William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


#705 december 02, 2014, 11:36:06, szalist
Idézetet írta: ncis88 Dátum december 02, 2014, 00:08:26
Ennyire nem hülyék. Én arra gondolok 7.e után új kerék jön.
Dehogynem.Szerintük a kerék a tegnapi nap is zavartalanul működött

Update: A bannerrel persze tegnap óta se csináltak semmit,így szerintem ez egy olyan promó,amit mindig is akartak...Sok ember fellép miatta,de nekik semmibe sem kerül ;D ;D ;D


Update 2: Próbáltam egy új kört futni még a promóció ideje előtt livechaten.Azt mondták,hogy a hiba az én böngészőmben van,és ezt a problémát eddig senki,semmilyen formában nem jelezte feléjük csak én.. ;D ;D

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 02, 2014, 19:14:50
Congratulations you have won £2 to be spent on Vegas Millions game Worms. Your winnings will be credited tomorrow. The VEGAS MILLIONS Jackpot is now standing at over £1Million... play now for your chance to win!

*Terms and Conditions

Műküdik!  ;)

En is ezt nyertem. Ez mi? ;D

A kecseg WH kétszer is no wint akart adni, de gázlik trükkjével túljártam az eszén :D
:great:

Idézetet írta: davixxx Dátum december 02, 2014, 19:24:02
En is ezt nyertem. Ez mi? ;D

Szerintem a Vegas szekcióba nyerted a Worms játékra.

Spartacusos 5 pörit kaptam tegnap, 6,1 € lett belőle  :great:

Idézetet írta: drogos Dátum december 02, 2014, 19:27:45
A kecseg WH kétszer is no wint akart adni, de gázlik trükkjével túljártam az eszén :D
:great:
Jaja, aki meg nem tudja a modszert es nem akar 'no win'-t porgetni az nyomogassa az F5-t mielott a kerek megall, hogy ujra porgethessel. Nagyon fontos, hogy ne hagyd hogy megalljon a kerek, ha lassulni kezd mar ugyis latod odamegy-e ahova szeretned.

Hova lehetett még nyerni ingyenpörit?

de hogy lehet nyerni ingyen pörit, nem értem ezt a promót...

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 03, 2014, 19:01:14
de hogy lehet nyerni ingyen pörit, nem értem ezt a promót...
Úgy, hogy megpörgeted a kereket :D


A főoldalon jobb oldalt kell a free! spin 2 win bannerre kattintani.

Ti már megkaptátok a tegnapi pörgetés nyereményét? Én 2 fontot kaptam elvileg a Pay it Again Vegas Millions játékra, de nem írták jóvá, és a chaten is csak a feltételekre hivatkoznak, hogy 72 órájuk van jóváírni. Jó kis promó. Adnak valamit elvileg, de 3 nap múlva sokan úgyis elfelejtik, hogy nyertek...

Idézetet írta: Irtis Dátum december 03, 2014, 19:42:31
Ti már megkaptátok a tegnapi pörgetés nyereményét? Én 2 fontot kaptam elvileg a Pay it Again Vegas Millions játékra, de nem írták jóvá, és a chaten is csak a feltételekre hivatkoznak, hogy 72 órájuk van jóváírni. Jó kis promó. Adnak valamit elvileg, de 3 nap múlva sokan úgyis elfelejtik, hogy nyertek...

Nekem az egyik accomra 5-kor, másikra 20perce írták jóvá. Szerintem mást nem tudsz tenni, minthogy vársz.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 03, 2014, 19:42:31
Ti már megkaptátok a tegnapi pörgetés nyereményét? Én 2 fontot kaptam elvileg a Pay it Again Vegas Millions játékra, de nem írták jóvá, és a chaten is csak a feltételekre hivatkoznak, hogy 72 órájuk van jóváírni. Jó kis promó. Adnak valamit elvileg, de 3 nap múlva sokan úgyis elfelejtik, hogy nyertek...

Dettó. Nekem is ezt mondták. Az előző ingyen pöris akciónál meg azt mondták, h csak aznap lehet "beváltani", másnapra már nem érvényes :D

Idézetet írta: davixxx Dátum december 03, 2014, 19:45:35
Nekem az egyik accomra 5-kor, másikra 20perce írták jóvá. Szerintem mást nem tudsz tenni, minthogy vársz.

Kaptál róla belső levelet?