William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 05, 2014, 22:25:46
Én 2 fontot nyertem tegnap 7 után bingóra azt hiszem ott is 48 órát írtak. Ma meg egy vegas-osat dobott a kerék, amit már korábban is, az viszont már másnap a főszámlán volt.

Nekem azt dob a kerék amit én akarok ;D ;D ;D

Nyertem 2font Vegas scratchcard dr love bónuszt.Ebből is lehet fogadni?Nyert már valaki ilyesmit?

Idézetet írta: fili76 Dátum december 06, 2014, 10:11:28
Nyertem 2font Vegas scratchcard dr love bónuszt.Ebből is lehet fogadni?Nyert már valaki ilyesmit?


Főszámlára megy, tehát lehet vele fogadni.

Nekem még most se írták jóvá a szerdai 2 font vegas bónuszt. Arra hivatkoztak megint, hogy még nem telt el a 72 óra, csak 69. Nem valami rugalmasak...

Idézetet írta: Irtis Dátum december 06, 2014, 16:28:20
Nekem még most se írták jóvá a szerdai 2 font vegas bónuszt. Arra hivatkoztak megint, hogy még nem telt el a 72 óra, csak 69. Nem valami rugalmasak...
Az első napok után, most nálam is csúszások vannak. Észrevették biztos, hiába szigorítottak, ez a promó még mindig egy aranybánya :D

Na jó, de azzal, hogy később adják oda a nyereményt nem szigorítanak a promón, csak szívatnak. Nekik ez ugyanúgy költség.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 06, 2014, 16:45:27
Az első napok után, most nálam is csúszások vannak. Észrevették biztos, hiába szigorítottak, ez a promó még mindig egy aranybánya :D

Azért az aranybányától ez már rég messze van...az aranybánya szerintem az első ilyen promó volt

Nálam már lógnak 3x 2 fonttal , félek ebből a promoból is UK only lesz.

Idézetet írta: fanatic Dátum december 07, 2014, 11:53:51
Nálam már lógnak 3x 2 fonttal , félek ebből a promoból is UK only lesz.

Én sem kaptam még meg a legutóbbi hármat.

Idézetet írta: fanatic Dátum december 07, 2014, 11:53:51
Nálam már lógnak 3x 2 fonttal , félek ebből a promoból is UK only lesz.
nekem is ennyivel lógnak

Én mindegyiket megkaptam már másnap, csak a tegnapi nem jött még meg

Nálam is hiányzott az elmúlt három nap jóváírása, de nemrég a csütörtöki és a pénteki pörgetést jóváírták.  :ok:

Pár órája nekem is mehjött a 2 nappal ezelőtti... :)

#748 december 08, 2014, 01:01:57, Irtis
Nem írták jóvá a szerdai nyereményemet a szombati határidőig. Akkor azt állították a chaten, hogy be se léptem szerdán, ezért nem is nyerhettem. Akkor rájuk hagytam (de biztosan nyertem). Most viszont megint el akarják ezt játszani a pénteki nyereménnyel is. Ezúttal legalább egy normálisabb chatest fogtam ki, aki nem akart lerázni, hanem továbbította az ügyemet a megfelelő osztályukra. Szóval ajánlott print screent készíteni a nyeremény szövegéről, hogy ha esetleg mással is szórakoznának, akkor bizonyítani lehessen a nyereményt.

fb offer:

Birdman & Pinky are going to the Southampton v Man Utd match tomorrow night and are trying to guess the score - can you help? Guess the correct score & leave your chatname and we'll select three winners to receive a £5 Sports Free Bet. Good luck!