William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Wezli Dátum december 09, 2014, 22:30:02
Mi ez a szar már, hogy a kerék fele no win? Persze ,hogy ki is pörgettem.
Hanyszor kell meg megirnunk hogy kell okosan porgetni?
Keress vissza a topikban pls.

Idézetet írta: junglefever Dátum december 09, 2014, 22:31:09
Hanyszor kell meg megirnunk hogy kell okosan porgetni?
Keress vissza a topikban pls.
Hát nem találtam meg, ma meg már úgyis mindegy.

Idézetet írta: Wezli Dátum december 09, 2014, 23:44:13
Hát nem találtam meg, ma meg már úgyis mindegy.

Nyomj 5-t mielőtt megáll a kerék ha nem oda megy ahova szeretnéd..



Szerencsétlen nyomkodhatná napestig az 5t.. aztán jönne Sidney. ;D ;D

Idézetet írta: Wezli Dátum december 09, 2014, 23:44:13
Hát nem találtam meg, ma meg már úgyis mindegy.

Idézetet írta: junglefever Dátum december 03, 2014, 18:37:12
Jaja, aki meg nem tudja a modszert es nem akar 'no win'-t porgetni az nyomogassa az F5-t mielott a kerek megall, hogy ujra porgethessel. Nagyon fontos, hogy ne hagyd hogy megalljon a kerek, ha lassulni kezd mar ugyis latod odamegy-e ahova szeretned.

*** *** ***

Naszoval, ha van meg valakinek kintlevosege mult hetrol az kezdje el oket zaklatni live chat-en, akar naponta tobbszor is - egesz egyszeruen baromi sok mulik azon milyen chates munkatarsat kapunk, mennyire felkeszult (faradt?) es segitokesz, mert 5 esetbol 4x csak maszatolni fognak nyeremeny ugyben es sajna ki kell fogni azt az otodiket aki van eleg tnormalis es lelkiismeretes hogy tenyleg utanajar a problemanak es nem csak felolvassa papirbol a sablonokat amik elotte vannak.
Akinek pl. valamelyik vegas promo nem erkezett meg, az a historyban megtalalja milyen jovairasok tortentek a szamlajan, mikor es miert - onnatol kezdve lehet erdemben is reklamalni, nekem ma ejjel irtak jova mult het szerdarol egy nyeremenyt. Az hogy egyaltalan ez megtortent csak 3 chat sessionombe fajt 2 nap alatt es sajat magatol nem tortent volna meg.

Printscreen nem art ha van a vita targyarol.

Köszönöm a tippeket!

Letelt a 90 nap, mert simán is bejön az oldal?

Hali! Sajnos nekem még mindig nem jön be. Csak a Zenmate progival.

Jé! Nekem is simán bejön Firefoxxal...

Vagány hely ez a Willhill is.
Tegnap 5 free spin-t pörgettem a Wizard of Oz-ra, csakhogy nincs ilyen játék a palettán... ;D
Mármint létezik a játék, más oldalak "vegas részlegén" lehet is vele játszani, de itt nincs. Persze elméletileg ma 23:59-ig kellene lejátszani az ingyen pöriket.  :D
Jó indulatú leszek, nem feltételezek rosszat. De akkor meg minek ilyen promó, ha nincsenek felkészülve a lebonyolítására?

Idézetet írta: szumos Dátum december 10, 2014, 22:26:28
Vagány hely ez a Willhill is.
Tegnap 5 free spin-t pörgettem a Wizard of Oz-ra, csakhogy nincs ilyen játék a palettán... ;D
Mármint létezik a játék, más oldalak "vegas részlegén" lehet is vele játszani, de itt nincs. Persze elméletileg ma 23:59-ig kellene lejátszani az ingyen pöriket.  :D
Jó indulatú leszek, nem feltételezek rosszat. De akkor meg minek ilyen promó, ha nincsenek felkészülve a lebonyolítására?
http://vegas.williamhill.com/minilobby/?ref=vegas#WI_WOZRUBYSLIPPERS

Nekem is invalid game code-ot ir. Reklamalj chaten.

Idézetet írta: szumos Dátum december 10, 2014, 22:26:28
Vagány hely ez a Willhill is.
Tegnap 5 free spin-t pörgettem a Wizard of Oz-ra, csakhogy nincs ilyen játék a palettán... ;D
Mármint létezik a játék, más oldalak "vegas részlegén" lehet is vele játszani, de itt nincs. Persze elméletileg ma 23:59-ig kellene lejátszani az ingyen pöriket.  :D
Jó indulatú leszek, nem feltételezek rosszat. De akkor meg minek ilyen promó, ha nincsenek felkészülve a lebonyolítására?

Basszus! Én meg ma pörgettem arra!  :bash:

Azért nem találjátok mert mindenki rossz helyen keresi.A games résznél van a játék.Menjetek rá a searchre és írjátok be hogy OZ és akkor egyből kidobja...de ez nem akkora nagy üzlet előre szólok ha csak arra gondoltok hogy a Redkingsnél az egyik promónál ha jól emlékszem 25 pörit adott és csak pár dollár(1-2) jött össze.Szerintem jobban jártok ha mást pörgettek...