William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ilyennek kéne ott lennie.

Idézetet írta: szumos Dátum december 12, 2014, 20:02:31
Ilyennek kéne ott lennie.

Úgy látom, ez a Sports szekció. Vegastól Virtualig végignéztem mindet, meg nem fordult a fejemben, hogy pont a fogadórészhez biggyesztik be, amikor ez egész másról szól, nem a sportfogadásról. Köszi szumos!

Nagy nehezen sikerült kisírnom a 3 elmaradt nyereményemből kettőt. De azért hihetetlen, hogy még én éreztem magam kellemetlenül, pedig csak azt kértem, ami jár. Folyamatosan arra hivatkoztak, hogy nem voltam bejelentkezve a pörgetéseknél. A csatolmányban ott van a chates beszélgetés, akit érdekel. Azt is mondta, hogy pörgetés előtt törölni kell a böngészési előzményeket (!), mert különben lehet, hogy nem vagyok rendesen bejelentkezve. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy az a bajuk, hogy párszor nyomtam F5-öt a pörgetéseknél, ha nem az jött ki, amit szeretnék, és ilyenkor az újratöltött oldalnál a rendszerük lehet, hogy nem érzékeli, hogy be vagyok jelentkezve. Szóval, aki biztosra akar menni, az vagy ne trükközzön, vagy minden új pörgetés előtt lépjen ki és be.

Will Hill Bingo (!) facebook promóció:

Pinky & Birdman are off to the match tomorrow - they're going to see Arsenal v Newcastle. They always like to guess what they think the score will be - can you help them? Put what you think the score will be and your chatname below and we'll pick 3 winners at random to win a £5 free sports bet - Good Luck!

Ne F5-el pörgessetek újra, hanem ha látjátok, hogy nem jó rész jön ki, egyszerűen zárjátok be a kis ablakot. Nem kell kilépni, elég újra a Spines cuccot újra nyitni. Én minden nap megkapom a 2 fontomat mindkét számlára, sose maradt el egyik sem  :cya:

Idézetet írta: lacuss Dátum december 13, 2014, 08:28:48
Ne F5-el pörgessetek újra, hanem ha látjátok, hogy nem jó rész jön ki, egyszerűen zárjátok be a kis ablakot. Nem kell kilépni, elég újra a Spines cuccot újra nyitni. Én minden nap megkapom a 2 fontomat mindkét számlára, sose maradt el egyik sem  :cya:

Az melyik ábra?  :)

A legtöbb mesefigurás ilyen 2 fontos jackpotos lokuki, az a jó, hogy lehet vele sportfogadni :D

Idézetet írta: lacuss Dátum december 13, 2014, 08:28:48
Ne F5-el pörgessetek újra, hanem ha látjátok, hogy nem jó rész jön ki, egyszerűen zárjátok be a kis ablakot. Nem kell kilépni, elég újra a Spines cuccot újra nyitni. Én minden nap megkapom a 2 fontomat mindkét számlára, sose maradt el egyik sem  :cya:

Igen én is így csinálom és azt vettem észre, hogy ha 7 és 8 között pörgetek már másnap jóváírják, viszont ha csak 10 és 12 között, akkor csak 2 nap múlva...

Sziasztok tegnap pörgettem a keréken először és valamelyik játékra 5 ingyen pörgetést kaptam de elfelejtettem melyik játékra. Vissza tudom valahogyan nézni?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum december 13, 2014, 15:02:14
Sziasztok tegnap pörgettem a keréken először és valamelyik játékra 5 ingyen pörgetést kaptam de elfelejtettem melyik játékra. Vissza tudom valahogyan nézni?

Szia! Szerintem a Wizard of Oz Ruby Slippers játékra nyertél(úgy tudom csak arra lehet). Én is arra nyertem, már sikerült lepörgetnem. Éjfélig tudod lepörgetni. 

Sziasztok!

Van köztetek olyan, akit már kifizettek banki átutalásos úton? Én most indítottam el egy ilyen kifizetést és azt szeretném tudni, hogy kb. mikorra várható a pénz megérkezése? Legkésőbb pénteken már szükségem lenne rá, de cseten 5-10 munkanapot írtak. :(

Én régebben sokszor fizettetem ki banki átutalással 2-max 3 nap alatt rajta volta a pénz (CIB Bank)

Jóváirták már valakinek a tegnapi nap után járó-vegasos-2fontot?

Igen, én már megkaptam. Ment is a sportfogadásra.

Az jó,akkor megint engem hagytak ki a szaknévsorból,immáron 3x?Pedig rendesen ki-be lépegetek és még nem is taktikázom.Lassan több esélyem lesz nyerni a bingón,minthogy normálisan jóváirják azt ami járna. ;D