William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Lehet késve de meg fogod kapni.
Én nem lépek ki-be, de viszont az F5-öt használom gyakran, hogy sikerüljön nyerni. És képet mindig csinálok a nyertes pörgetésről, hogy tudjam igazolni a nyereményem.

A mai nekem se jött meg, össz 3 pörivel lógnak. :P
De azért annyit nem ér, hogy órákig szenvedjek a chaten, már a nyárról megvan milyen itt a support :)

Idézetet írta: stdavid Dátum december 14, 2014, 18:30:39
A mai nekem se jött meg, össz 3 pörivel lógnak. :P
De azért annyit nem ér, hogy órákig szenvedjek a chaten, már a nyárról megvan milyen itt a support :)
Ahogy nekem is.Csak az embernek keserű a szájize,hogy még azt sem kapja meg,ami járna és tudna belőle kockázatmentesen fogadni.A másik meg 38évesen olyan vagyok mint egy nagy gyerek elvárom,hogy amit igérnek azt be is tartsák  ::)

Megijedtem egy Lila kalapos csunya arcú valamitől és meg nyomtam az F5-őt (csak későn)
Azt tudja valaki mit is nyertem?
Köszönöm.

Idézetet írta: bendehal Dátum december 14, 2014, 19:25:30
Megijedtem egy Lila kalapos csunya arcú valamitől és meg nyomtam az F5-őt (csak későn)
Azt tudja valaki mit is nyertem?
Köszönöm.
2 font vegas a Pig Wizard slotra.

Azért durva, hogy nekem eddig szinte minden nyereményemet csak reklamálás után írták jóvá. Az is érdekes, hogy a 2 font bónusz néha 2,54€, néha meg csak 2€.

Kaptam valami 3 fontos Bingo jegyet ezt hol tudom elhasználni és honnan tudom hogy már jóváírták?

Idézetet írta: iamstar Dátum december 14, 2014, 15:29:03
Én régebben sokszor fizettetem ki banki átutalással 2-max 3 nap alatt rajta volta a pénz (CIB Bank)
Köszi. Végül 24 órán belül kifizettek, hétfő délután már a számlámon volt a pénz. :D

en a labdakat porgettem, azzal mit tudok kezdeni ? :redchug:


Tegnapi spin2win-en nyertem 5 free spint a the wizard of oz - ruby slippersre. 25.40 eurót adott s egyből a főszámlára tette  :great: :great: :great:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 19, 2014, 16:15:43
Tegnapi spin2win-en nyertem 5 free spint a the wizard of oz - ruby slippersre. 25.40 eurót adott s egyből a főszámlára tette  :great: :great: :great:

Gratula. Én Wormsre 2Ł-ot. Wild Glamberen beadott bónuszt, meg bigwint, és 150€-t nyertem! :beerchug: :great: :redchug:

Idézetet írta: davixxx Dátum december 19, 2014, 17:13:29
Gratula. Én Wormsre 2Ł-ot. Wild Glamberen beadott bónuszt, meg bigwint, és 150€-t nyertem! :beerchug: :great: :redchug:
Te jó ég! :D megyek pörgetni!

#823 december 19, 2014, 17:43:15, davixxx
Egyszer nyertem vele 40€-t, azóta mindig ott tolom. Ha rányomsz egy négyzetre, tudsz betenni wildeket. Mindig két sort rakok be wildnek telibe(vagy a jobb, vagy bal oldali 2 sort, és középen 1 darabot.) Ez így 2.46$ jön ki, de nagyon gyakran ad ki így nagy wint. Föleg, ha bejön még 1 wild mellé, akkor kasza van.

Bár ezt most úgy nyertem, hogy ezzel a 7 alap wildel beadott egy bónuszt, ami 8 pöri volt. Aközbe beadott még +2 wildet, ami a pörik végéig megmaradt, így kasza volt a vége.:)

Eddig minden nap a 2 fontot itt pörgettem el először. Kb. 19 napból 10x nem jött semmi, 5-6x jött 5-10€ és 2-3x 15-20€ és ugye egyszer 150€ :) Pörgettem Wormson 10€ ért talan. Ott kb. annyi is jött vissza, szóval utanna már kérhettem is ki :)

Szóval nekem ez a gép eddig nagyon bejött. (Pedig amúgy eddig őgy voltam vele, hogy szar az összes..) ;D ;D :redchug:

*Persze azért ez is hosszútávon szopatós, de néha el lehet vele kapni jo kis wineket :D

Valaki tudna segiteni hogy mukodik a bingo jatek ??? olyasmi  mint a lotto ? mert szamokat huznak meg van egy szelveny szeruseg amin karikazza a szamokat automatikusan, egy kis segitseget kaphatok ?