William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Kicsit tájékozatlanok a WillHilles ügyfélszolgálatosok... Írtam nekik délelőtt, hogy a tegnapi pörgetésem nyereményét még nem írták jóvá. Kérdezett pár dolgot, átnézte a számlám, majd írta, hogy én tegnap nem is pörgettem. Mutatom neki a printscreent és erre mondja, hogy akkor biztos nem voltam bejelentkezve a pörgetés időpontjában. Jó egye fene ráhagyom a dolgot, pedig tisztán emlékszem, hogy bevoltam jelentkezve, na m1. Írtam neki, hogy akkor kárpótlásként adjanak egy kis bónuszt erre egyből rávágta, hogy a szabályok ezt nem teszik lehetőve, mert bónuszt csak promócióból kifolyólag adhatnak. Délután megpróbáltam újra, ekkor már egy másik emberkéhez kapcsoltak, eljátszottam ugyan ezt. Leellenőrízte ő is a számlámat, majd ő is megmondta, hogy nem voltam bejelentkezve. Viszont ő egyből írta, hogy kárpótlásként viszont tud adni 5 font bónuszt. Ezt szépen felmarkoltam! Beírhat egy piros pontot az iroda!

Mennyire toleránsak a folyamatos nagyobb nyereményeknél?

Idézetet írta: Larsson Dátum december 23, 2014, 20:50:23
Mennyire toleránsak a folyamatos nagyobb nyereményeknél?
Attól függ milyen oddson rakod.
Amig nekik megéri nem foglalkoznak veled.
Ez a legtöbb irodánál így van.

Idézetet írta: bendehal Dátum december 23, 2014, 21:19:29
Attól függ milyen oddson rakod.
Amig nekik megéri nem foglalkoznak veled.
Ez a legtöbb irodánál így van.



ok. Megnézem mit tudok:)

Idézetet írta: bendehal Dátum december 23, 2014, 21:19:29
Attól függ milyen oddson rakod.
Amig nekik megéri nem foglalkoznak veled.
Ez a legtöbb irodánál így van.

Konkrétan mondjuk 1.4-1.7 közötti oddsokat rakok, single tippek, nagy tét, akár 1000$.
Hosszabb nyerő széria után lekorlátozhatnak pár $-ra?
A belépést még mindig nem oldották meg amúgy. Sima oldaluk nem jön be, whgaming.com-on meg nem lehet belépni.

Na hali sracok! Akartam lifizetest kezdemenyezni, de nem engedi mert kerik hogy erositsem meg az eletkorom, elkuldtem a szemelyimet e-mailbe nekik, jott a valasz hogy elfogadtuk stb...de az hogy van hogy tudok belole rendesen jatszani? Pl holnapra raktam 1 euroval a pl meccsekre...

Tehát a személyid elfogadták? Utána próbáltad ismét a kifizetést indítani? Befizetésed volt már ide?
Szerintem csak akkor lehet kifizetést kérni.
Ha van a számládon (WillHill) pénz akkor tudsz fogadni.

Nem toltottem fel penzt, beten jatszok...csak a porikert regiztem be...

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum december 25, 2014, 17:27:49
Nem toltottem fel penzt, beten jatszok...csak a porikert regiztem be...

Pedig érdemes. Öcsémnek csak a mostani pörikért regiztem, mnden nap lepörgettem neki. Aztán egy bingóval össze is jött egy szép summa, így aktuálissá vált be is fizetni. Felmentem chatre a nevében, ott feltöltöttem a személyijét, 5-8 percen belül elfogadták. A skrillemről skrilljére küldött pénz forgatás nélkül 3 órán belül vissza is érkezett a skrilljére.  :ok:

Ertem, de amugy sikerult kiutalni :) befizetes nelkul :)

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum december 25, 2014, 19:10:31
Ertem, de amugy sikerult kiutalni :) befizetes nelkul :)

Persze hogy sikerült, 3 óra alatt kiért. Befizetés nélkül viszont sehonnan nem tudsz kifizetést kérni - tudtommal.

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum december 25, 2014, 19:10:31
Ertem, de amugy sikerult kiutalni :) befizetes nelkul :)
s hogy jött össze befizetés nélkül?

Bankszámlás kifizetéshez nem kell befizetni, sehol.

A sķrilles kifizetés pedig 6óráig tart, addig pending, utána 1 percen belül érkezik.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 25, 2014, 20:02:14
Bankszámlás kifizetéshez nem kell befizetni, sehol.

A sķrilles kifizetés pedig 6óráig tart, addig pending, utána 1 percen belül érkezik.

Tényleg nem kell befizetni bankszámlás kifizetéshez? Ebben semmi tapasztalatom, nem szokásom ingyen pénzzel sem cigánykodni, befizetek aztán tiszta minden  :) De ez azért fura, mert akkor gyakorlatilag befizetés nélkül lehetne kaszálni pl a sportingbetes pörgetéseken, yoganos moneyn, willhilles keréken, coralos bingón, betfaires mai freespinen, de gyakorlatilag minden más helyen is ahol van póker freeroll...

Willhillesek most jól megszopatnak így karácsonyra, 2-3 napja megy a harc a chaten, hogy szerintük amikor pörgettem a keréken, akkor nem voltam bejelentkezve, küldtem nekik a printscreentt is, de semmi..