William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum december 25, 2014, 20:23:35
Tényleg nem kell befizetni bankszámlás kifizetéshez? Ebben semmi tapasztalatom, nem szokásom ingyen pénzzel sem cigánykodni, befizetek aztán tiszta minden  :) De ez azért fura, mert akkor gyakorlatilag befizetés nélkül lehetne kaszálni pl a sportingbetes pörgetéseken, yoganos moneyn, willhilles keréken, coralos bingón, betfaires mai freespinen, de gyakorlatilag minden más helyen is ahol van póker freeroll...

A pókeroldalak többsége is így működik. Nyersz freerollon kikérheted bankszámlára depo nélkül. Amikor kezdtem, sokszor kértem le így pénzt, amikor nem volt még skrillem.
Nyáron nem tudtam skrillről depozni whre, bankszámlára könnyen kértem le.
Igazából az irodáknak csak azért kell depo pl skrillről hogy csak a saját skrilledre kérhesd le a pénzt. A befizetéskor gyakorlatilag igazolod hogy nem pénzt mosol stb. Banki átutalással meg eleve csak helyes saját adatok megadásával kérhetsz ki, ott ezért nincs szükség depora.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 25, 2014, 21:40:37
A pókeroldalak többsége is így működik. Nyersz freerollon kikérheted bankszámlára depo nélkül. Amikor kezdtem, sokszor kértem le így pénzt, amikor nem volt még skrillem.
Nyáron nem tudtam skrillről depozni whre, bankszámlára könnyen kértem le.
Igazából az irodáknak csak azért kell depo pl skrillről hogy csak a saját skrilledre kérhesd le a pénzt. A befizetéskor gyakorlatilag igazolod hogy nem pénzt mosol stb. Banki átutalással meg eleve csak helyes saját adatok megadásával kérhetsz ki, ott ezért nincs szükség depora.

Bankinál elég ha a neved egyezik...Anno így rántottam be elég keményen a sportingbetet

Én is kértem le úgy anyám bankszámlájára hogy az én nevemet adtam meg tulajdonosnak.. Elvileg nem lehetne, gyakorlatilag nem foglalkoznak a névvel. Küldik az iban számra a pénzt.

Mással is szokott gec izni a william hill? Ahogy írtam öcsémnek is regeltem, verifikáltam, befizettem az ingyenes pörik miatt, majd kiutaltam. A pénz megérkezett, tehát úgy tűnt minden rendben. Aztán megint szerettem volna kifizetettni( 5 eurót!), erre egyből jött neki a mail, hogy verifikálja magát. Ez a procedúra már 4 napja tart. Először elküldtem nekik megint a személyit, bankszámlát szkennelve, ahogy legutóbb. Visszaírtak hogy most nem jó. Lefényképeztem őket, elküldtem, majd írnak. Tegnap este meg megint ott volt a mail, hogy küldjek útlevelet vagy jogsit is. Na meg az anyád! Most felmentem chatre, elmagyaráztam nekik hogy 4 napon keresztül kb 3 órát chateltem velük, többször küldtem el nekik dokumentumot mint ami normális lenne, és sajnos további dokumentummal nem rendelkezek. Így jobb híján megint elküldtem nekik amit már eddig is. Vicc az egész. A terms bemásolásán kivül érdemleges választ nem tudott adni a chates hogy miért kell kb 5 napon belül kétszer verifikálnom magam. (vagy ez itt normális kifizetésnél?  :o) A probléma miatt kaptam egy tíz eurós freebetet, ez pozítiv, de kérdés hogy minek játszom ha nem vagyok verifikálva  ;D Erre ő is csak annyit tudott mondani hogy hát a számla az jó, csak kifizetni nem tudok még. Jaaaaaa  :D

Ezt csinálja az összes fasszopó iroda, utálják , ha kifizettetsz. Megszopatnak. Azzal magyarázzák ,hogy a befizetett összegért Te játékélményt kapsz. Go to GUMISZOBA!!!

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 30, 2014, 05:35:08
Mással is szokott gec izni a william hill? Ahogy írtam öcsémnek is regeltem, verifikáltam, befizettem az ingyenes pörik miatt, majd kiutaltam. A pénz megérkezett, tehát úgy tűnt minden rendben. Aztán megint szerettem volna kifizetettni( 5 eurót!), erre egyből jött neki a mail, hogy verifikálja magát. Ez a procedúra már 4 napja tart. Először elküldtem nekik megint a személyit, bankszámlát szkennelve, ahogy legutóbb. Visszaírtak hogy most nem jó. Lefényképeztem őket, elküldtem, majd írnak. Tegnap este meg megint ott volt a mail, hogy küldjek útlevelet vagy jogsit is. Na meg az anyád! Most felmentem chatre, elmagyaráztam nekik hogy 4 napon keresztül kb 3 órát chateltem velük, többször küldtem el nekik dokumentumot mint ami normális lenne, és sajnos további dokumentummal nem rendelkezek. Így jobb híján megint elküldtem nekik amit már eddig is. Vicc az egész. A terms bemásolásán kivül érdemleges választ nem tudott adni a chates hogy miért kell kb 5 napon belül kétszer verifikálnom magam. (vagy ez itt normális kifizetésnél?  :o) A probléma miatt kaptam egy tíz eurós freebetet, ez pozítiv, de kérdés hogy minek játszom ha nem vagyok verifikálva  ;D Erre ő is csak annyit tudott mondani hogy hát a számla az jó, csak kifizetni nem tudok még. Jaaaaaa  :D

A verifikációt érdemes még a kifizetéstől függetlenül, akár "nullás" számlával megcsinálni az irodáknál, úgy kevesebb az esély, hogy belekötnek.
Az is jó megoldás ilyen esetekben, hogy néhány fogadással "elfedjük" azt, hogy ingyen pénzre vadászunk.  :)  (esetleg át is lehet bukni máshová a pénzt)
Na meg ha megbízunk a bukiban - és abban, hogy átmegyünk az azonosításon - akkor egy minimális összegű befizetést is érdemes beiktatni valamikor, mert valószínűleg a "csak kifizetős" számlák zavarják őket igazán.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum december 30, 2014, 12:26:46
Ezt csinálja az összes fasszopó iroda, utálják , ha kifizettetsz. Megszopatnak. Azzal magyarázzák ,hogy a befizetett összegért Te játékélményt kapsz. Go to GUMISZOBA!!!

Te meg utálsz befizetni, nem?    ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 30, 2014, 14:48:55
A verifikációt érdemes még a kifizetéstől függetlenül, akár "nullás" számlával megcsinálni az irodáknál, úgy kevesebb az esély, hogy belekötnek.
Az is jó megoldás ilyen esetekben, hogy néhány fogadással "elfedjük" azt, hogy ingyen pénzre vadászunk.  :)  (esetleg át is lehet bukni máshová a pénzt)
Na meg ha megbízunk a bukiban - és abban, hogy átmegyünk az azonosításon - akkor egy minimális összegű befizetést is érdemes beiktatni valamikor, mert valószínűleg a "csak kifizetős" számlák zavarják őket igazán.

Ezért nem értem, mert szerintem már eleve verifikálva volt ez az account, aztán biztos ami biztos, megtettem amikor tervezve volt a depo. És már volt is kifizetés, erre most másodjára genyóznak. És hát nyilván nem csak pörgettem - befizettem - kiutaltam, a pörgetésekből fogadtam rendesen. Ilyennel még komoly irodánál nem találkoztam, és még mindig nem válaszoltak  ???


Én meg csak kérem kifelé az ingyenpénzeket forgolódás nélkül ;D
Már négyszer kértem ki ebben a hónapban, 10$ felett  :beerchug:
Eddig ok :ok:
49$ Free :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 30, 2014, 15:30:02
Én meg csak kérem kifelé az ingyenpénzeket forgolódás nélkül ;D
Már négyszer kértem ki ebben a hónapban, 10$ felett  :beerchug:
Eddig ok :ok:
49$ Free :D

Hát ezért vág fel agyilag. Ncis is irta hogy befizetés nélkül gond nélkül kérte ki számlára. Én meg rendes gyerek módjára használom az oldalt, és 5 euró bántja a szemüket?  ??? Na mindegy, holnapig ki kell derüljön...

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 30, 2014, 15:34:49
Hát ezért vág fel agyilag. Ncis is irta hogy befizetés nélkül gond nélkül kérte ki számlára. Én meg rendes gyerek módjára használom az oldalt, és 5 euró bántja a szemüket?  ??? Na mindegy, holnapig ki kell derüljön...

Nem tudom, de valahogy kiszúrják azokat akik csak FS ért reggelnek,
Lehet nézik azt is éves szinten mennyi a depo/witdrav arány...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 30, 2014, 15:39:15
Nem tudom, de valahogy kiszúrják azokat akik csak FS ért reggelnek,
Lehet nézik azt is éves szinten mennyi a depo/witdrav arány...

Vagy eleve az zavarja őket, ha a regisztráció pont egy ilyen akciós periódusra esik.
Gondolom ilyenkor elszaporodnak a multisok számlái, ők meg próbálják megfogni, amit lehet és az új számlák vannak jobban szem előtt.
De érdekes, hogy szórakoznak az azonosításra hivatkozva, miközben indoklás nélkül is mondhatnák, hogy viszlát!

vége a spin 2 win promónak?

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum január 01, 2015, 20:40:26
vége a spin 2 win promónak?
Ma 7 után még fennt volt a kerék, kérdés ráteszik-e a számlára a pénzt holnap.

Szvsz rateszik es visszalakul a promo tavalyi metodusra, amikor Premier Liga-s meccsnapokon lehetett porizni.
Ugye ma is volt egy.

Persze csak talalgatok. Fogalmam sincs. A tarcsa mindenesetre ua volt mint eddig.

Idézetet írta: junglefever Dátum január 01, 2015, 21:23:19
Szvsz rateszik es visszalakul a promo tavalyi metodusra, amikor Premier Liga-s meccsnapokon lehetett porizni.
Ugye ma is volt egy.

Persze csak talalgatok. Fogalmam sincs. A tarcsa mindenesetre ua volt mint eddig.

Az úgy nem lenne rossz!  :)