William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#885 január 02, 2015, 12:32:40, alexthebest
Idézetet írta: alexthebest Dátum december 30, 2014, 05:35:08
Mással is szokott gec izni a william hill? Ahogy írtam öcsémnek is regeltem, verifikáltam, befizettem az ingyenes pörik miatt, majd kiutaltam. A pénz megérkezett, tehát úgy tűnt minden rendben. Aztán megint szerettem volna kifizetettni( 5 eurót!), erre egyből jött neki a mail, hogy verifikálja magát. Ez a procedúra már 4 napja tart. Először elküldtem nekik megint a személyit, bankszámlát szkennelve, ahogy legutóbb. Visszaírtak hogy most nem jó. Lefényképeztem őket, elküldtem, majd írnak. Tegnap este meg megint ott volt a mail, hogy küldjek útlevelet vagy jogsit is. Na meg az anyád! Most felmentem chatre, elmagyaráztam nekik hogy 4 napon keresztül kb 3 órát chateltem velük, többször küldtem el nekik dokumentumot mint ami normális lenne, és sajnos további dokumentummal nem rendelkezek. Így jobb híján megint elküldtem nekik amit már eddig is. Vicc az egész. A terms bemásolásán kivül érdemleges választ nem tudott adni a chates hogy miért kell kb 5 napon belül kétszer verifikálnom magam. (vagy ez itt normális kifizetésnél?  :o) A probléma miatt kaptam egy tíz eurós freebetet, ez pozítiv, de kérdés hogy minek játszom ha nem vagyok verifikálva  ;D Erre ő is csak annyit tudott mondani hogy hát a számla az jó, csak kifizetni nem tudok még. Jaaaaaa  :D

Update. Jó egy hét után, végre eljutottam velük odáig hogy ismét verifikálva vagyok. Mondjuk most már szuperverifikálásnak is hívhatnánk  :) És ezt is úgy sikerült elérni, hogy ismét zaklattam őket chaten. Amúgy elvileg e-mailben jött volna a döntés, legalábbis flyamatosan ezt ígérgették. Érdekes módon pont most sikerült elfogadniuk a doksikat. Úgyhogy most kerül majd a skrillre, talán hétfőre kiér  :D

* Ahogy nézem azt a skrill accountot, két perccel a chat lezárása után megérkezett a pénz. Hogyne kecsegek!  :)

Hali! Ismét be lehet lépni, nem kell Zenmate.http://sports.williamhill.com/bet/hu

Valaki megkapta már a tegnapi pörgetés nyereményét?

Nálam továbbra is blokkolva van.

Idézetet írta: jostir Dátum január 02, 2015, 16:01:34
Hali! Ismét be lehet lépni, nem kell Zenmate.http://sports.williamhill.com/bet/hu

Valaki megkapta már a tegnapi pörgetés nyereményét?

Nálam is bokkolva van és nem kaptam meg.

Idézetet írta: jostir Dátum január 02, 2015, 16:01:34
Hali! Ismét be lehet lépni, nem kell Zenmate.http://sports.williamhill.com/bet/hu

Valaki megkapta már a tegnapi pörgetés nyereményét?
Én még nem kaptam meg,remélem nem felejtik el ismét :)

Idézetet írta: fili76 Dátum január 02, 2015, 16:13:30
Én még nem kaptam meg,remélem nem felejtik el ismét :)

tegnap véletlenül volt kint a kerék,azt írta nekem a chates. vége a promonak 31-én

Van más esetleg, aki már be tud lépni? Zenmate nélkül.

Akkor a tegnapi pörgetés nyereménye elfelejtve.

Idézetet írta: jostir Dátum január 02, 2015, 16:21:30
Van más esetleg, aki már be tud lépni? Zenmate nélkül.

Akkor a tegnapi pörgetés nyereménye elfelejtve.

Szerintem netszolgáltatótól függ, hogy blokkolva van-e. Telenor és t-mobile blokkolja tudtommal, de egy kis budapesti és környéki kis szolgáltatónál be tudok lépni zenmate nélkül is.
Ugyanakkor a fortunawin náluk sem elérhető, tehát inkább arról van szó, hogy elkerülte a figyelmüket egy-egy blokkolandó oldal listára vétele.

Az meg nagyszerű hír, ha tegnap csak véletlenül volt kint a kerék, mert 10 eurót elbuktam az élő kaszinóban és várnám vissza.  :)

Uppsz.

03 Jan 15 / 17:00 (CET)    Bonus    Manual Adjustment - Vegas - Spin To Win - 1st January + €2.57    7642083

Knapp kezdhetsz reklamalni ha nem kaptad vissza az elo kaszinos teted januar elsejerol...

03 Jan 15 / 16:05   Bonus   Manual Adjustment - Vegas - Spin To Win - 2nd January   + $3.10   7645055
03 Jan 15 / 16:01   Bonus   Manual Adjustment - Vegas - Spin To Win - 1st January   + $3.10   7642850

:D :great: For fun pörgettem a linkről is.

Idézetet írta: stdavid Dátum január 03, 2015, 17:55:25
03 Jan 15 / 16:05   Bonus   Manual Adjustment - Vegas - Spin To Win - 2nd January   + $3.10   7645055
03 Jan 15 / 16:01   Bonus   Manual Adjustment - Vegas - Spin To Win - 1st January   + $3.10   7642850

:D :great: For fun pörgettem a linkről is.

Légyszi a linket :)

A linket én is megköszönném. :ok:

Idézetet írta: drogos Dátum január 03, 2015, 17:56:56
Légyszi a linket :)
Itt van a temaban a 34. oldalon, a vegen az egyenlosegjel utan a szamlazonositod kell beirni.

pedig nekem tegnap a chates azt mondta hogy vége a promónak... azt se tudják mit beszélnek :D

Nem tudom gyerekek. Ennek nem hiszem, hogy lehet jó vége. Vágom ezt a linkes dolgot, de egyrészt nem hiszem, hogy ebből lehet jóváírás. Másrészt ha el is lehet érni, nem automatikusan. Harmadrészt tovább erősítjük a "harmadik világbeli státuszunkat". Legalábbis sportfogadás szempontjából. Aztán még ez sem lesz, ha visszaélünk vele. Én személy szerint ennek is örülök, 100$-t utaltam ki és még maradt is... Sőt, én igazából benyeltem 1-2 "no wint" is.
Nem igazán értem meg, hogy miért akarunk ennél is többet? Valószínűleg PL-es napokon lesz kerék. Nagyobb események idején is volt az utóbbi időben. Ha ezt folytatjuk, nekünk biztosan nem lesz többet... :'(