William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ekkora gyökér irodát... Beszéltem velük, hogy nem kaptam meg a December 30-ai és a Január 1-jei pörgetés után a nyereményt. Azt mondta a faszi, hogy Januárban már nem él az akció, és majd törölve lesz. Jó, akkor nézzük a Decemberit. Megtalálta a pörgetést, bemásolta az üzenetet, hogy tényleg lepörgettem, de nem voltam belépve. Képem hiába volt a pörgetésről és hiába ugattam, hogy be voltam jelentkezve, őket ez nem érdekelte.

Idézetet írta: szumos Dátum január 03, 2015, 19:03:03
Nem tudom gyerekek. Ennek nem hiszem, hogy lehet jó vége. Vágom ezt a linkes dolgot, de egyrészt nem hiszem, hogy ebből lehet jóváírás. Másrészt ha el is lehet érni, nem automatikusan. Harmadrészt tovább erősítjük a "harmadik világbeli státuszunkat". Legalábbis sportfogadás szempontjából. Aztán még ez sem lesz, ha visszaélünk vele. Én személy szerint ennek is örülök, 100$-t utaltam ki és még maradt is... Sőt, én igazából benyeltem 1-2 "no wint" is.
Nem igazán értem meg, hogy miért akarunk ennél is többet? Valószínűleg PL-es napokon lesz kerék. Nagyobb események idején is volt az utóbbi időben. Ha ezt folytatjuk, nekünk biztosan nem lesz többet... :'(

Miért hiszitek, hogy csak mi magyarok ügyeskedünk? Eddig is így nyomtuk, és meg sem zártak ki.

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 03, 2015, 21:21:02
Miért hiszitek, hogy csak mi magyarok ügyeskedünk? Eddig is így nyomtuk, és meg sem zártak ki.
Oszinten en sem nagyon ertem ezeket a felhangokat, aki decemberben betevedt valamelyik WH bingoszoba chatfalara az latta, hogy a britek ugyanigy probalnak ugyeskedni, egymasnak adtak a tippeket hogy es mit kell porgetni, annyi chat privilege lehetett vegul visszavonva hogy egy ido utan a CM-ek feladtak az allando offtopikolast es csak annyit irtak be h. a spin2win az 'sports section promotion' (pedig nem, hiszen vegas, de mind1) es senki ne itt targyalja ki mi csinalt vele hogyan es miert.
UE a 10k bonus jelszavakkal, amiket ugye a banner-ra kattintva kaptal meg - de annyira meguntak h. evvel volt tele a chat, hogy december kozepetol egyszeruen mar csak a CM-ek irkaltak be.

Nem maradunk le senki mogott ha egy kis csibeszsegrol van szo, de azert meglepodok majd ha rank fognak hivatkozni mikor esetleg visszavonjak ezt a promot iden (kizarva minket minden jovobeli lehetosegbol).
Nagyon megleponek tartanam.

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 03, 2015, 21:21:02
Miért hiszitek, hogy csak mi magyarok ügyeskedünk? Eddig is így nyomtuk, és meg sem zártak ki.

Eddig is így? Eddig tudtommal kint volt a kerék (decemberben).
Nyilván nem csak a magyarok ügyeskednek, hanem többségében úgy un block a keletiek. Gondolom a briteknél is vannak ilyenek, de annyi van belőlük hogy az elenyésző, ezzel szemben mi vagy pl. a románok? Nem is jut a coral, betvictor, willhill promók nagy részéből. Véletlen? Aligha. Az ilyen okoskodásoknak is köszönhető? Alighanem. Örüljünk annak hogy volt egy hónap full ingyen lé, ne legyünk már magyar politikusi vénával megáldva, és cigánykodjunk a minél többért...

Azért mi kevésbé fontos piac vagyunk, a briteket nem fogják automatikusan szivatni. Szerintem a többségük nem is él vissza az ilyen promókkal 2 font miatt és általában picivel nagyobb forgalmat generálnak az irodának. mint mi... 
Örülhetünk, hogy megkapjuk egyáltalán a nyereményeket, mert a magyar felületen valamiért nem szokott látszani a kerék sem. 
Egyébként amikor a bingó bónuszokkal volt ügyeskedés, akkor gyorsan megemelték a forgatási követelményt egyszeresről a háromszorosra és a keréken a "no win" szeletekből is több van már, mint kezdetben.
A keréknél is lehetett korábban dönteni még megállás után is, hogy kérjük-e a nyereményt vagy pörgetünk újat, ezt a kiskaput is megpróbálták eltüntetni.

A WH azt választotta, hogy az általános feltételeken szigorít, nem nagyon szűri az ügyeskedőket és szurkoljunk, hogy nem is csinál nemzetenkénti bontást a későbbiekben sem! (ha a fórumhozzászólások reprezentálják, hogy arányaiban hányan használjuk csak az ingyen pénzek miatt ezt az irodát, akkor nem nagyon jöhetünk ki jól egy nemzetenkénti bontásból...)

Idézetet írta: junglefever Dátum január 03, 2015, 17:49:15
Uppsz.

03 Jan 15 / 17:00 (CET)    Bonus    Manual Adjustment - Vegas - Spin To Win - 1st January + €2.57    7642083

Knapp kezdhetsz reklamalni ha nem kaptad vissza az elo kaszinos teted januar elsejerol...

Ma nekem is megadták. Már írtam nekik tegnap délután, válasz ugyan nem jött, de nekem így is jó...  :)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 03, 2015, 20:46:46
Ekkora gyökér irodát... Beszéltem velük, hogy nem kaptam meg a December 30-ai és a Január 1-jei pörgetés után a nyereményt. Azt mondta a faszi, hogy Januárban már nem él az akció, és majd törölve lesz. Jó, akkor nézzük a Decemberit. Megtalálta a pörgetést, bemásolta az üzenetet, hogy tényleg lepörgettem, de nem voltam belépve. Képem hiába volt a pörgetésről és hiába ugattam, hogy be voltam jelentkezve, őket ez nem érdekelte.

Bejelentkezés nélkül látszik egyáltalán a kerék?
Én már úgy csináltam a képernyőképet a pörgetésről, hogy a háttérben látszottak a számlaadattaim is.
Mondjuk a 2 fontos nyereményeket nem dokumentálom, ezt a 72 órás átfutást úgysem bírom követni, de a 10 fontos kaszinó biztosításnál "muszáj" volt.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 03, 2015, 21:42:05
Eddig is így? Eddig tudtommal kint volt a kerék (decemberben).
Nyilván nem csak a magyarok ügyeskednek, hanem többségében úgy un block a keletiek. Gondolom a briteknél is vannak ilyenek, de annyi van belőlük hogy az elenyésző, ezzel szemben mi vagy pl. a románok? Nem is jut a coral, betvictor, willhill promók nagy részéből. Véletlen? Aligha. Az ilyen okoskodásoknak is köszönhető? Alighanem. Örüljünk annak hogy volt egy hónap full ingyen lé, ne legyünk már magyar politikusi vénával megáldva, és cigánykodjunk a minél többért...

nem akarok senkivel vitatkozni, anno ezt Knappal lenyomtuk (a vb alatt)
Akkor figyelmeztetett a bingós kódokkal kapcsolatban, hogy eszetlenül használjuk ki. IGAZA volt,de igazából semmi sem változott. Azt vágom hogy a bingót gyakorlatilag kiszedték a kerékből,de ezenkìvül semmi más szankció nem ért minket. Persze ti mondhatjátok, hogy majd most fog jönni, szerintem meg kb leszarják. Az irányított pörgetés ellen sem tettek semmit, pedig aztán biztos észrevették.Elvileg egy Ip/gép per bónusz. Foglalkoznak vele? Nem. Ismerösöm egy gépről lenyomott kb 8 pörit, simán megadták. Nem multiacc, mind más nem névre szóló számla. Én speciel tudom, hogy mások is több számlát használnak, meg a linket, akkor miért én legyek az aki betart minden szabályt?


Egyfelől egyetértek, hogy nem szép dolog ügyeskedni, másfelől meg ha olyan hülyék, hogy meghagyják a kiskaput, akkor meg is érdemlik!  :)

sracoken meg tudtam ma porgetni, az hogy lehet ???

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum január 06, 2015, 16:49:24
sracoken meg tudtam ma porgetni, az hogy lehet ???

persze,hogy megtudod,csak az a kérdés hogy megkapod e másnap...

de nem azt mondtak hogy dec 31.ig van ?

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum január 06, 2015, 16:58:37
de nem azt mondtak hogy dec 31.ig van ?

de igen.... csak gondolom a kerék linkjét elfelejtették megszüntetni vagy nem tudom.

szep, hat remelem sikerul kihasznalnom  :redchug:

A linkről bárki tud pörgetni, viszont nem fogják jóváírni, annyira azért nem balgák.

Mennyi a minimális összeg kifizetéskor?..Azaz miért nem engedi kivenni a 10 yurómat a WH?