William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: jalo14 Dátum január 07, 2015, 10:20:29
Mennyi a minimális összeg kifizetéskor?..Azaz miért nem engedi kivenni a 10 yurómat a WH?

Skrillre bizton állitom 5 euro.

..és ha nem skrillen fizettem be akkor is lehet skrillre kikérni?

Én a 3 dollárokat simán ki tudtam kérni skrillre rögtön, sztem kifizetési limitjük sincs. :D

De ahhoz nyilván be is kell fizess skrillről, hogy kikérhesd oda.

Az van h bankkártyáról fizettem be 10 yurót de venném ki és mennék inkább unibetre viszont nem tudom kivenni a tízesem mert azt írja h "Sajnáljuk, fizetési kérelme kevesebb, mint a minimális összeg. Kérjük, próbálkozzon újra.

Wizard of Oz Ruby Slippers jatekot hol talalom??

Games

Írd be a keresőbe.

Vége a pörgetős történetnek, de azért nézzetek be a számlára, mert elkezdtek osztogatni
10 font bónuszt.
A szokásos 5 font bingó (2x forgatás) és 5 font game (10x forgatás). :ok:
Elvileg email jött róla, de például én sem kaptam.

GL

Régebben nem léptem be és játszottam itt. A napokban újra fogadni akartam és gondoltam, hogy a pénznemem is megváltoztatom, ha lehet, mert a dollár számlára költséges volt a ki- és befizetés forintos Skrillről. A Netellerem font pénznemű így font-os számlát szerettem volna. A chat-ben 'Donna' bezárta a számlámat és nyittatott velem egy újat most már font pénznemben. A régi email címemmel nem tudtam az új számlát megnyitni, mert azt regisztráltnak jelezte a rendszer. 'Donna' erre azt mondta, hogy nem gond adjak meg másik emailt. Minden rendben, be is fizettem 10 fontot, de nem fogadtam.
Ma szeretnék belépni, Zenmate-tel, nem tudtam. Röviden: a chat közölte, hogy bezárták a számlám, mert erőszakot tettem a szerződési feltételeken, a szerencsére csak 10 fontomat pedig nem tudják visszaadni. Nem adhatnak semmi információt a részletekről.

Idézetet írta: borbor Dátum január 10, 2015, 14:55:26
Régebben nem léptem be és játszottam itt. A napokban újra fogadni akartam és gondoltam, hogy a pénznemem is megváltoztatom, ha lehet, mert a dollár számlára költséges volt a ki- és befizetés forintos Skrillről. A Netellerem font pénznemű így font-os számlát szerettem volna. A chat-ben 'Donna' bezárta a számlámat és nyittatott velem egy újat most már font pénznemben. A régi email címemmel nem tudtam az új számlát megnyitni, mert azt regisztráltnak jelezte a rendszer. 'Donna' erre azt mondta, hogy nem gond adjak meg másik emailt. Minden rendben, be is fizettem 10 fontot, de nem fogadtam.
Ma szeretnék belépni, Zenmate-tel, nem tudtam. Röviden: a chat közölte, hogy bezárták a számlám, mert erőszakot tettem a szerződési feltételeken, a szerencsére csak 10 fontomat pedig nem tudják visszaadni. Nem adhatnak semmi információt a részletekről.

Írjál neki hogy nem a szerződési feltételeket erőszakolod meg hanem a Donna-t  ;D
Hivatkozz Donnara hogy egy lusta disznó és elfelejtette a másik számlád bezárni.

Idézetet írta: bendehal Dátum január 10, 2015, 15:00:18
Írjál neki hogy nem a szerződési feltételeket erőszakolod meg hanem a Donna-t  ;D
Hivatkozz Donnara hogy egy lusta disznó és elfelejtette a másik számlád bezárni.

:great:
Persze. Minden próbáltam elmondani, de csak azt ismételgette 'Clark', 'hogy sajnos bezárták a számlám', 'nem mondhat semmit', 'segíthet még valami másban?'  :crazy:

#925 január 10, 2015, 15:23:35, bendehal
Akkor jönn az hogy keres egy supportot aki nem Klark és nem is Donna nevezetű.
Írj neki hogy ez történt veled, nagyon fel vagy háborodva és mész SBR-hez hogy egy ilyen hitvány leszrom supportokal van tele willhill.

Zenmate biztos játszik a dologban.

Ebben már benne van a security is. Említettem az SBR-t is, lesz..ták. Most írom a panaszt akkor. Nem a 10 fontért, de ez már kezd sok lenni. Mostanában szívtam az LSdbetnél is, azt gondoltam lenyelem, nem fogok itt panaszkodgatni, vigyék a szoros 85 eurójukat és dugják valahova. Meg az a cinikus stílus...

Megerőszakoltad Donnát, utána meg megjelent Clark Kent? Vele ugye nem erőszakoskodtál? végül legalább a 10 fontot visszakaptad? :D

'Én: Will you return my funds?
Clark: Unfortunately your account was sanctioned.
Clark: Violations committed.
Clark: So we have no way to refund that.
Clark: Is there anything else?'

Idézetet írta: borbor Dátum január 10, 2015, 15:24:54
Ebben már benne van a security is. Említettem az SBR-t is, lesz..ták. Most írom a panaszt akkor. Nem a 10 fontért, de ez már kezd sok lenni. Mostanában szívtam az LSdbetnél is, azt gondoltam lenyelem, nem fogok itt panaszkodgatni, vigyék a szoros 85 eurójukat és dugják valahova. Meg az a cinikus stílus...

Amúgy bocs,  nem akarok trollkodni :) Én is szívtam már meg ügyfélszolgálat miatt. Remélem, hogy minden rendben lesz. Ha nagyon nem megy, akkor mondd meg, hogy kéred a főnökét, mert nem tudtok egyről a kettőre jutni  :ok: