William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Vajon miben tudna még seggíteni miután bezárták a számlám és elvették a pénzem. Lehetőleg ne segítsen már semmiben...

ez már nem csak az ügyfélszolgálat, közben konzultálhatott a security tímmel vagy csak szendergett, mert néha percekre eltűnt...

#932 január 10, 2015, 15:53:11, borbor
Mindegy, írtam az SBR-nek. Hátha rajtuk keresztül megtudok valamit... Lehet, hogy még a LSDbetre is visszatérek, ha belejövök a panaszkodásba...

Idézetet írta: borbor Dátum január 10, 2015, 15:48:58
Mindegy, írtam az SBR-nek. Hátha rajtuk keresztül megtudok valamit... Lehet, hogy még a LSDbetre is visszatérek, ha belejövök a panaszkodásba...

Az ügyfélszolgálatokkal folytatott levelezésre muszáj időt szánni!
Csak azt kell eldönteni - vérmérséklet szerint - hogy akkor írsz nekik, mikor jó kedved van vagy akkor, amikor rossz.
Az én listámon a fogadóirodák mellett vannak egyéb magyar szolgáltatók is időnként (Magyar Posta, Telenor, MÁV, Mtv,, BKV stb.), akik akkor kapják meg az aktuális észrevételeimet, mikor mondjuk nem sikerült trédelnem egyet a nap utolsó meccsén.   ;D

Üdv!
Érdeklődnék, hogy nálatok látható az élő meccseknél a grafikai közvetítés?
Nálam elérhető volt korábban, azonban a blokkolás óta nem tölti be a grafikát!
Más oldalakon ok. nem hiszem, hogy valami plagint vagy flasht kellene frissítenem!

köszi a választ.....

Idézetet írta: Apcsi Dátum január 11, 2015, 14:57:35
Üdv!
Érdeklődnék, hogy nálatok látható az élő meccseknél a grafikai közvetítés?
Nálam elérhető volt korábban, azonban a blokkolás óta nem tölti be a grafikát!
Más oldalakon ok. nem hiszem, hogy valami plagint vagy flasht kellene frissítenem!

köszi a választ.....

Nálam is csak nagyon ritkán megy, és akkor is csak rövid ideig.

Másnak is probléma a kifizetés?
Csak bankszámlát engedélyez, pedig az utolsó befizetéseim skrillről mentek. A support vmit próbált tenni, de hiába.

Simán megy a skrilles kifizetés.  :cya:

Nézegetem közben az oldalt, mondaycash backet szerintem nagyon nem jól számolja.
Közben látom vannak számomra új dolgok.

Telefon   (átl. 2-3 percnyi várakozás)   
068 0020 622 Magyar nyelvű ügyfélszolgálat
Magyarországról (ingyenesen hívható)

emailen kb 5 perc alatt vissza írtak
[email protected]

#939 január 15, 2015, 19:33:28, borbor
Idézetet írta: bendehal Dátum január 13, 2015, 20:18:46
Nézegetem közben az oldalt, mondaycash backet szerintem nagyon nem jól számolja.
Közben látom vannak számomra új dolgok.

Telefon   (átl. 2-3 percnyi várakozás)   
068 0020 622 Magyar nyelvű ügyfélszolgálat
Magyarországról (ingyenesen hívható)

emailen kb 5 perc alatt vissza írtak
[email protected]

A magyar ügyfélszolgálatot is megkerestem a számlazárásomra és a befizetett (semmi fogadás, bónusz) pénzem elkobzására magyarázatot kérve. Ugyanazt válaszolták, pontosabban az ÁSZF gyenge magyarítását idézték...Nincs valaki, aki rendes fordítást készítene nekik? Mikor végül azt írtam, hogy a pénz elvétele lopás, ha ok nélkül csinálják, nem válaszoltak már...
Az esbéer természetesen nem válaszolt...

Idézetet írta: borbor Dátum január 15, 2015, 19:28:31
A magyar ügyfélszolgálatot is megkerestem a számlazárásomra és a befizetett (semmi fogadás, bónusz) pénzem elkobzására magyarázatot kérve. Ugyanazt válaszolták, pontosabban az ÁSZF gyenge magyarítását idézték...Nincs valaki, aki rendes fordítást készítene nekik? Mikor végül azt írtam, hogy a pénz elvétele lopás, ha ok nélkül csinálják, nem válaszoltak már...
Az esbéer természetesen nem válaszolt...

Bocsánat hogy beleszólok de nekem eléggé sántít ez a történet....

Idézetet írta: borbor Dátum január 15, 2015, 19:28:31
A magyar ügyfélszolgálatot is megkerestem a számlazárásomra és a befizetett (semmi fogadás, bónusz) pénzem elkobzására magyarázatot kérve. Ugyanazt válaszolták, pontosabban az ÁSZF gyenge magyarítását idézték...Nincs valaki, aki rendes fordítást készítene nekik? Mikor végül azt írtam, hogy a pénz elvétele lopás, ha ok nélkül csinálják, nem válaszoltak már...
Az esbéer természetesen nem válaszolt...
Az a gond hogy willhill komolyan gondolja, és elég kemény dolgok ezek amikre hivatkoznak t&c-vel ebbe belegyeztél.
(ezt bármelyik buki megteheti)
De nem értem hogy miért, pláne így. A minősítésű bookira nem jelemző számla zárás.
Ha duplicált acc. lenne a bezárnák a régit és a mostanit meghagynák.
Ha csak a régin nem csináltál valami olyan dolgot ami nekik nem tetszett.


Idézetet írta: borbor Dátum január 15, 2015, 22:12:24
Mi sántít?

Maguktól ritkán zárolnak számlát.Ez egyik irodára sem jellemző..ha véletlen mégis a befizetett összeget általában visszaadják.....

Egyetértek. Pénztvakkor nem adnak vissza ha csal az illető.. még multiaccnàl is visszaadják, vagy ha nem tudod igazolni magad..