William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Most hogy is működik ez? Én pörgettem egy 5 fontos starbrustot, betöltöm a játékot, de sehol semmi...

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 01, 2015, 18:37:47
Most hogy is működik ez? Én pörgettem egy 5 fontos starbrustot, betöltöm a játékot, de sehol semmi...

Nem automatikus, a du folyamán írják jóvá, ilyen tájban.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 01, 2015, 18:37:47
Most hogy is működik ez? Én pörgettem egy 5 fontos starbrustot, betöltöm a játékot, de sehol semmi...

Nekem is starbustra jött, és 6 után pár perccel már ott volt bonus formájában, 90 centet hozott :laugh:

Innen indítottam (ha ez számítana)
http://vegas.williamhill.com/promotions/vegas-games/wimbledon-wheel/


Idézetet írta: Latzka Dátum július 01, 2015, 18:49:06
Nekem is starbustra jött, és 6 után pár perccel már ott volt bonus formájában, 90 centet hozott :laugh:

Innen indítottam (ha ez számítana)
http://vegas.williamhill.com/promotions/vegas-games/wimbledon-wheel/
Nekem 1 dollár lett ;D

Hat után pár perccel írták jóvá a 2 fontot - Foxin Wins. Természetesen főszámlára került. Szabadon használható. Bingóba beléptem, 5 font bónusz várt. Levél nem jött róla. Hátha másnak is. GL!  :ok:

Kell legyen pénz a számlán, hogy jóváírják ezeket a pörgetett izéket? Lehet azért nem kapom meg, mert nincs feltöltve a számlám? Vagy nem?

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 01, 2015, 20:01:30
Kell legyen pénz a számlán, hogy jóváírják ezeket a pörgetett izéket? Lehet azért nem kapom meg, mert nincs feltöltve a számlám? Vagy nem?

Nem kell pénznek lennie a számlán.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum július 01, 2015, 19:03:17
Hat után pár perccel írták jóvá a 2 fontot - Foxin Wins. Természetesen főszámlára került. Szabadon használható. Bingóba beléptem, 5 font bónusz várt. Levél nem jött róla. Hátha másnak is. GL!  :ok:
Detto ue volt velem, mondjuk delelott leirtam h nem lattam mit pergettem ki, de a mostani balanszom szerint 2 font casht, es ez a bingo bonusz is jott (egy hetig ervenyes, 5x forgatas).
Thanks Willie!

***

It's win, win, win at William Hill Bingo this July! We have 12,000 prizes to be snapped up in our stylish Boutique room from 5pm to midnight. Not to mention a jaw dropping £8 Million in jackpots to be won on our slot games!

Plus, you can get a FREE £5 Bingo bonus! Just login and start playing on your favourite Bingo games.

Ma is lehetne pörgetni? Én a kereket sem találom. Mondjuk tegnap sem írtak be nekem semmit, de azért pörgetnék egyet  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2015, 12:28:50
Ma is lehetne pörgetni? Én a kereket sem találom. Mondjuk tegnap sem írtak be nekem semmit, de azért pörgetnék egyet  ;D

Vegas promóciók között van, ott keresd. Ügyfélszolgálaton kérdezz rá a tegnapira. Mert tegnap késések voltak a jóváírásokkal.

Nekem a tegnapit 2x is jóváírták, egyszer tegnap, egyszer meg ma délelőtt... :crazy: :D

Engem nem csipáznak, tegnapit nem írták jóvá, ma meg nem tudom betölteni a játékot... 99%-ig felmegy, aztán paff  ;D

Azt hiszem, hanyagolom ezt a pörgetéses dolgot, mert csak felhúzom magam feleslegesen...

Starbuston próbáljatok meg nagy téten pörgetni. Én 2€ téttel nyertem 15€-t. :beerchug:

Nekem továbbra sem tölti be a monopoly-t, viszont fel tudtam tenni a pénzt a Fradira. Ha nyertes a tipp, akkor megmarad, vagy holnapra eltűnik? Vagy ezt legálisan fel lehet használni sportfogadásra is?

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2015, 20:03:15
Nekem továbbra sem tölti be a monopoly-t, viszont fel tudtam tenni a pénzt a Fradira. Ha nyertes a tipp, akkor megmarad, vagy holnapra eltűnik? Vagy ezt legálisan fel lehet használni sportfogadásra is?

Lehet, withdraw is mehet, nem gond.