William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2015, 20:03:15
Nekem továbbra sem tölti be a monopoly-t, viszont fel tudtam tenni a pénzt a Fradira. Ha nyertes a tipp, akkor megmarad, vagy holnapra eltűnik? Vagy ezt legálisan fel lehet használni sportfogadásra is?

Legálisan csak akkor tudod felhasználni sportfogadásra, ha nagyon gyorsan átviszed a tippmixprohoz az összeget!!   :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2015, 20:03:15
Nekem továbbra sem tölti be a monopoly-t, viszont fel tudtam tenni a pénzt a Fradira. Ha nyertes a tipp, akkor megmarad, vagy holnapra eltűnik? Vagy ezt legálisan fel lehet használni sportfogadásra is?

Monopoly és a Starburst nálam sem tölti be, de a számlára jön a pénz. Azt hittem egyedi eset, de ezek szerint nem.

Lassan a mait kellene jóváírniuk,de még a tegnapit sem kaptam meg. Rákérdeztem, még várják a listát...Nem kapkodják el.

Idézetet írta: davixxx Dátum július 02, 2015, 18:44:24
Starbuston próbáljatok meg nagy téten pörgetni. Én 2€ téttel nyertem 15€-t. :beerchug:
Megpróbáltam 2 dollárral 43at adott utána meg beadott ingyen pörgetést így összesen 66 dollár lett  8)

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum július 04, 2015, 19:12:42
Megpróbáltam 2 dollárral 43at adott utána meg beadott ingyen pörgetést így összesen 66 dollár lett  8)
Nekem centre pontosan €7.53-at adott ma (osszesen), ami fel euroval tobb, mint a bonusz erteke amit ki lehetett jatszani (5 font vegul 7.03 euro bonusz volt) ugyhogy teljes a siker. :D
En az apronak is tudok orulni ha nem kell megdolgoznom erte. 8)
Mondjuk ma iPad huzasra porgettem jegyet, azt kilottozni piszkosul nem lesz egyszeru senkinek...

Nálam sem töltenek be a játékok, az ügyfélszolgálat szerint biztosan nálam van a hiba.

Nem pont a William Hillnél volt az, hogy akinek ékezetes (nem angol ABC-ben szereplő) karakter volt a nevében, annál nem működtek a játékok?

Idézetet írta: Knapp Dátum július 08, 2015, 11:10:18
Nálam sem töltenek be a játékok, az ügyfélszolgálat szerint biztosan nálam van a hiba.

Nem pont a William Hillnél volt az, hogy akinek ékezetes (nem angol ABC-ben szereplő) karakter volt a nevében, annál nem működtek a játékok?

De, szólsz nekik live chaten pillanatok alatt kicserélik a nevet ékezet nélkülire. Kilépsz, majd vissza, és pörgethetsz  :ok:

Aki számlára utalja a nyereményt megnézné, hogy a banki átutalásnál a feladónál milyen szöveg szerepel? Több helyről várok pénzt és most futott be egy, ott az Earthport Plc név szerepel. Ez lehet az, vagy ez inkább unibte?

Köszönöm.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum július 08, 2015, 11:29:13
Aki számlára utalja a nyereményt megnézné, hogy a banki átutalásnál a feladónál milyen szöveg szerepel? Több helyről várok pénzt és most futott be egy, ott az Earthport Plc név szerepel. Ez lehet az, vagy ez inkább unibte?

Köszönöm.

Nekem az Earthport Plc a bet365 volt.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum július 08, 2015, 11:29:13
Aki számlára utalja a nyereményt megnézné, hogy a banki átutalásnál a feladónál milyen szöveg szerepel? Több helyről várok pénzt és most futott be egy, ott az Earthport Plc név szerepel. Ez lehet az, vagy ez inkább unibte?

Köszönöm.

Az Unibet biztosan Earthport Plc-s, de ettől még a William Hill is használhatja őket, velük nincs ilyen tapasztalatom.

Az elmúlt hétvégén volt a genie jackpot slotra risk 10 freebet. Engem sikerült megint bepalizniuk, hogy rám nem vonatkozott az akció , ezért nem adják vissza a zsét. Általában mindig elég figyelmesen végigolvasom a feltételeket és semmi olyanra nem emlékszem ami engem kizárna a promóból.
Esetleg valaki részt vett ebben és visszaadták a veszteségét ?

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 08, 2015, 11:23:28
De, szólsz nekik live chaten pillanatok alatt kicserélik a nevet ékezet nélkülire. Kilépsz, majd vissza, és pörgethetsz  :ok:

Végül emailt írtam, elsőre lepattintottak, hiába hivatkoztam arra, hogy másnak ez volt a járható út. Másodszorra megírtam nekik, hogy nem nálam van a hiba, mert játékpénzes módban (try) el tudom indítani a játékokat és legyenek szívesek a Supervisor felé továbbítani a kérésemet.
Fél óra múlva jött a válasz email, hogy átneveztek.  :)
És persze működik is...

Idézetet írta: Knapp Dátum július 08, 2015, 14:37:59
Végül emailt írtam, elsőre lepattintottak, hiába hivatkoztam arra, hogy másnak ez volt a járható út. Másodszorra megírtam nekik, hogy nem nálam van a hiba, mert játékpénzes módban (try) el tudom indítani a játékokat és legyenek szívesek a Supervisor felé továbbítani a kérésemet.
Fél óra múlva jött a válasz email, hogy átneveztek.  :)
És persze működik is...

érdemes zaklatni a cseteseket  :great:

valakinek nincs egy printscren-e valamelyik 2fontos vegas nyereményről, nem akarják megadni a mait,mivel hogy nem vagyok a listán,de fotót nem csináltam, ha bemutatom a képet megkapom a bónuszt. pls, thanks!

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum július 08, 2015, 17:46:52
valakinek nincs egy printscren-e valamelyik 2fontos vegas nyereményről, nem akarják megadni a mait,mivel hogy nem vagyok a listán,de fotót nem csináltam, ha bemutatom a képet megkapom a bónuszt. pls, thanks!