William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: junglefever Dátum december 03, 2015, 13:46:01
Van spin2win magyar ido szerint deltol delutan negyig a vegas szekcioban. Azt irjak csutortoktol vasarnapig lehet porgetni (ki tudja, lehet minden heten igy lesz karacsonyig...)

2 font.  :beerchug:

valami Toy valamire adott 2 fontot. Ezt most azon lehet lejátszani vagy mint régen megkapom készpénzben?

Szintén TOY Factory-ra nyertem, de nem enged pörgetni az alkalmazás, ha nem depositolok... miért nem?

Idézetet írta: szorzatos Dátum december 03, 2015, 15:46:48
Szintén TOY Factory-ra nyertem, de nem enged pörgetni az alkalmazás, ha nem depositolok... miért nem?

Készpénzes bónuszok ezek. Később írják majd jóvá a fő számlára. (Azt hiszem GMT 18:00 után)
Igazából nem is nézik, hogy ott játszottad e le.

Eddig legalábbis így volt.


Thx, akkor még jó, hogy nem pörgettem el :D ment a póker egyenlegre.

Nektek betölt az oldal?


Hoppá! A Google Chrome nem tudott csatlakozni a vegas.williamhill.com webhelyhez

Keresési javaslat: williamhill.­com

Más böngésző alól is néztem router restart is volt. Esetleg más címen elérhető?

Hali!
Nekem bejön itt :http://sports.whbetting.com/bet/hu
Ha nem segít ez sem, akkor ZenMate progival.

Történhet olyan, hogy tavaly ünnepek táján nyugodtan fel tudtam használni a spin2win-es nyereményem bárhol, most meg kéri hogy igazoljam az életkorom, s addig nem tehetek semmilyen fogadást?

Semmi köze az ünnephez meg a tavalyi dolgoknak ahhoz hogy kérnek tőled azonosítást. Ezt BÁRMIKOR megtehetik, szóval a válasz az , hogy Igen történhet ilyen.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 04, 2015, 18:23:44
Semmi köze az ünnephez meg a tavalyi dolgoknak ahhoz hogy kérnek tőled azonosítást. Ezt BÁRMIKOR megtehetik, szóval a válasz az , hogy Igen történhet ilyen.
rendben köszi, s még egy annyit hogy mennyi a minimum kiutalható összeg erről az oldalról?:D


másoknak is van gondja a william hillel?mármint hogy nem tölt be az oldal