William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


#1140 december 04, 2015, 18:48:30, bryan_65
igen nekem. t-online-s a netem ha számít.
-
ami kicsit zavar mert nyertem azon a pörgetős játékon egy kis összeget..

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 04, 2015, 18:23:44
Semmi köze az ünnephez meg a tavalyi dolgoknak ahhoz hogy kérnek tőled azonosítást. Ezt BÁRMIKOR megtehetik, szóval a válasz az , hogy Igen történhet ilyen.
nem ezzel volt gond, hanem hogy Romániából nem lehet játszani az oldalukon.

Idézetet írta: bryan_65 Dátum december 04, 2015, 18:44:48
igen nekem. t-online-s a netem ha számít.
-
ami kicsit zavar mert nyertem azon a pörgetős játékon egy kis összeget..

zenmate-tel bejön nekem

Na kezdődik...
Tegnap egy 5 fontosat pörgettem. Nem írták még jóvá.
Kérdezném, hogy aki már pörgetett ilyet, az készpénzként kapta meg, vagy valahol jóváírták másképp?
Korábban ugye nem volt ilyen, a leírás meg nem tér ki rá.

Idézetet írta: szumos Dátum december 05, 2015, 10:26:09
Na kezdődik...
Tegnap egy 5 fontosat pörgettem. Nem írták még jóvá.
Kérdezném, hogy aki már pörgetett ilyet, az készpénzként kapta meg, vagy valahol jóváírták másképp?
Korábban ugye nem volt ilyen, a leírás meg nem tér ki rá.

Pont öcsém kérdezte tőlem tegnap. Ő is azt pörgetett, este megjelent neki cashként. Erre miután már játszott vele, küldtek egy mailt hogy jóváírták az 5 font bónuszt. De a bónusz szekcióban nem volt, ki is tudná utalni. Majd rákérdezek hogy áll vele, de úgy tűnik az is cash.

Nekem tegnap ezt küldték:

Dear Customer,

Congratulations on your lucky spin!
I am pleased to confirm that your Spin to Win prize has now been credited to your account.
Simply go to http://vegas.williamhill.com/ and start playing with your bonus right away.
Please note that the bonus is valid for 7 days from issue and bonus funds need to be wagered once before any winnings can be withdrawn.

A pénz a főegyenlegen jelenik meg, a bónusz 0-t mutat, úgyhogy elvileg kifizetést tudnék kérni.

Én tegnap 5 fontot pörgettem 6 óra körül a számlámon volt rögtön kikértem skillre ma reggelre meg is érkezett.

#1147 december 05, 2015, 14:35:39, bryan_65
Nekem a bónuszhoz rakták tegnap a 2.80 eurot. Ma 5 fontot pörgettem ki. A tegnapit elcsesztem élő sporton, maiból próbálok ésszerűbben rakni.  :)

Szerintem csak sajátra.

Mi a fenéért van ,hogy hol működik az oldal hol emg csak zenmate-el, pl. most simán megint nem megy de zenmate-el meg nem merem a kacsás játékra az 5 ingyenes-t igénybe venni, mert ugyebár ip címre korlátozva van és ha a zenmate véletlenül másnak is pont azt az ip-t osztotta ki akkor ugyebár ...

#1150 december 06, 2015, 10:03:02, bryan_65
Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum december 06, 2015, 00:21:55
Hali! Willhillhez még nem volt befizetésem, de az azonosítás már megvolt és el is fogadták. Annyit szeretnék tudni, hogy ugye kifizetésnél ilyenkor csak a Bank Transfert dobja ki és hogy ott kérhetem-e ki más számlájára az összeget? Magyarul az odaírt név nem az enyém lenne.

Előre is köszönöm a segítséget!  :cya:
Befizetés nélkül is lehet kiutalni? Csak mert nálam azt írja "Please register a payment method before withdrawing."
Mondjuk pénzem nincs fent most.


Wezli: Nálam is ez van zenmateval megy meg néha anélkül is. nem értem..

Ha zenmatevel mindig megy nem célszerűbb mindig azzal használni?

Idézetet írta: sleve Dátum december 06, 2015, 10:11:39
Ha zenmatevel mindig megy nem célszerűbb mindig azzal használni?

Lassú sokszor.

Idézetet írta: sleve Dátum december 06, 2015, 10:11:39
Ha zenmatevel mindig megy nem célszerűbb mindig azzal használni?
Leírtam ,hogy mi a gondom most vele, alap esetben persze ,hogy egyszerűbb de mivel promót akarok kihasználni ezért jobb az óvatosság.

Idézetet írta: Wezli Dátum december 06, 2015, 11:08:02
Leírtam ,hogy mi a gondom most vele, alap esetben persze ,hogy egyszerűbb de mivel promót akarok kihasználni ezért jobb az óvatosság.

Akkor nem értek valamit. Mi az, hogy "ip címre korlátozva van"?