William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: sleve Dátum december 06, 2015, 11:33:33
Akkor nem értek valamit. Mi az, hogy "ip címre korlátozva van"?

Egy IP egy bónusz.

De csak itt az orgon annyi multiaccos van, sztem nem nézik ezt, nyugodtan használhatsz Zenmate-t Wezli.

Sziasztok,

Nem volt még befizetésem az oldalra, lámázok vagy sajnos tényleg nem lát(hat)ok első befizetésre bónuszt?

Én most pörgettem és valami 5 fontos tickettet kaptam sorsolásra ami állítólag holnap lesz? Most akkor ezt nem írják jóvá? Valaki nyert már ilyen jegyet? Ki mit tud róla?

Az nem pénz hanem egy jegy egy 5000fontos sorsolásra. Ha nyersz holnap megkapod.

Idézetet írta: action9 Dátum december 06, 2015, 12:30:13
Sziasztok,

Nem volt még befizetésem az oldalra, lámázok vagy sajnos tényleg nem lát(hat)ok első befizetésre bónuszt?

Náluk nincs bónusz. Volt 1-2 hónapja freebet 10tétre 20 freebet,de már csak Uk-nak jár. Csak bingó ami elérhető, meg a Games bónusz

Idézetet írta: saviola8321 Dátum december 06, 2015, 13:24:24
Én most pörgettem és valami 5 fontos tickettet kaptam sorsolásra ami állítólag holnap lesz? Most akkor ezt nem írják jóvá? Valaki nyert már ilyen jegyet? Ki mit tud róla?

Szerintem ez nagyjából egyenértékű a "no win "-nel :)
Gondolhatod hogy van vagy 100 ezer ember ilyen jeggyel és abból 160 an nyernek

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 06, 2015, 11:40:27
Egy IP egy bónusz.

De csak itt az orgon annyi multiaccos van, sztem nem nézik ezt, nyugodtan használhatsz Zenmate-t Wezli.

Végül az lett, de szerencsére nyertem rajta, igaz nem sokat de inkább kiszálltam pár font plusszal, minthogy utána a supportnak kelljen esetlegesen magyarázkodni.

Jött egy mail a supportól, hogy kaptam 2Ł játékokra, és forgassam meg legalább egyszer :ok:
Akkora BIGWIN jött csak lestem :D :D :D :D :D :D
Beadott valami 3 piramist és csak szórta a pénzt :great: :great: :great: :great:
A végén 12000forintot kértem ki :ok:

Én szerintem nyertem ezen a 5000 fontos játékon. €27.76 lett az egyenlegem meg jött mailban az értesítő.

6.94€ leakadt nekem is :great:

Pörgettem WildGlamberen --> BONUS --> 88€ :beerchug: :beerchug:

Pörgettem párat én is, de csak ésszel. 36 euróra sikerült feltornászni. A többi megy sportra. :) El se hiszem, hogy nyertem ilyenen.

Egyébként náluk csak most lett számlám azonosítás megvolt elfogadták. Viszont nem volt még befizetésem. Ha bankkártyával befizetek 10 eurót ahogy beten szoktam akkor tudok már lekérni számlaszámra pénzt?
Mert most nem jelenik meg kiutalási opció.


Idézetet írta: bryan_65 Dátum december 07, 2015, 14:42:07
Egyébként náluk csak most lett számlám azonosítás megvolt elfogadták. Viszont nem volt még befizetésem. Ha bankkártyával befizetek 10 eurót ahogy beten szoktam akkor tudok már lekérni számlaszámra pénzt?
Mert most nem jelenik meg kiutalási opció.

befizetés nélkül nem adják ki a nyereményt?

Szerintem nem mert ezt írja "Please register a payment method before withdrawing."
De nem nagy probléma igazából legtöbb helyen így megy.