William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ez a crackeres fos nagyon gyenge eresztés a pörgetőshöz képest

A "szaloncukorkás" promók:

1. Free spins
Ha játszol a Ragging Rhino játékon ma éjfélig, az alábbiak szerint adnak ingyen pörgetéseket 72 órán belül:

£20 - £39
10 Free Spins

£40 - £59
20 Free Spins

£60 - £79
30 Free Spins

£80 - £99
40 Free Spins

£100 +
50 Free Spins

Az ingyen pörgetések értéke 0,8 font, illetve a pörgetések nyereménye egyből cash lesz, így azért nem olyan rossz ajánlat a játékfüggőknek.  :)  (20 fontból 28-ért játszhatunk, vagy mondjuk 100-ból 140-ért)


2. Risk free

A FREECLOVER bónuszkódra adnak 5 font bónuszt 10-szeres forgatási követelménnyel, a bingó részen belül elérhető Clover Rollover slotra.


(a további napokban aki aktiválja valamelyik bónuszt, az írja be, hogy mit kapott, mert a "kutatásaim" alapján mindenkinek ugyanazt a két lehetőséget szórják ki és így könnyebb lenne választani. Persze ha ma mást kap valaki, mint amit én beírtam, akkor ez nem igaz.  :)  )

Ez a clover rollover jó lehet. Valakinek csak sikerül kipörgetni..

Nekem sikerült is. 23 euró lett. :DDDD

Köszi Knapp, hogy beírtad. Az első két napi ajánlat után lemondtam erről.

Én egyszer sem tudtam megforgatni,nem hogy 10x.Soha nem nyertem ilyesmiken és nem is fogok,max 100 év múlva. ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum december 24, 2015, 13:18:03
Én egyszer sem tudtam megforgatni,nem hogy 10x.Soha nem nyertem ilyesmiken és nem is fogok,max 100 év múlva. ;D

Én ezt úgy szoktam megjátszani, ha 5Font a visszatérítés akkor
beállítom  0,5Fontra a tétet és nyomok max 10-et,
most is így játszottam de mivel már a nyolcadik nyomásra nyerőben voltam így, még nyomtam kettőt "becsültből"  :)
így is lett 7 Font az 5-ből és kiszálltam :ok:
Jót játszottam, megvolt az esély a jackpotra stb. még egy kis plusz is lett..


Nem tudom te miről beszélsz, ugyanis itt nem cashback promó volt, hanem adtak ingyen 5fontot amit 10szer kellett forgatni. Magyarul olyan mint ha freespinből nyersz 5fontot és 10szeres forgatás van rá.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 24, 2015, 14:13:12
Nem tudom te miről beszélsz, ugyanis itt nem cashback promó volt, hanem adtak ingyen 5fontot amit 10szer kellett forgatni. Magyarul olyan mint ha freespinből nyersz 5fontot és 10szeres forgatás van rá.

Uhh, akkor valamit nem jól csináltam :D
Én is ezt cashback promót választottam, vártam is hogy lesz a clover játékon  5Font de nem volt...
Így befizettem... :D

FREECLOVER

Ezt add meg a bingó résznél a + jel megnyomásával. Ekkor kapsz 5fontot.


Idézetet írta: ncis88 Dátum december 24, 2015, 14:34:45
FREECLOVER

Ezt add meg a bingó résznél a + jel megnyomásával. Ekkor kapsz 5fontot.
Köszi!
Akkor megyek játszok még ezzel a kóddal is :ok:
De előtte lekérem az egyenlegem nehogy minuszba vágjam magam.

Csak én vagyok a vak és nem találom a Clover Rollover szobát?!

Igen, csak én vagyok a vak, és mihelyst megkérdeztem megtaláltam :D

Idézetet írta: baliizu Dátum december 24, 2015, 14:44:04
Csak én vagyok a vak és nem találom a Clover Rollover szobát?!

Igen, csak én vagyok a vak, és mihelyst megkérdeztem megtaláltam :D

A bingo oldalon, a games slotoknál keresd.

Na most én ebben a bingo hülyeségben nem látok túl nagy fantáziát. Beírod, teszem azt nyersz valamennyit, de ahhoz, hogy kivedd meg kell forgatni 5*10-et, amiből nyilván nem fogod elbukni az egészet :D