William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Wezli Dátum december 25, 2015, 10:00:44
Én szinte sosem nyerek pár fonttól többet. Eddigi legnagyobb is 40 font volt pár éve.  Tegnapiból meg semmi nem lett, mert invalid kódot írt a support azt mondta továbbítja és majd mailban értesítenek, na ilyenből még soha nem született semmi, amit eddig továbbítottak az mind úgy is maradt, soha nem kaptam választ.

Ezeken az összegeken én is mindig meglepődöm, számomra felfoghatatlan, hogy egyesek hogyan tudnak 70-80 eurókat nyerni. Most legutóbb a betfair-en sikerült 5 fontból 18 eurót kiforgatnom 25-szörös forgatási kötelezettség mellett, de ennél magasabb összeget sehogy sem sikerült elérnem, szóval kb. a maximumot hoztam ki belőle. (Mondjuk azt azért tegyük hozzá, hogy nem tudod, hogy aki ennyit nyer, az hány számlával használta ki a lehetőséget...)

Én ezt úgy szoktam, hogy ha pl. 5€ kapok akkor 2x2.5 euroért pörgetek. Így kb. 10ből 1x fog beadni a két pörgetésre nagyot, de olyankor viszont akár 25-30 eurobol is kezdheted a forgatást. Ott pedig általában ''tétet''emelek ami elég hülyén hangzik de mostanség elég sokszor bejön :D Nekem amúgy 15 font körül adott ez a gép, de a ladás orosz kis kurcik tettek arról, hogy ebből 0 legyen a vége..

Mai egyik a risk free vegas 10 a disznówarázslóra, másik nálam live kaszinó risk free azt majd valaki leírhatná.

az 10risk free live BJre ha jól rémlik.

Na ezen sem nyertem egy kalap szódát sem de legalább közben valaki más megnyerte a legkisebb jackpotot.

A risk free vegason lehet ingyen játszani pénz nélkül vagy csak rendes pénzel lehet tolni ma?

A rsik free mindig azt jelenti, hogy kell hozzá saját pénz.

Idézetet írta: Tigris Dátum december 25, 2015, 10:37:20
Ezeken az összegeken én is mindig meglepődöm, számomra felfoghatatlan, hogy egyesek hogyan tudnak 70-80 eurókat nyerni. Most legutóbb a betfair-en sikerült 5 fontból 18 eurót kiforgatnom 25-szörös forgatási kötelezettség mellett, de ennél magasabb összeget sehogy sem sikerült elérnem, szóval kb. a maximumot hoztam ki belőle. (Mondjuk azt azért tegyük hozzá, hogy nem tudod, hogy aki ennyit nyer, az hány számlával használta ki a lehetőséget...)

A saját számláimmal évente kb. 500 ingyenes lehetőségem van (különböző lehetőség, nem összesen ennyi pörgetés!), mivel csak önmagában a sportingbeten van naponta minimum egy, de lehet akár 3 is, ha teljesítem a feltételeket.

Egyértelmű, hogy több esélye van nagyot nyernie annak, aki többször mozdul rá ilyen lehetőségekre és nyilván ezek a lehetőségek többszörözhetőek több számlával.

Ezek a játékok a tétek kb. 97%-át visszaadják a játékosoknak csak az a kérdés, hogy mikor és éppen kinek. :)
Pont a 3%-os "kopás" miatt van sok helyen 30-40-szeres forgatási kötelezettség, kb. ennyi kör kell átlagosan, hogy visszanyerjék az irodák a bónuszt a játékosoktól.  :) Az ilyenekből szinte csoda, ha pénzt vesz ki az ember, de amikor egyszeres (pl. sportingbetes starburst), tízszeres (tegnapi william hill) követelmény van, vagy egyből a főszámlára kerül a pörgetések nyereménye (mint a betfair és a szép emlékű comeon esetében), ott egy nagyobb nyereményt már meg tudsz tartani.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 25, 2015, 15:19:08
Ezek a játékok a tétek kb. 97%-át visszaadják a játékosoknak csak az a kérdés, hogy mikor és éppen kinek. :)
Pont a 3%-os "kopás" miatt van sok helyen 30-40-szeres forgatási kötelezettség, kb. ennyi kör kell átlagosan, hogy visszanyerjék az irodák a bónuszt a játékosoktól.  :) Az ilyenekből szinte csoda, ha pénzt vesz ki az ember, de amikor egyszeres (pl. sportingbetes starburst), tízszeres (tegnapi william hill) követelmény van, vagy egyből a főszámlára kerül a pörgetések nyereménye (mint a betfair és a szép emlékű comeon esetében), ott egy nagyobb nyereményt már meg tudsz tartani.

Értem én, de 0.25€-0.50€-s téttel 70-80-100€-t nyerni, ahhoz kb. az kell, hogy a legjobban fizető ábrákból jöjjön 3-4-5, több sorban is, vagy kb. minden pörgetés nyerő legyen. Na ez nekem soha nem jött össze, pedig kihasználok minden ilyen promót. :)

Idézetet írta: Tigris Dátum december 25, 2015, 16:19:47
Értem én, de 0.25€-0.50€-s téttel 70-80-100€-t nyerni, ahhoz kb. az kell, hogy a legjobban fizető ábrákból jöjjön 3-4-5, több sorban is, vagy kb. minden pörgetés nyerő legyen. Na ez nekem soha nem jött össze, pedig kihasználok minden ilyen promót. :)
Nem vagy egyedül,kell hozzá a szerencse is,ami nekünk nincsen.Én egész nap bingózom,mégse nyertem ma sem egy árva centet sem. ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum december 25, 2015, 16:27:48
Nem vagy egyedül,kell hozzá a szerencse is,ami nekünk nincsen.Én egész nap bingózom,mégse nyertem ma sem egy árva centet sem. ;D
Csatlakozom...hasonló a helyzet nàlam is....

#1226 december 25, 2015, 18:25:25, szumos
Ma malacvarázslóst választottam.
Csak van egy kis értelmezési problémám.
Most 10Ł értékben kell játszani és akkor bármennyit visszatérítenek 10 fontig,
vagy 10Ł értékben kell veszíteni minimum, hogy visszatérítést kapj?

A lényeg, hogy nekem kábé (átszámolva) 7.5 fontom volt fenn. Játszottam én 15-20 értékben is legalább, de összességében 7.5-et buktam. Amikor átfutottam a szabályt, akkor úgy értelmeztem 10 fontért kell minimum játszani (de nem veszíteni) és kapsz visszatérítést kisebb összegre is. Viszont elbizonytalanodtam, de sajnos nem tudom visszanézni a feltételeket. A lényeg, hogy szerintem legalább 10 fontot buknom is kell, hogy visszatérítést kapjak. Elsőre szerintem benéztem.

Valaki emlékszik esetleg? Mert ha benéztem, akkor inkább fizetek be, hogy bukjak még 2-3 fontot...  :D

Nem úgy van hogy megjátszol 10 fontot és ha 10nel kevesebb fontod lesz a végén akkor visszaadnak annyit hogy 10ed legyen?

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 25, 2015, 18:33:10
Nem úgy van hogy megjátszol 10 fontot és ha 10nel kevesebb fontod lesz a végén akkor visszaadnak annyit hogy 10ed legyen?

Pont ez a kérdésem.
Elsőre én is így értelmeztem, de aztán mondom megnézem még egyszer, persze nem találtam.
Mert az is lehet, hogy csak akkor kapsz visszatérítést, ha legalább 10-et buksz.

Ha van 5 fontod elkezdesz játszani felmész 15ig, majd elbukod, visszakapsz 5öt, mert a nettó veszteséged 5 font.

A nettó veszteséged térítik 10fontig vissza.