William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum december 25, 2015, 18:39:24
A nettó veszteséged térítik 10fontig vissza.

És azt lehet tudni, hogy mikor?
Engem úgy felhúzott az  disznó. Kijön a sarokból, három tárcsát wilddá varázsol az ötből. Megörültem, mint majom a farkának, erre alig adott be valamit. Legalacsonyabb téten még a big win kategóriát sem érte el a nyeremény úgy, hogy három tárcsa wild volt... Úgy felhúzott, hogy el is basztam vagy 20 Eurót. (mondjuk azt is ők adták, még a spin to win hagyatéka volt, de akkor is felidegesített)

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 25, 2015, 18:39:24
Ha van 5 fontod elkezdesz játszani felmész 15ig, majd elbukod, visszakapsz 5öt, mert a nettó veszteséged 5 font.

A nettó veszteséged térítik 10fontig vissza.

Ja!
Csak arra nem emlékszem, hogy minimum 10 fontot bukni kell e hozzá?
Mert arra emlékszem, hogy volt 10 fontos minimum feltétel is, csak arra nem, hogy annyiért kell legalább játszani, vagy annyit kell legalább bukni, hogy visszatérítést kapj?

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 25, 2015, 18:45:36
És azt lehet tudni, hogy mikor?
Engem úgy felhúzott az  disznó. Kijön a sarokból, három tárcsát wilddá varázsol az ötből. Megörültem, mint majom a farkának, erre alig adott be valamit. Legalacsonyabb téten még a big win kategóriát sem érte el a nyeremény úgy, hogy három tárcsa wild volt... Úgy felhúzott, hogy el is basztam vagy 20 Eurót. (mondjuk azt is ők adták, még a spin to win hagyatéka volt, de akkor is felidegesített)

Azt hiszem 72 órán belül.

Idézetet írta: szumos Dátum december 25, 2015, 18:47:24
Ja!
Csak arra nem emlékszem, hogy minimum 10 fontot bukni kell e hozzá?
Mert arra emlékszem, hogy volt 10 fontos minimum feltétel is, csak arra nem, hogy annyiért kell legalább játszani, vagy annyit kell legalább bukni, hogy visszatérítést kapj?

Nekem sem egyértelmű, így könyvjelzőztem.  :) 
http://vegas.williamhill.com/promotions/vegas-games/ADVPWRF251215/

Ez alapján szerintem egy tízest el kell bukni hozzá.
A visszatérítés meg 24 órán belül jön.


A minimum of £10 will be awarded during any Promotion Period. Any amounts less than £10 will not qualify for bonus credit.

Ez alapján nekem is sanszos hogy el kell bukni 10fontot hogy visszakapd a téted. Szóval 5font nem elég.

Idézetet írta: szalist Dátum december 25, 2015, 16:53:19
Csatlakozom...hasonló a helyzet nàlam is....
Én azt hittem Neked lett bingód,de akkor egy másik szalist nyert.Én előbb egyedül vártam 1 számra,4számot húzott még,hát perszehogy nem az enyémet,már minek is nyernék egyszer a 140játék alatt. ;D

#1236 december 26, 2015, 12:32:31, lacuss
Szaloncukortörős promóban a jobb oldali ajándék: 5 font jár ha 20at megforgatsz a Starburston.
Bal: 20 font visszatérítés a Toy Factoryra


Vicces dolog ez a cukorka akció.
Nálam ugye alapból angol nyelvre kell váltani, mert semmi ilyesmit nem látnék egyébként.
Aztán most már a főoldalról is eltűnt illetve mindenhonnan máshonnan is. Kivéve a kaparós sorsjegyet és a bingót.
Ott még van rá banner.
Ellenben más, előre nem jelzett időkben is kinn van a promó, mondjuk nem lehet vele kezdeni semmit.

Ezzel a visszatérítéssel sem iparkodnak különösebben... Legalábbis nálam még nincs.

Idézetet írta: szumos Dátum december 26, 2015, 14:54:36
Vicces dolog ez a cukorka akció.
Nálam ugye alapból angol nyelvre kell váltani, mert semmi ilyesmit nem látnék egyébként.
Aztán most már a főoldalról is eltűnt illetve mindenhonnan máshonnan is. Kivéve a kaparós sorsjegyet és a bingót.
Ott még van rá banner.
Ellenben más, előre nem jelzett időkben is kinn van a promó, mondjuk nem lehet vele kezdeni semmit.

Ezzel a visszatérítéssel sem iparkodnak különösebben... Legalábbis nálam még nincs.

Szerintem a tegnapi ajánlatnál 72 órás visszatérítés szerepelt, de a mai 20 fontos akciót már 24 órán belül fizetik vissza.

Ha úgyis visszafizetik, mi nekik ebbe a buli?


Idézetet írta: Salvio Dátum december 26, 2015, 14:59:58
Szerintem a tegnapi ajánlatnál 72 órás visszatérítés szerepelt, de a mai 20 fontos akciót már 24 órán belül fizetik vissza.

Szerintem a tegnapira is 24 órát írtak, amikor délután belinkeltem, akkor még ellenőriztem is.
Ennek ellenére még nem kaptam vissza a tegnapi veszteséget én sem.

Idézetet írta: szumos Dátum december 26, 2015, 14:54:36
Vicces dolog ez a cukorka akció.
Nálam ugye alapból angol nyelvre kell váltani, mert semmi ilyesmit nem látnék egyébként.
Aztán most már a főoldalról is eltűnt illetve mindenhonnan máshonnan is. Kivéve a kaparós sorsjegyet és a bingót.
Ott még van rá banner.
Ellenben más, előre nem jelzett időkben is kinn van a promó, mondjuk nem lehet vele kezdeni semmit.

Ezzel a visszatérítéssel sem iparkodnak különösebben... Legalábbis nálam még nincs.

Nálam meg a cukorkás akció képe helyett néha a Family Guy promó jelenik meg a főoldalon.
Lehet, hogy egy cookie törlés segítene.


Hát a mai játék katonás móka is nagyszerű volt az 0,04 és 0,1-es pörgetésekkel amiket 20 pörgetésenként beadott, de közben legalább valaki ezen is megnyerte a legkisebb jackpotot. Remélem a hátralévő pár napban azért pár fonttal megszán ez a szar gép!

Idézetet írta: Wezli Dátum december 26, 2015, 20:19:02
Hát a mai játék katonás móka is nagyszerű volt az 0,04 és 0,1-es pörgetésekkel amiket 20 pörgetésenként beadott, de közben legalább valaki ezen is megnyerte a legkisebb jackpotot. Remélem a hátralévő napokban azért pár fonttal megszán ez a szar gép!