William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Nincs kód. 5 font risk free

The Promotion is only available to players who have claimed and placed a minimum stake of £5 (or currency equivalent) on the following Vegas slot, on PC or Mobile; Lucky Duck Vegas Millions ("Selected Games") during the Promotion Period.

Promotion is available as part of the Christmas Cracker promotion. Players who do not claim this offer via the Christmas Cracker promotion page will not qualify for this promotion.

Refunded money will be calculated as losses incurred less winnings on the Selected Games up to £5.
A minimum of £5 will be awarded during any Promotion Period. Any amounts less than £5 will not qualify for bonus credit.

Beadott valami kacsás célbalövőt, így +10 fonttal én is megelégedtem. Az elmúlt pár napban amúgy sem volt túl nagy sikerélményem...  ;)

Idézetet írta: szumos Dátum január 02, 2016, 13:08:43
Beadott valami kacsás célbalövőt, így +10 fonttal én is megelégedtem. Az elmúlt pár napban amúgy sem volt túl nagy sikerélményem...  ;)
Én is vadkacsáztam :ok:
Rengeteget sikerült kilőni X55 :great: :great:
+35$ :cya:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 02, 2016, 13:28:30
Én is vadkacsáztam :ok:
Rengeteget sikerült kilőni X55 :great: :great:
+35$ :cya:

Gondolom hogy ezekkel tudjon játszani az ember kell pénznek lenni-e a számlán ezek nem úgymond ingyepörgetések.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 02, 2016, 13:36:48
Gondolom hogy ezekkel tudjon játszani az ember kell pénznek lenni-e a számlán ezek nem úgymond ingyepörgetések.
Befizetsz 20$ ez min.
8$ eljátszol, ez  5Font
Ha nyersz a tied.
Ha nem, visszakapod..


Akinek eurós számlája van annál 10euró a min depo. Ami kevesebb pénzt igényel.

Én hülye a kaparós sorsjegyet választottam, gondoltam 5 szelvényből valamit csak bead, háát nem, rohadtul nem. Ezekkel tényleg játszanak emberek, rendes pénzből?

Idézetet írta: Wezli Dátum január 03, 2016, 12:59:37
Én hülye a kaparós sorsjegyet választottam, gondoltam 5 szelvényből valamit csak bead, háát nem, rohadtul nem. Ezekkel tényleg játszanak emberek, rendes pénzből?

Magyarországon például a játékgépek betiltása után lódult meg nagyon a sorsjegyek értékesítése az SzZrt. adatai alapján...
Akinek az az illúzió kell, hogy akár a következő percben milliomos lehet, az talán inkább erre szán pénzt, mint mondjuk lottóra vagy mondjuk az online felületeken bingóra. (vagy játszik mindegyiken ész nélkül.   ;D  )

Egyébként korábban a sportingbet tippjátékában kaparós sorsjegyeket is lehetett nyerni, ott az egyik játék kifejezetten sűrűn adta be a tét 1-4-szeresét nyereményként. (gondolom ott meg a nagy nyereményekből volt sokkal kevesebb)

Egy kis keresgélés után azt találtam a neten, hogy a netent kaparósai 85-93% között adnak vissza, a microgaming ugyanilyen játékai akár 95-96%-ot is, tehát olyan nagy különbség nincs a "pénznyelésben", mint ha valamelyik sloton pörgetnél.
Inkább az lehet a nagy különbség, hogy ahol nagy összegeket lehet nyerni, ott vagy sokkal ritkábban ad kis összegű nyereményeket, vagy sokkal alacsonyabb összegűek a kisebb nyeremények, mert csak így tudnak "kigazdálkodni" egy jackpotot.


Idézetet írta: Knapp Dátum január 03, 2016, 14:36:28
Magyarországon például a játékgépek betiltása után lódult meg nagyon a sorsjegyek értékesítése az SzZrt. adatai alapján...
Akinek az az illúzió kell, hogy akár a következő percben milliomos lehet, az talán inkább erre szán pénzt, mint mondjuk lottóra vagy mondjuk az online felületeken bingóra. (vagy játszik mindegyiken ész nélkül.   ;D  )

Egyébként korábban a sportingbet tippjátékában kaparós sorsjegyeket is lehetett nyerni, ott az egyik játék kifejezetten sűrűn adta be a tét 1-4-szeresét nyereményként. (gondolom ott meg a nagy nyereményekből volt sokkal kevesebb)

Egy kis keresgélés után azt találtam a neten, hogy a netent kaparósai 85-93% között adnak vissza, a microgaming ugyanilyen játékai akár 95-96%-ot is, tehát olyan nagy különbség nincs a "pénznyelésben", mint ha valamelyik sloton pörgetnél.
Inkább az lehet a nagy különbség, hogy ahol nagy összegeket lehet nyerni, ott vagy sokkal ritkábban ad kis összegű nyereményeket, vagy sokkal alacsonyabb összegűek a kisebb nyeremények, mert csak így tudnak "kigazdálkodni" egy jackpotot.

Hát mindegy, saját pénzből nem igen játszanék ilyenen.

Nálam egész nap akadozik a WillHill, délben még be tudtam jelentkezni, de a Christmas Cracker promóció oldala már nem töltődött be, így az akciókat se tudtam megnézni. Azóta már bejelentkezni se tudok, mert nem tölt be.
Érdemes a Zenmate-t megkockáztatni a mai akciók miatt?(nem tudom mennyire tűrik WillHill-en)

Nálam a mobil oldaluk és a letöltött app is megy simán de lehet rákérdezek náluk a zen mate dologra.

Idézetet írta: Atika Dátum január 03, 2016, 16:03:22
Nálam a mobil oldaluk és a letöltött app is megy simán de lehet rákérdezek náluk a zen mate dologra.

Szerintem a T-Home-os net lehet a ludas, blokkolás idején volt hasonló probléma, de akkor állandó volt, meg kiírta a blokkolós szöveget
Azt nem értem már csak, hogy eddig ment minden gond nélkül, most pedig csak néha jön elő ez a probléma, tegnap este is hibátlanul ment és még ma délben is be tudtam jelentkezni, bár ekkor már lassabban jött be.
(nálam egyébként nem töltődik be a mobilról sem és a póker szoftver sem indul el)

Az lehetséges mivel nálam a telefonon telenoros mobil neten rendben bejön de a táblagépen ami vodás nem mindig.

Tegnap én is Zenmátéval töltöttem fel 20$ skrillen,
fél óra múlva meg le 55$,
Csak később gondoltam át, mi van ha nem tetszik nekik a német ip :D
Kár volt aggódni mert este már lejött a pénz :ok: