William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Más nem bingózik itt?Volt majdnem 6font bingó bónuszom még,gondoltam kevés ember max szelvénnyel játszom 6-7kört hátha,de esélytelen semmit nem fogtam.Vagy én vagyok ennyire szerencsétlen vagy nem tudom,lehet mégis vannak gépi játékosok?A teremben 10-22-27-max 96ember volt a legnagyobb szobában.Tegnap már második alkalommal nyert 1emberke 2sort a super bingón 600fontot,2sora és bingója is lett,2nappal ezelőtt ugyanez az emberke nyert ugyanigy,és a teremben 700ember volt.Lehet valaki ekkora mázlista???

Idézetet írta: fili76 Dátum január 10, 2016, 09:44:47
Más nem bingózik itt?Volt majdnem 6font bingó bónuszom még,gondoltam kevés ember max szelvénnyel játszom 6-7kört hátha,de esélytelen semmit nem fogtam.Vagy én vagyok ennyire szerencsétlen vagy nem tudom,lehet mégis vannak gépi játékosok?A teremben 10-22-27-max 96ember volt a legnagyobb szobában.Tegnap már második alkalommal nyert 1emberke 2sort a super bingón 600fontot,2sora és bingója is lett,2nappal ezelőtt ugyanez az emberke nyert ugyanigy,és a teremben 700ember volt.Lehet valaki ekkora mázlista???

Nekem is kezd gyanús lenni a dolog itt  :) Régebben mindig nyertem, mióta nyertem egy nagyobbat, soha.

De ez is olyan mint a póker, vannak olyan szerencsések (vagy habitus kérdése: botok), akiknek minden jön, sor, flush egymás után, 27 allin üti az AA-t. A bingó is rohadt nagy gambling. Vagy jön, vagy nem.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 10, 2016, 10:34:35
Nekem is kezd gyanús lenni a dolog itt  :) Régebben mindig nyertem, mióta nyertem egy nagyobbat, soha.

De ez is olyan mint a póker, vannak olyan szerencsések (vagy habitus kérdése: botok), akiknek minden jön, sor, flush egymás után, 27 allin üti az AA-t. A bingó is rohadt nagy gambling. Vagy jön, vagy nem.
Hát igen nekem is azért gyanús egy kicsit,de azért,hogy 10ember közül sem nyertem az már nem semmi,mig más 2x is dupláz annyi ember között.Hiába nyertem igy az 1200ember között a freen ezt az összeget,ha esélytelen áttenni főszámlára.Egy másik oldalon is általában ugyanazok a neveknek van szerencséjük.Én nem vagyok ilyen mázlista,csak 1x nyernék már 100eurot bármelyiken.Reggelente minden teremben kevesebb az ember ezért is próbálkozom akkor,de ez igaz más oldalra is.

Idézetet írta: fili76 Dátum január 10, 2016, 12:48:52
Hát igen nekem is azért gyanús egy kicsit,de azért,hogy 10ember közül sem nyertem az már nem semmi,mig más 2x is dupláz annyi ember között.Hiába nyertem igy az 1200ember között a freen ezt az összeget,ha esélytelen áttenni főszámlára.Egy másik oldalon is általában ugyanazok a neveknek van szerencséjük.Én nem vagyok ilyen mázlista,csak 1x nyernék már 100eurot bármelyiken.Reggelente minden teremben kevesebb az ember ezért is próbálkozom akkor,de ez igaz más oldalra is.

Amúgy mindennap van egy plusz óra ingyen bingó most. Ma például 4-5 között nyílik egy Boutique nevő room erre. Speed bingó tehát esély rengeteg - ahogy ember is. Én nem érek rá, de foszd ki őket  :great:

Ha már ilyen kurva jó fej vagyok (és úgyse érek rá  :)), lesz itt egy-két tűrhetőbb freeroll ma du.

16 óra jackpotfreerolls 125 dollár, jelszó a hasonló nevű oldalon egy órával kezdés előttű
17 óra facebook invitation 500 euró tokenekben (elég könnyű beérni), jelszó: wh1401 *nincs late reg
Nem tom mikor pokertip 100 dollár, jelszó: Pkrtip10

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 10, 2016, 13:47:50
Amúgy mindennap van egy plusz óra ingyen bingó most. Ma például 4-5 között nyílik egy Boutique nevő room erre. Speed bingó tehát esély rengeteg - ahogy ember is. Én nem érek rá, de foszd ki őket  :great:
Igen azt tudom és szoktam is játszani meg a 4drb ingyeneset még a diamond teremben dél és 1óra között.Pókert azt sem tudom,hogy eszik-e vagy isszák az nálam nem játszik,marad a sportfogadás meg a bingó.Másik oldalon első játékban jött 0,50 de ott a legnehezebb pénzzé tenni. :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 10, 2016, 13:47:50
Amúgy mindennap van egy plusz óra ingyen bingó most. Ma például 4-5 között nyílik egy Boutique nevő room erre. Speed bingó tehát esély rengeteg - ahogy ember is. Én nem érek rá, de foszd ki őket  :great:
Aki még nem fizetett be annak is lehet ott játszani?

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 10, 2016, 14:28:46
Aki még nem fizetett be annak is lehet ott játszani?
Természetesen lehet ahogy a bargain basement teremben is ott egész nap 15percenként ingyenes.1x forgatási kötelezettséggel.

#1358 január 10, 2016, 17:43:13, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum január 10, 2016, 14:41:03
Természetesen lehet ahogy a bargain basement teremben is ott egész nap 15percenként ingyenes.1x forgatási kötelezettséggel.

Köszi! ;) És az amit feljebb írtál " 4drb ingyeneset még a diamond teremben dél és 1óra között"
Ezt is lehet még a napokban dél és 1 óra között tolni?

mondjuk az az egy gondom az oldallal, hogy zenmateval megy és így elég lassú sokszor..

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 10, 2016, 17:07:28
Köszi! ;) És az amit feljebb írtál " 4drb ingyeneset még a diamond teremben dél és 1óra között"
Ezt is lehet még a napokban dél és 1 óra között tolni?

mondjuk az az egy gondom az oldallal, hogy zenmateval megy és így elég lassú sokszor..
Nincs mit szivesen.Igen minden nap van a diamond teremben is az első 12:11,12:22,12:38,12:49kor vannak pontosan.Szombaton pedig délután 6tól éjszaka fél 12ig ingyenes a time out tavern teremben.

#1360 január 10, 2016, 23:35:34, bryan_65
Köszi szépen ;)

Azon a bizonyos másik oldalon is az a gond, hogy sokszor látom valaki már 3-4x nyert.. van, hogy egy óra alatt..
Itt wh-n meg még az esély se volt meg a nyerésre pedig tolom folyamat, na mindegy hátha beakad valami majd :D

Most is srácnak 1 font 1 font 5 font olyan fél órán belül.. 1x lenne ilyen mákom :D
"jolanka" nevű 5 fontokat gyűjt naponta esnek neki.. most éppen már kettő is.. igazságtalan ez rendesen :D

JOYFUL,NEWYEAR,JANUARY,2016

Megint nem tölt be az oldal zenmate nélkül. Csak a tonline ilyen szarházi vagy a nav szarakodik? Általában estére csesződik el.. bár tegnap jó volt.


#1364 január 11, 2016, 19:20:05, bryan_65
Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 11, 2016, 19:08:47
Ezt próbáltad? http://sports.whgaming.com/
Igen sajnos ezt kapom:

Hoppá! A Google Chrome nem tudott csatlakozni a sports.whgaming.com webhelyhez

Próbálja meg az újratöltést: sports.­whgaming.­com

Ha egyszer elkezdi akkor vége neki jó időre :D :-\