William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Melyik kòd mit adott?Sajnos nemtudom mobilròl megnézni.Leírja nekem valaki?

#1366 január 12, 2016, 11:16:21, alexthebest
Idézetet írta: szalist Dátum január 12, 2016, 10:57:48
Melyik kòd mit adott?Sajnos nemtudom mobilròl megnézni.Leírja nekem valaki?

NEWYEAR 3 font bingó bónusz, 2o16 1 font games bónusz, JANUARY ötszáz loyalty pont, és amit gondolom te beírtál, a JOYFUL az semmit  ;D

Most léptem be és már jóvá is van írva.  :ok:

Én nem nyertem.  ;D

Mai kódlista: SHOPPING - OFFERS - BARGAIN - SALES

Nekem 500 LP ami akkor 3.33 (GBP)-ra váltható be nem?

Most láttam csak, hogy no win is van. Tegnap észre se vettem. :-\ Biztos belenyulok majd én is olyanba :D

 OFFERS - BARGAIN kódot írtam be,de csak annyit írt hogy elfogadva. Nem tűnt fel hogy valamit kaptam volna :)

Mit ér ez a kettő kód?

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum január 12, 2016, 11:48:40
OFFERS - BARGAIN kódot írtam be,de csak annyit írt hogy elfogadva. Nem tűnt fel hogy valamit kaptam volna :)

Mit ér ez a kettő kód?
Csak egyet lehet beírni holnap derül ki melyik mit rejt, itt láthatod majd: http://bingo.williamhill.com/promotions/this-months-specials/free-flutter-tuesday

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 12, 2016, 11:50:17
Csak egyet lehet beírni holnap derül ki melyik mit rejt, itt láthatod majd: http://bingo.williamhill.com/promotions/this-months-specials/free-flutter-tuesday

ja értem,azt hittem azonnali a jóváírás,nyilván külön külön számlán használtam fel.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 12, 2016, 11:01:41
NEWYEAR 3 font bingó bónusz, 2o16 1 font games bónusz, JANUARY ötszáz loyalty pont, és amit gondolom te beírtál, a JOYFUL az semmit  ;D

Most léptem be és már jóvá is van írva.  :ok:
nem nem...én jòt írtam be...csak nem az 500 lp-t sajna

500 point, bevátottam 2,5Font gamesra  ;)

Mennyi idö alatt kell felhasznàlni?Illetve hànyszoros a követelmény.Lehet gyûjtögetni is?

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 12, 2016, 11:41:34
Nekem 500 LP ami akkor 3.33 (GBP)-ra váltható be nem?

Most láttam csak, hogy no win is van. Tegnap észre se vettem. :-\ Biztos belenyulok majd én is olyanba :D
Nem én lennék,ha én nem nyúltam volna bele.Ma a bargaint irtam. ;D

Idézetet írta: szalist Dátum január 12, 2016, 14:37:46
Mennyi idö alatt kell felhasznàlni?Illetve hànyszoros a követelmény.Lehet gyûjtögetni is?

Ez engem is érdekelne, főleg, hogy lehet e gyűjteni.

Idézetet írta: szalist Dátum január 12, 2016, 14:37:46
Mennyi idö alatt kell felhasznàlni?Illetve hànyszoros a követelmény.Lehet gyûjtögetni is?
Én sloton használtam el, a nyeremény egyből kivehető  :beerchug:
Tehát 1X forganytyú  :ok:

Lehet csekkolni meddig érvényes a bónusz, ha a lobbyban rányomtak a kis i betúre. Lenyílik egy ablak és ott meg lehet nézni.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 12, 2016, 16:11:17
Én sloton használtam el, a nyeremény egyből kivehető  :beerchug:
Tehát 1X forganytyú  :ok:

Ezt jó tudni. Múltkor amikor váltottam be, nagyon filóztam mire váltsam, végül úgy döntöttem biztos komolyabb követelmény van a slotbónuszra. Most már vágesz. Köszi  :ok: