William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum január 12, 2016, 16:28:26
Lehet csekkolni meddig érvényes a bónusz, ha a lobbyban rányomtak a kis i betúre. Lenyílik egy ablak és ott meg lehet nézni.
Köszi! Ha jól láttam akkor az 500 LP egy hónapig érvényes. Így várok még hátha jön hozzá. :)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 12, 2016, 16:11:17
Én sloton használtam el, a nyeremény egyből kivehető  :beerchug:
Tehát 1X forganytyú  :ok:
A bònuszokra gondoltam...az lp persze az egyszeres.Azt tudtam eddig is.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 12, 2016, 16:11:17
Én sloton használtam el, a nyeremény egyből kivehető  :beerchug:
Tehát 1X forganytyú  :ok:
És melyik játékon pörgetted ki?

Wizard off Oz
de nem valami sokat adott :noway:

És van valami értelmesebb ("jobban ad") játék ezek között is vagy egyforma sz@r az összes? ;D ..persze azt tudom nagy részt szerencse kérdése bead e vmi jót.

Végül nem vártam beváltottam 450 pontot. Bar X játékon 2.66 euro lett a vége.

valaki megkapta már a tegnapi kód után a nyereményt?

72 órán belül fogod megkapni a terms szerint. De tegnap 11 óra körül már jóváírták a tegnapelőttit.

Úgy látom a táblázatból hogy én ma 1 font all games bonust nyertem. Erről hol kapok értesítést ha megjött és hol tudom majd felhasználni?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 13, 2016, 12:53:27
Úgy látom a táblázatból hogy én ma 1 font all games bonust nyertem. Erről hol kapok értesítést ha megjött és hol tudom majd felhasználni?

Bármelyik bingó lobbys játékon, de javítson ki valaki ha tévedek. Ha jóváírták, belépés után kapsz egy üzenetet a lobbyban.

#1390 január 13, 2016, 14:02:11, bryan_65
Nekem az előbb jóváírták az 500 pontot. Eddig nem panaszkodom. :)

Forgatás után Bar X-n=0 euro :D

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 13, 2016, 13:51:03
Nekem az előbb jóváírták az 500 pontot. Eddig nem panaszkodom. :)

Forgatás után Bar X-n=0 euro :D
Én 5pörgetést nyertem,Te ne panaszkodj pörgethettél párat.Dynamit Diggert próbáltam,de sikertelenül 20centes pörgetéssel,igaz nekem 1font game bonus lett tegnap.2nap után 0 ez az akciós egyenlegem. ;D

1 fontot nyertem én is, kiválasztottam egy játékot 1font téten, jött belőle 4,5 font  ;)

#1393 január 13, 2016, 14:37:37, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum január 13, 2016, 14:25:17
Én 5pörgetést nyertem,Te ne panaszkodj pörgethettél párat.Dynamit Diggert próbáltam,de sikertelenül 20centes pörgetéssel,igaz nekem 1font game bonus lett tegnap.2nap után 0 ez az akciós egyenlegem. ;D
Hát igen, de sokra nem mentem vele :D Nem tudom, hogy lehet ezen a gépen nyerni 10-50 eurokat. Na mindegy egyszer csak összejön kicsit nagyobb zsé is.. :D Gondolkoztam bingora váltsam e be.. de nem hinném, hogy ott sokkal több esélyem lett volna. :)

tevagyaz19: és melyik játék volt az? nem rossz.

Nekem még mindig nem írták jóvá. Nem jött semmiféle felugró ablak. A bingó résznél kellene az ablaknak bejönni-e?