William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


#1410 január 14, 2016, 11:07:55, csatarid
Alert - your bet has not been placed
Sorry, your bet has not been placed. For help with this bet, please call us and quote SLIP28

Ezt írja ki ha fogadni akarok.. Bónusz egyenleg már nincs elvileg, hol lehet a hiba? Gondolom pörgetni kell még csak hol tudom megnézni hol és mennyit. Games, Bingó működik csak fogadni nem tudok.

Én 3 font bingo bonust nyertem. Szerintetek melyik teremben érdemes eljátszani? Ahol viszonylag kevesen vannak hogy valami esély legyen nyerni? Vagy teljesen mindegy?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 14, 2016, 11:02:27
Én 3 font bingo bonust nyertem. Szerintetek melyik teremben érdemes eljátszani? Ahol viszonylag kevesen vannak hogy valami esély legyen nyerni? Vagy teljesen mindegy?

Én is ennyit nyertem. Feltettem, majd jött 2 house.  :beerchug:

500 pontot beváltom mondjuk all games-re akkor milyen forgatási feltétel van?

#1414 január 14, 2016, 12:12:19, bryan_65
Idézetet írta: Wezli Dátum január 14, 2016, 11:39:11
500 pontot beváltom mondjuk all games-re akkor milyen forgatási feltétel van?
1x-s

Én beleválasztottam most SNOW=0 ;D

"SOFA tuti nem"

épp ezért írom be ezt :D

Hát ez nem volt rossz, beváltottam az 500 pontot és lepörgettem a koboldoson, első pörgetés egyből 15 freespin, a vége +9,3 font. Soha rosszabbat!

Idézetet írta: Wezli Dátum január 14, 2016, 13:38:42
Hát ez nem volt rossz, beváltottam az 500 pontot és lepörgettem a koboldoson, első pörgetés egyből 15 freespin, a vége +9,3 font. Soha rosszabbat!

Szép! Mi volt a játék neve?

Hello!

Nálatok mennyi idő kb. a banki átutalásos kifizetés?


Idézetet írta: Krista Dátum január 14, 2016, 13:59:49
Hello!

Nálatok mennyi idő kb. a banki átutalásos kifizetés?

3-4 munkanap.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 14, 2016, 11:02:27
Én 3 font bingo bonust nyertem. Szerintetek melyik teremben érdemes eljátszani? Ahol viszonylag kevesen vannak hogy valami esély legyen nyerni? Vagy teljesen mindegy?
Szerintem a bargain basement teremben,de reggel,mikor még nincsen 400ember,ott tudsz venni max szelvényszámot és több sorsoláson részt vehetsz,mert az 1pennys max 36,a 2pennys meg meg ugye max 72pennyre jön ki.Igy is hatalmas mázli kell hozzá.

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 14, 2016, 00:45:33
Kérdés, hogy tényleg lehet e nyerni WH free bingon vagy átverés az egész. Várom, hogy nyerjek már valamit, de ez brutál mennyire nem ad semmit. Pedig rászánom az időt. A másik oldalon legalább adott az elején még 5 fontot is.. Itt amint bevillan 1TG  (200-bol talán 5x) már írja is ki más nyert.. :D
Én tegnap nyertem 2,5fontot,de nem sikerült belőle profitálni.Ma 10játékossal játszottam eredménytelenül,ugy,hogy az első sor a 33számnál esett a bingo meg a 69-nél,villoghattam én eleget,mit sem ér az egész.Kizarólag a szerencse dönt,meg a terminátor gépek.Ezért a legjobb az unibet,ott azonnal a számládra megy és azt csinálsz vele amit akarsz,többinél meg ha mákod van egyszer semmit sem ér,nyerhetsz Te bármennyit,nincs belőle örömöd,bónuszpénzből még senki sem vett kenyeret. :beerchug:

#1422 január 14, 2016, 16:27:57, ncis88
A bingo bónuszt érdemes mindig olyan teremben játszani ahol kevesen vannak. ( ha 1-2 fonttal is megelégszel) Én délelőtt a Varietyt és a Bogofot délután csak a Bogofot ajánlom. Tegnap a bogof teremben 30jegyet vettem (30at kaptam ingyen) 3.00fontért, és mindhárom nyerőosztályt elvittem, 7fontért, ma szintén 5fontért. Nagyon ritkán fordul elő hogy ne nyerjek ilyen bónusszal bingón, mert elég jól ismerem a bingot és a termeket. Van aki a kevés szelvény sok húzásra esküszik, én pont az ellenkezőjére. Mindig max vagy maxhoz közeli szelvényt veszek. És inkább 10pennys  mint 5pennys szelvény, mert az előbbit kevesebben veszik max jeggyel.


A sidegamest én mindig fruit burston játszom, a 20szoros követelményes bónuszt is mindig minden teremben ott forgattam. (betfair,wh, paddy stb)  Ezen a játékon én nagyon sokszor kaptam a tétre 5x 10x 15x de néhányszor még 50x nyereményt is.  Forgatásra jól lehet még wild gambler (téli verzió) ott le lehet venni a vonalak árát 0.001fontra. Ebben a játékban extra pénzért lehet venni wildot a az 5tárcsa 3sorának bármelyikére.Akár mindegyikre. Minimális téten, úgy hogy az utolsó 3tárcsa full wild, kb 0.60fontba kerül a pörgetés.

Idézetet írta: fili76 Dátum január 14, 2016, 16:11:17
bónuszpénzből még senki sem vett kenyeret. :beerchug:

A bónuszpénzből nem, de ha jó hatékonysággal csinálsz belőle igazi pénzt, akkor még a rezsire is elég.  :)
(persze most nem csak a bingó bónuszokra gondolok)

ncis88-nak igaza van, kevés résztvevős terem, aztán az az ízlésünktől függ, hogy 1-2 partiban vásárolunk a lehető legtöbb jegyet és növeljük sokszorosára az esélyeinket, vagy sok partira elosztjuk a pénzünket.
Én általában akkor emelek szelvényszámot, mikor a többiek csökkentenek. Pl. van két parti 0,1 fontos szelvényárakkal a teremben, aztán jön egy 0,25-ös, akkor láthatóan kevesebben játszanak és valószínűleg a játékosok többsége kevesebb szelvényt is vesz. Ilyenkor én inkább többet. (persze ez a profitot csökkenti, ha nyerek)

A túl olcsó (1 pennys) szelvényekből hiába vásárolunk maximumot, a többiek is megteszik ezt könnyedén, tehát matematikailag nem javítottunk vele az esélyeinken.
Ha 40-en vannak a teremben és mindenkinek ugyanannyi szelvénye van, akkor 2,5% esélyünk van az első sorra, de mivel partinként 3 nyeremény is van, ebből kb. 7,5% lesz. (illetve a holtversenyek miatt ennél azért valamivel nagyobb az esély egy nyereményre)
Ha az átlagos szelvényszámnál jóval több szelvényünk van, akkor ez a többszörösére is emelkedhet, hisz a szelvényeink számát viszonyítjuk az összes játékban lévő szelvény számához.

Az a kérdés, hogy mondjuk 10 partin keresztül akarunk mindig 7,5%-s eséllyel játszani, vagy egy partiban adunk magunknak akár 30% esélyt ugyanabban a teremben...
Hosszú távon valószínűleg mindegy, elég sokat bingóztam ahhoz, hogy azt mondjam, matematikailag nem tűnik átverésnek. 

Most egyébként inkább várok és gyűjtöm a bónuszokat (ha jól láttam, 7 napig ezt meg lehet tenni), mert most sok plusz pénz és játékos került a termekbe, majd ha ők elbukták az ajándék pénzeket, akkor rászánok 10 percet vagy egy órát egy "nyugis" teremben a pörgetésre.
A játékosok száma és ezzel a pénzalap is kisebb lesz, de várhatóan könnyebb lesz nyerni. (ha meg nem sikerül, akkor meg csak egyszer csesztem el vele az időt és csak egyszer bosszankodtam.  :)  )


Idézetet írta: Knapp Dátum január 14, 2016, 16:54:23
A bónuszpénzből nem, de ha jó hatékonysággal csinálsz belőle igazi pénzt, akkor még a rezsire is elég.  :)
(persze most nem csak a bingó bónuszokra gondolok)

ncis88-nak igaza van, kevés résztvevős terem, aztán az az ízlésünktől függ, hogy 1-2 partiban vásárolunk a lehető legtöbb jegyet és növeljük sokszorosára az esélyeinket, vagy sok partira elosztjuk a pénzünket.
Én általában akkor emelek szelvényszámot, mikor a többiek csökkentenek. Pl. van két parti 0,1 fontos szelvényárakkal a teremben, aztán jön egy 0,25-ös, akkor láthatóan kevesebben játszanak és valószínűleg a játékosok többsége kevesebb szelvényt is vesz. Ilyenkor én inkább többet. (persze ez a profitot csökkenti, ha nyerek)

A túl olcsó (1 pennys) szelvényekből hiába vásárolunk maximumot, a többiek is megteszik ezt könnyedén, tehát matematikailag nem javítottunk vele az esélyeinken.
Ha 40-en vannak a teremben és mindenkinek ugyanannyi szelvénye van, akkor 2,5% esélyünk van az első sorra, de mivel partinként 3 nyeremény is van, ebből kb. 7,5% lesz. (illetve a holtversenyek miatt ennél azért valamivel nagyobb az esély egy nyereményre)
Ha az átlagos szelvényszámnál jóval több szelvényünk van, akkor ez a többszörösére is emelkedhet, hisz a szelvényeink számát viszonyítjuk az összes játékban lévő szelvény számához.

Az a kérdés, hogy mondjuk 10 partin keresztül akarunk mindig 7,5%-s eséllyel játszani, vagy egy partiban adunk magunknak akár 30% esélyt ugyanabban a teremben...
Hosszú távon valószínűleg mindegy, elég sokat bingóztam ahhoz, hogy azt mondjam, matematikailag nem tűnik átverésnek. 

Most egyébként inkább várok és gyűjtöm a bónuszokat (ha jól láttam, 7 napig ezt meg lehet tenni), mert most sok plusz pénz és játékos került a termekbe, majd ha ők elbukták az ajándék pénzeket, akkor rászánok 10 percet vagy egy órát egy "nyugis" teremben a pörgetésre.
A játékosok száma és ezzel a pénzalap is kisebb lesz, de várhatóan könnyebb lesz nyerni. (ha meg nem sikerül, akkor meg csak egyszer csesztem el vele az időt és csak egyszer bosszankodtam.  :)  )
Én kevés ember max szelvénnyel játszottam most a 10centes teremben,de nem jött be,érdekes mód,hogy 1000ember fölött  freen meg már 5x nyertem különféle termekben.Ma az unibet kárpótolt,ott én gyűjtöm a pénzt,mint Te a bónuszt,ami szerintem is jó ötlet.Sokszor pont ez a gond,hogy nincs az embernek ideje szinte semmire,ezért lemaradok sorsolásról,nem tudom figyelni hol mennyi ember stb.Most már belátom,hogy éjszakásra is hiba volt ellőnöm,mert akkor még a játék élménye is elmaradt.Én továbbra is a reggeleket szorgalmazom,ott az első játékot-freet fogom megcélozni,mikor még 100ember alatt van,hátha egyszer bejön. :beerchug: