William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#1425 január 14, 2016, 19:08:22, bryan_65
Én most sok időt szántam az ingyen bingora amit tudok mondani WH-n még nem jött semmi. (viszont most van ez a free flutter promojuk ez nagyon jó)

Kis off: Bet365-ra áttérve: nagyon jól indult a dolog bár 1-2 hete még semmit nem tudtam kb a bingozásról :D
Szóval a totális kezdők szerencséje megvolt. Itt van első nap mikor kezdtem 3x nyertem 2 fontot. (hogy az egyik miért cancelled ez jó kérdés???)
Aztán bementem valami terembe ami 22:50-kor nyílt raktam párat és beadott egy houset valami 10 font volt. Így egyből meglett a bónusz forgatás és olyan 8500 forintom lett belőle.
(volt két 5 fontos bónusz nyeremény is, de béna voltam vagy türelmetlen esetleg szerencsétlen és ezekből nem sikerült nyerni) lehet össze kellett volna várni a nyereményeket... Utólag okosabb vagyok :D

Mint látható vasárnap este 6 óta egyetlen nyeremény nem esett.

#1426 január 14, 2016, 19:20:24, Wonder68
Idézetet írta: fili76 Dátum január 14, 2016, 16:11:17
Én tegnap nyertem 2,5fontot,de nem sikerült belőle profitálni.Ma 10játékossal játszottam eredménytelenül,ugy,hogy az első sor a 33számnál esett a bingo meg a 69-nél,villoghattam én eleget,mit sem ér az egész.Kizarólag a szerencse dönt,meg a terminátor gépek.Ezért a legjobb az unibet,ott azonnal a számládra megy és azt csinálsz vele amit akarsz,többinél meg ha mákod van egyszer semmit sem ér,nyerhetsz Te bármennyit,nincs belőle örömöd,bónuszpénzből még senki sem vett kenyeret. :beerchug:

Hát nem tudom ti milyen bonuszt kaptatok, amit én kaptam tegnap 1font bigóbonuszt, vettem mindért szelvényt, jött is a full haus, 10$ rögtön átírt a főszámlára, este még fogtam is vele..

Egyébként nem tudom mi volt tegnap :D
Minden irodánál ahol játszottam hülyére nyertem magam  :great:

Ennek örömére mára szabit vettem ki.... :great:
Ma egyetlen fogadást se csináltam :ok:
Egy ilyen is volt:

Vannak napok amikor minden összejön és van amikor semmi.Most nincsen szerencsém,de már nekem is volt itt mikor mindhárom sort megnyertem,ugyanigy játszottam,mint most.Szombaton most mindkétszer nyertem 10 és 5fontot,pedig nem 100játékos játszott.Én jól szórakozom,és nem kerül pénzbe,ami lassan 40éves fejemnek sem utolsó szempont.Most egy másik irodában nyerek mindig,ott 2hét alatt nyertem 7alkalommal bingón,úgy,hogy azelőtt ott sosem.Ez szerintem pont olyan,mikor itt sokan irják,hogy kipörgettek itt játékon bónuszt,soknak meg semmit nem adott még sehol,nekem egyszer talán még nagyon régen 3éve yoganón.Holnap 500pontot várok,azt még nem tudom mire költsem. ;D

Tudna nekem valaki kódokat vagy linket ahol meg tudom nézni?


Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 14, 2016, 12:09:56
1x-s

Én beleválasztottam most SNOW=0 ;D

"SOFA tuti nem"

épp ezért írom be ezt :D

SOFA/val jártál a legjobban. Pedig eddig volt logika a kiosztásban, öcsémmel minden nap kihúztuk a 3 font bingót, vagy a loyalty pontokat (kivéve első nap amikor 1 font games bónusz jött nekem). De így most cseszhetem a logikát  ;D Legalább a BLANKET jó lett.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 15, 2016, 03:00:13
SOFA/val jártál a legjobban. Pedig eddig volt logika a kiosztásban, öcsémmel minden nap kihúztuk a 3 font bingót, vagy a loyalty pontokat (kivéve első nap amikor 1 font games bónusz jött nekem). De így most cseszhetem a logikát  ;D Legalább a BLANKET jó lett.
Na azért az 500LP-re nem számítottam. Nagyszerű. Csak sikerüljön forgatni belőle valamit :) Én gondoltam, hogy szívatás lesz nulla lesz egy olyan ami már volt.
Mostantól viszont nehéz lesz mert nekem sincs logikám. :D

Mobilról nem tudom megnézni. Mit adott a Blanketre?


#1434 január 15, 2016, 08:57:14, Zzz
Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum január 15, 2016, 08:31:42
3bb
Köszi. Azt lehet tudni, hogy kb. mikor írják jóvá ezeket?

Idézetet írta: Zzz Dátum január 15, 2016, 08:55:00
Köszi. Azt lehet tudni, hogy kb. mikor írják jóvá ezeket?

Tegnap 11korul, tegnapelott 13ora korul vettem eszre a jovairast.

Mai kódok:

EARMUFFS, GLOVES, SCARF, COAT

Megkaptam a bingo bonuszt.

30szelvényt vettem, 20emberrel szemben játszottam és lóf.szt sem nyertem.   :bash:  :noway:

Hajnalban a Speed bingón toltam a 3 font bónuszt, beadta a FH 34.73 font 80 players ellen. :ok:

Ne csak negatív kritika legyen. :cya:

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 14, 2016, 16:25:53
A bingo bónuszt érdemes mindig olyan teremben játszani ahol kevesen vannak. ( ha 1-2 fonttal is megelégszel) Én délelőtt a Varietyt és a Bogofot délután csak a Bogofot ajánlom.

Délután még a 80-as Party termet ajánlanám. 17-kor nyit. Én mindig itt forgatom a bónuszt. Nagyon ritka ,hogy ne sikerülne 1:1-ben átforgatni. Sok (max. közeli) szelvénnyel.