William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Én ma az earmuffsot irtam,ideje lenne már az első oszlopban 500pontnak lennie,a másikban meg nullának,de majd kiderül.A diamond teremben a 4ingyenes játék az egyenleghez iródik,nem bónuszpénzként,ma jöttem rá,mikor 1800játékos közül nyertem megosztott sort 0,75 lett.Érdekes ennyi ember között kellene legkevesebbet nyernem,mégis ilyenkor nyerek a legtöbbször.Holnap kiváncsi leszek a szombati egész estésen jön-e majd valami. :beerchug:

Hello,másnak is van olyan ,hogy az oldal nem tölt be délutántól?reggel még simán bejön.

#1442 január 15, 2016, 17:50:19, bryan_65
Idézetet írta: flopapa78 Dátum január 15, 2016, 17:04:37
Hello,másnak is van olyan ,hogy az oldal nem tölt be délutántól?reggel még simán bejön.
Igen nekem! És rohadtul az agyamra megy.. olyan 17:00-23:00 között nem jó.. Tonline a netem.

"Én ma az earmuffsot irtam,ideje lenne már az első oszlopban 500pontnak lennie,a másikban meg nullának,de majd kiderül.A diamond teremben a 4ingyenes játék az egyenleghez iródik,nem bónuszpénzként,ma jöttem rá,mikor 1800játékos közül nyertem megosztott sort 0,75 lett.Érdekes ennyi ember között kellene legkevesebbet nyernem,mégis ilyenkor nyerek a legtöbbször.Holnap kiváncsi leszek a szombati egész estésen jön-e majd valami."

Ha nagyon meg akarják szívatni a népet megint a 2. oszlopba lesz. Bár ebben már kételkedem. Amúgy én sehol nem tudok nyerni (ezen az 500LP-n kívül) kiakaszt ez a nyeretlenségi széria bingon :D

"A diamond teremben a 4ingyenes játék az egyenleghez iródik,nem bónuszpénzként,ma jöttem rá,mikor 1800játékos közül nyertem megosztott sort 0,75 lett."

És a bargain teremben nyert összeg az a bónuszhoz adódik? (15 perces ingyen körökre gondolok)

Igen amit a bargain teremben nyersz az a bónuszodhoz iródik.A szombati egész estét freen nyert összeg szintén.Majd csak szerencséd lesz Neked is,minél többet játszol annál nagyobb az esélyed,ha időm engedi én mindig mindhárom oldalon játszom egyszerre.A legfontosabb,hogy tekintsd szórakozásnak,igaz néha engem is felidegesit,de a legjobban,hogyha saját pénzt fektetek be akkor sosem nyerek sehol. :bash:

Hihetetlen hogy nem elég nekik az előző egy hónapos bankszámlakivonat másolata nekik az előző féléves kell. Így csak tolódik a kifizetés. Klassz.

Idézetet írta: fili76 Dátum január 15, 2016, 16:10:26
Én ma az earmuffsot irtam,ideje lenne már az első oszlopban 500pontnak lennie,a másikban meg nullának,de majd kiderül.A diamond teremben a 4ingyenes játék az egyenleghez iródik,nem bónuszpénzként,ma jöttem rá,mikor 1800játékos közül nyertem megosztott sort 0,75 lett.Érdekes ennyi ember között kellene legkevesebbet nyernem,mégis ilyenkor nyerek a legtöbbször.Holnap kiváncsi leszek a szombati egész estésen jön-e majd valami. :beerchug:
Végre bejött earmuffs-500pont,gloves-3font bingó bónusz,scarf-1font játék bónusz és coat-0.

#1446 január 16, 2016, 09:24:15, bryan_65
Idézetet írta: fili76 Dátum január 16, 2016, 09:10:43
Végre bejött earmuffs-500pont,gloves-3font bingó bónusz,scarf-1font játék bónusz és coat-0.
Sokat agyaltam, hogy az első legyen vagy a 2. megint. Végül a 2.-t írtam be, de sebaj hátha... :D

Sziasztok,

Nyitottam egy témát, ennek megbeszélésére mármint a bingó-nak, ahol minden fogadóiroda kinálatát, bonuszát, bingó ajánlatát megbeszélhetjük, hogy ne össze vissza legyen, itt is meg bet365 témába beszélve, remélem nem baj....  :beerchug:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,13769.0.html

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 16, 2016, 09:20:29
Sokat agyaltam, hogy az első legyen vagy a 2. megint. Végül a 2.-t írtam be, de sebaj hátha... :D
Nehéz ügy,de szerintem a második oszlopban is kellene lennie már nullának.A chat moderátor irta be a mai kódokat is,a forrócsokit bár szeretem de kihagyom,azt sokan fogják irni.Ma eddig egy szerencsés nap bingóban. :beerchug:

Majd írjátok már be ide a kódokat mert mobilon leszek egész késő estig és nemtudom hol megnézni...

Idézetet írta: fili76 Dátum január 16, 2016, 09:10:43
Végre bejött earmuffs-500pont,gloves-3font bingó bónusz,scarf-1font játék bónusz és coat-0.

Neked már be van írva a tegnapiaknál mivel mit lehetett írni? Nekem még semmit nem látni nincs kiértékelve!

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 16, 2016, 11:11:52
Neked már be van írva a tegnapiaknál mivel mit lehetett írni? Nekem még semmit nem látni nincs kiértékelve!
Lobby chaten beírták moderátorok. Sőt a mai kódokat is, de nem emlékszem már mik voltak.. majd kiírják.

Én felírtam. A mai négyes:

Hotchocolate, Soup, Crumble, Porkpie

mikor irjak jova a tegnapit .. it meg nincsen,,,,koszi

3 egymást követő nap 500 lp.  :D