William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezocsa Dátum január 18, 2016, 16:27:53
És érdemes? CSak bingora mehet vagy átmegy a cashbe?


Csak úgy tudsz belőle ha átváltod vagy bingó bónuszra vagy games bónuszra. Cash akkor lesz ha eljátszod a bónuszt.

#1516 január 18, 2016, 18:34:24, Wonder68
9Ł bingó bonuszból három házat nyertem ;D
11$ nem is olyan rossz :ok:
Ment is az egész a török Fenegyerekekre ;)

Még ilyet se csináltam, hogy 3házat is tegyek egy török meccsre..
:D

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 18, 2016, 15:45:51

Faszért hazudsz nekik.. Ha az utolsó 3 oszlopot telerakod akkor kerül legkisebb téten 0.62fontba a pörgetés. Ha raksz még egyet akkor kerül 2.40be kb. Szal összesen a 15helyből 10 wild. :DDDD

;)

Idézetet írta: davixxx Dátum január 18, 2016, 11:09:52
Én ha van mindig a Wild glamberen.

Letolom a legkisebb tétre, és telerakom wildel a két jobb oldali sort. Ez így 0.71Ł és úgy pörgetek. Elég nagy a tét de ha bead valamit akkor sokszor kasza van, mint mondjuk most is. Meg néha még a 3. sorba is berakok egy wildet középre akkor 2.46Ł a tét, úgy meg pláne lehet kaszálni.

A Willhilles bingos games bónuszokat mindig így tolom el.

Király vagy . Nagy köszönet :great: :beerchug:


A LP értéke attól is függ mi a loyalty leveled (bár aligha van itt bingófanatikus, gondolom mindenki kacsa  :)).

Idézetet írta: davixxx Dátum január 18, 2016, 17:15:57
;)

Lehet én vagyok szerencsétlen de nekem erre semmi jót nem adott

Nekem se mindig szokott, de volt mar h 320eurot nyertem mikor beadta a BONUS feliratot..de hat kinek mi.:) en csipem nagyon, aztan lehet csak nekem volt makom eddig.

Wild gambler, a nevéből is következik hogy vagy beszopod vagy kasza tibi van. Ha kevés a forgatnivaló meg se próbálom, de a bet365 bingó mellé járó slot bónuszt anno ezen pörgettem és beadott egy csomó bónuszt, befagyasztottam a fél táblát, és több mint ötven ropival szálltam ki. Szóval lájkolom  :-*

Mennyi idő alatt fizetnek netellerre??

6 óra amig visszavonhatod utána gyakorlatilag pár perc és ott a lóvé a számládon.

Sziasztok,
Még kezdő vagyok a dologban és olyan kérdésem lenne, hogy williamhill-en hogyan lehet növelni a zsetonok nagyságát illetve a fogadási limitet roulett játékban?
Eddig mindig felajánlotta a játék automatikusan az elején (kisebb tétek vagy nagyobb tétek), de most már ilyen nincs. Kezdők szerencséjével sikerült nyernem és a kifizetés óta van ilyen problémám.
Előre is köszönöm a választ.

Sziasztok!

Én is új vagyok az online fogadásban, lenne pár kérdésem fogadásnál a kötésbe a Treble, Yankee és Lucky 15 nem teljesen világos számomra, valaki lenne oly szíves és elmagyarázná, ha jól értem pl a Lucky 15-ben ha megteszek 4 meccset kötésben akkor 4 különböző verzióban teszi meg amikben 3-ból 1 lehet rossz, ha nyerni akarok.
Ha hülyeséget mondtam akkor bocsánat :)

Másik, handikep fogadásnál teszem azt NBA élő fogadás x vs y  x 80 y 60 x odds 5 y odds 2 hendikep ? (16) (ez elvileg hogy mennyi ponttal kell nyernie x-nek hogy én is nyerejek) teszem azt fogadok x-re a vége előtt 10 percel és marad minden így, akkor nyertem ?

Előre is köszönöm!
És bocsi a tudatlanságomért!



#1528 január 21, 2016, 10:09:34, Knapp
Idézetet írta: cataflam28 Dátum január 21, 2016, 05:17:50
Sziasztok!

Én is új vagyok az online fogadásban, lenne pár kérdésem fogadásnál a kötésbe a Treble, Yankee és Lucky 15 nem teljesen világos számomra, valaki lenne oly szíves és elmagyarázná, ha jól értem pl a Lucky 15-ben ha megteszek 4 meccset kötésben akkor 4 különböző verzióban teszi meg amikben 3-ból 1 lehet rossz, ha nyerni akarok.
Ha hülyeséget mondtam akkor bocsánat :)

Másik, handikep fogadásnál teszem azt NBA élő fogadás x vs y  x 80 y 60 x odds 5 y odds 2 hendikep ? (16) (ez elvileg hogy mennyi ponttal kell nyernie x-nek hogy én is nyerejek) teszem azt fogadok x-re a vége előtt 10 percel és marad minden így, akkor nyertem ?

Előre is köszönöm!
És bocsi a tudatlanságomért!

A william hillnél van egy kis kérdőjel a különböző fogadástípusoknál a tétlapon, ott tudod mindig megnézni, mit takar az adott rendszerfogadás. (sajnos csak angolul)

Nagyon leegyszerűsítve: ahol fantázianevet látsz, ott általában többféle kombinációból áll össze a "rendszer". Az egyből látszik, hogy hány darab fogadást küldesz be ezzel.
Amire te gondolsz, az sima 4/3-as fogadás, a "Treble", amelyhez elég lenne 4 szelvény is, a Lucky 15 esetében viszont ott van, hogy ez 15 fogadást takar, a kérdőjelre kattintva meg kifejtik, hogyan áll ez össze:

"
A Lucky 15 consists of 15 bets involving 4 selections in different events. The bet includes:

4 single bets, 6 double bets, 4 treble bets & 1 fourfold accumulator bets

Just one successful selection guarantees a return."

Azaz ez valójában 15 különböző szelvényt takar, amelyeken 4 eseményt játszol le az alábbiak szerint:
- 4 db sima fogadás (azaz mindenhol csak 1 esemény szerepel)
- 6 db kettes kötés (a 4 esemény valamennyi variációja)
- 4 db hármas kötés (na erre igaz, amit írtál, ezek  közül egy lesz jó, ha csak 3 eseményt találtál el)
- 1 db 4-es kötés

Ha csak egyetlen meccset is eltalálsz, már lesz nyertes szelvényed, hisz külön-külön is minden eseményt megjátszottál.
(mondjuk a 15 szelvény ára nem fog belőle visszajönni)
A sima kombinációs fogadásokhoz képest ezek a fantázianeves konstrukciók sokkal többet hozhatnak 3-4 találat esetén  , de ha csak 0-2 találatod van, akkor meg inkább csak többe kerültek.
Az a szorzónagyságtól és a várható találati arányodtól is függ, melyiket érdemes választani, érdemes "demo matekozni" egyet, mielőtt bármelyiket választanád.


A hendikepes kérdésnél inkább konkrét példát (screenshotot) kéne hoznod, mert így kissé zavaros a légből kapott szorzókkal.  :)
Egyébként nagyjából arról szól, hogy a megadottnál kisebb vagy nagyobb lesz-e a végére a különbség, de abban van eltérés, hogy a fogadás az egész meccsre vonatkozik-e (európai hendikep) vagy csak a fogadás megkötésétől hátralévő játékidőre! (alapból ez igaz az ázsiai hendikepre)
Tovább bonyolítja a helyzetet, hogy az ázsiai hendikepnél csak két választási lehetőség van, az európainál meg 3, ott döntetlenre is adnak szorzót. (pl. arra, hogy pont 20 pont lesz a különbség)
Azt hiszem, a wh focinál európai hendikepet használ, kosárlabdában meg ázsiait, ami "hendikep" (magyar) vagy "spread" (angol felület) néven fut a tétlapon.

Itt meg azt javaslom, hogy a két hendikep típus közül először az egyiket "tanuld meg" nagyon, aztán a másik már egyszerűbb lesz...



"Tovább bonyolítja a helyzetet, hogy az ázsiai hendikepnél csak két választási lehetőség van, az európainál meg 3, ott döntetlenre is adnak szorzót. (pl. arra, hogy pont 20 pont lesz a különbség)
Azt hiszem, a wh focinál európai hendikepet használ, kosárlabdában meg ázsiait, ami "hendikep" (magyar) vagy "spread" (angol felület) néven fut a tétlapon."

Ráadásul tenisznél is bonyolítanak mert ott is van játék hendikep (pl +4.0 x-nek) de ha kereken 4 játék különbséggel kap ki x akkor tét visszajár van mivel nincs a lehetőségek között döntetlen. Más irodák azért használja a tizedet is (pl. +4.5)
:D