William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: cataflam28 Dátum január 21, 2016, 05:17:50
Sziasztok!

Én is új vagyok az online fogadásban, lenne pár kérdésem fogadásnál a kötésbe a Treble, Yankee és Lucky 15 nem teljesen világos számomra, valaki lenne oly szíves és elmagyarázná, ha jól értem pl a Lucky 15-ben ha megteszek 4 meccset kötésben akkor 4 különböző verzióban teszi meg amikben 3-ból 1 lehet rossz, ha nyerni akarok.
Ha hülyeséget mondtam akkor bocsánat :)

Másik, handikep fogadásnál teszem azt NBA élő fogadás x vs y  x 80 y 60 x odds 5 y odds 2 hendikep ? (16) (ez elvileg hogy mennyi ponttal kell nyernie x-nek hogy én is nyerejek) teszem azt fogadok x-re a vége előtt 10 percel és marad minden így, akkor nyertem ?

Előre is köszönöm!
És bocsi a tudatlanságomért!



Idézetet írta: cataflam28 Dátum január 21, 2016, 05:17:50
Sziasztok!

Én is új vagyok az online fogadásban, lenne pár kérdésem fogadásnál a kötésbe a Treble, Yankee és Lucky 15 nem teljesen világos számomra, valaki lenne oly szíves és elmagyarázná, ha jól értem pl a Lucky 15-ben ha megteszek 4 meccset kötésben akkor 4 különböző verzióban teszi meg amikben 3-ból 1 lehet rossz, ha nyerni akarok.
Ha hülyeséget mondtam akkor bocsánat :)

Másik, handikep fogadásnál teszem azt NBA élő fogadás x vs y  x 80 y 60 x odds 5 y odds 2 hendikep ? (16) (ez elvileg hogy mennyi ponttal kell nyernie x-nek hogy én is nyerejek) teszem azt fogadok x-re a vége előtt 10 percel és marad minden így, akkor nyertem ?

Előre is köszönöm!
És bocsi a tudatlanságomért!


Ebben az esetben NBA-nél a +16 pontot megkapja a vendégcsapat és ha x-re fogadsz akkor nyersz ha végeredménynél legalább 14 ponttal nyert az x. Bár a két szorzót amit írtál az 5-ös odds és 2-es odds az kizárt hogy itt érvényesüljön.
Szerintem. :)

Idézetet írta: Krista Dátum január 21, 2016, 11:36:13

Ráadásul tenisznél is bonyolítanak mert ott is van játék hendikep (pl +4.0 x-nek) de ha kereken 4 játék különbséggel kap ki x akkor tét visszajár van mivel nincs a lehetőségek között döntetlen. Más irodák azért használja a tizedet is (pl. +4.5)
:D

Igazából a határt teszik máshová, a +4 és a +4,5 már más szorzóval játszható, más valószínűségű kimenetel.
Ha csak egy határt rak ki az iroda, akkor azt általában az 50%-os valószínűséghez legközelebb eső határra teszi, ami egyébként még +4,25 is lehet.   ;D   (ilyenkor fele-fele tét megy gyakorlatilag a +4-es és a +4,5-ös hendire és ez alapján számolnak majd el)

De igen, ha egész szám van ázsiai hendinél megadva és végül pont ennyi lesz a különbség, akkor visszajár a tét.
(ugyanez a logika az under/over fogadásoknál, láthatsz 4,5 alatt/felett ázsiai fogadásokat, de a 4-es és 4,25-ös határ is működik sok helyen a fentebb említett szabályok szerint)

Az each way mit jelent itt ebben az esetben? Mert ha pipa kerül oda duplázódik a tét.

Idézetet írta: Krista Dátum január 24, 2016, 08:12:35
Az each way mit jelent itt ebben az esetben? Mert ha pipa kerül oda duplázódik a tét.

ebben az eset azt jelenti, hogy ha első két hely egyikén végez akkor nyersz. Ha nyeri tornát akkor 2x nyersz. Ha II.akkor is nyersz.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum január 24, 2016, 08:22:10
ebben az eset azt jelenti, hogy ha első két hely egyikén végez akkor nyersz. Ha nyeri tornát akkor 2x nyersz. Ha II.akkor is nyersz.

Köszi!  :)


Beléptem a bingó lobbiba és felugrott két 500 pontos ablak. Csak azt nem tudom mire fel kaptam...
A legutóbbi promóban 4x írtam be kódot, egy nulla, két 500 pontos amit nyertem, a negyediket meg elfelejtettem, de úgy rémlett megint a nulla szavát írtam be.
Kaptam is 1000 pontot, beváltottam, hozott is 7.5 fontot. Ennyi.
Azóta be sem léptem.
Most megmozgatott az ingyenbingó, megint belépek és lőn: 2x500 pont. De hogy mire? Fogalmam sincs. Lehet, hogy az utolsó szónál valójában 500 pontot nyertem nem nullát, de akkor sem 1000-et...
Járt valaki így?


Idézetet írta: szumos Dátum január 24, 2016, 16:12:55
Beléptem a bingó lobbiba és felugrott két 500 pontos ablak. Csak azt nem tudom mire fel kaptam...
A legutóbbi promóban 4x írtam be kódot, egy nulla, két 500 pontos amit nyertem, a negyediket meg elfelejtettem, de úgy rémlett megint a nulla szavát írtam be.
Kaptam is 1000 pontot, beváltottam, hozott is 7.5 fontot. Ennyi.
Azóta be sem léptem.
Most megmozgatott az ingyenbingó, megint belépek és lőn: 2x500 pont. De hogy mire? Fogalmam sincs. Lehet, hogy az utolsó szónál valójában 500 pontot nyertem nem nullát, de akkor sem 1000-et...
Járt valaki így?

Voltak késések az utolsó napokon, és állítólag aki nem írt be semmit, annak ötszáz pontokat jóváírtak.

A kézilabda EB-re szokott lenni cash in lehetőség élőben (a meccs győztese piacra)?

Idézetet írta: Irtis Dátum január 25, 2016, 14:28:28
A kézilabda EB-re szokott lenni cash in lehetőség élőben (a meccs győztese piacra)?

Nem hinném, általában csak focira és teniszre van. Egyébként kell hogy legyen az esemény mellett egy cash in ikon, ha van. 

#1541 február 01, 2016, 18:58:03, Irtis
Ez a promó hogy működik? A leírása alapján nekem nem derült ki.

Szerk.: Közben már betöltött rendesen az oldal. Ez egyfajta kalendárium, ahol minden nap kattintani kell az adott napra, és nyerhetünk valamit. Mára azt adta, hogy írjuk be a LOVEBINGO kódot a bingóba, és 72 órán belül nyerünk valamennyit az 1000 font nyereményalapból. A pénz a főszámlára megy majd, nem kell forgatni.

http://bingo.williamhill.com/promotions/box-of-treats


Mert szarul van kommunikálva. Ki van rakva nagyba a promó, de onnan nem derül ki semmi  ??? Bingo promotion - this months specials fül alatt kell megnézni.

A mai napra egyébként a LOVEBINGO kódot kell megadni és akkor részt lehet venni valami sorsoláson. De minden nap lesz, hátha jön valami király.

ma elvileg ha beírod a kódot kapsz valamennyi pénzt holnap 1000 fontból