William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Pont most kerdeztem ra, lattam bingon irjak :)

http://vegas.williamhill.com/promotions/vegas-games/ADVGJFSR150216/

Csak az elso 5000, andiamo!

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 15, 2016, 12:24:25
Pont most kerdeztem ra, lattam bingon irjak :)

http://vegas.williamhill.com/promotions/vegas-games/ADVGJFSR150216/

Csak az elso 5000, andiamo!

Most nézem, ma fogják ezt jóváírni. Ha jól látom a screenshotomon akkor 0.4 font minden pörgetés értéke, és a 10 euró nyereményét mindössze kétszer kell megforgatni. Az biztos hogy délután kettőkor írják jóvá. GL  :ok:

Most megnéztem részletesen a szabályzatot, de ez szerintem csak brit lakosoknak fog járni, majd meglátjuk, de sok esélyünk nincs rá:
Free Spins issued are valid for a period of 3 days from the date of issue. Any remaining/unused free spins at the end of the stated period will be removed from the player's account. The free spins is only available to players with a GBP currency account for UK residents only.

#1593 február 19, 2016, 10:57:25, tevagyaz19
Idézetet írta: Salvio Dátum február 19, 2016, 02:16:34
Most megnéztem részletesen a szabályzatot, de ez szerintem csak brit lakosoknak fog járni, majd meglátjuk, de sok esélyünk nincs rá:
Free Spins issued are valid for a period of 3 days from the date of issue. Any remaining/unused free spins at the end of the stated period will be removed from the player's account. The free spins is only available to players with a GBP currency account for UK residents only.


Így van,ez csak briteknek szól!  ;)

szerk.: Egyik ismerősöm Angliában él, angliai a regisztrációja és már megkapta a bónuszt...

Csak akkor azt nem értem minek fogadták el a jelentkezését másnak aki nem UK ből van. Más ilyen esetben kiírja hogy bocs de a te lakhelyeden nem él ez a promóció! Na mindegy akkor feleslegesen vártam rá péntekig.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum február 19, 2016, 13:04:45
Csak akkor azt nem értem minek fogadták el a jelentkezését másnak aki nem UK ből van. Más ilyen esetben kiírja hogy bocs de a te lakhelyeden nem él ez a promóció! Na mindegy akkor feleslegesen vártam rá péntekig.
Jogos,nem hiszem, hogy nagy technika kell hozzá,hogy már a jelentkezésnél kiszűrje a nem UK regeseket.  :)

#1596 február 19, 2016, 14:21:21, Irtis
Tényleg nem elérhető nekünk.
This offer is not available. For more information please contact our Customer Support team.

Szerk: Ha már ezt írták, meg is kérdeztem a supportot. Hosszas várakozás után sem tudta, hogy mi a gond. Azt mondta, meg kell vizsgálni, hogy benne vagyok-e az 1. 5000-ben, és majd emailben értesítenek. De nyilván nem ez a gond, mert ezt a rendszernek tudnia kéne. De azért egy próbát megért.

Bocsi srácok, tényleg nem néztem a feltételeket. Reggel chatelés közben benyomtam a bingót, láttam mit írnak, olvason csak az első ötezer, mondom gyorsan megosztom. Végig el se olvastam...
Persze azt megnéztem milyen nyerőgépen lehet lepörgetni  ;D Mivel bennem maradt hogy mekkorát lehetne vele kaszálni, nem is hagytam annyiban, reklamáltam már, egyelőre csak finoman  8) Nem egy, nem két olyan promó volt itt, paddy-n, betfairen amit benéztek, vagy egy kisebb complaint után megadtak.

Nagyon is jó, hogy megosztottad, hátha ki lehet sírni valahogy.  :)

Hát ha reggel is ott volt hogy csak UK, akkor sírhatsz ríhatsz semmit nem fogsz kapni.

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 19, 2016, 17:10:31
Hát ha reggel is ott volt hogy csak UK, akkor sírhatsz ríhatsz semmit nem fogsz kapni.

Nem arról van szó hogy sírni kell. Senki sem fog könyörögni nekik, de abban semmi rossz nincs ha rákérdezel, hiszen végül is nem utasított el a promó amikor megnyomtad a claim gombot.  ::) Ha van egy kis angol tudásod, tudod hogy kell emberekkel beszélni, akkor normálisan is rá tudsz kérdezni, nem kell sírni.
Paddy-n is sokszor jóváírták ami elvileg nem jár nekünk, betfairen velem történt már olyan hogy ott volt egy promó, beléptem, már nem volt ott, rákérdeztem mi volt az, és jóváírták. Szóval miért ne?

Én kaptam egy 5eurós games tokent kárpótlásul.   :beerchug:

Idézetet írta: Attla$ Dátum február 19, 2016, 17:46:39
Én kaptam egy 5eurós games tokent kárpótlásul.   :beerchug:

Live chat?  :D Nekem ahhoz nincs türelmem  ;D

Na de erről beszéltem  :cya:

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 19, 2016, 17:42:40
Nem arról van szó hogy sírni kell. Senki sem fog könyörögni nekik, de abban semmi rossz nincs ha rákérdezel, hiszen végül is nem utasított el a promó amikor megnyomtad a claim gombot.  ::) Ha van egy kis angol tudásod, tudod hogy kell emberekkel beszélni, akkor normálisan is rá tudsz kérdezni, nem kell sírni.
Paddy-n is sokszor jóváírták ami elvileg nem jár nekünk, betfairen velem történt már olyan hogy ott volt egy promó, beléptem, már nem volt ott, rákérdeztem mi volt az, és jóváírták. Szóval miért ne?

Nyilván túloztam a sírással :DD
Nekem nem kell mesélni, sok goodwill gesturet "kiharcoltam" már :DD

Simán elhajtottak azzal hogy UK only and GBP currency..Nem tudom elképzelni mit lehetne nekik írni..