William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum február 19, 2016, 18:38:53
Simán elhajtottak azzal hogy UK only and GBP currency..Nem tudom elképzelni mit lehetne nekik írni..

Legalább is azt hittem elhajtottak ezzel de a végére benyögtem hogy not fair meg cheat, meg I could click the claim now button és felajánlott egy 5fontos games bónuszt :DDD Azt hittem elköszön,de jó fej volt Gerlie.. :D

Akkor most érdemes sírni náluk? xDD :D

Engem elhajtottak. Csak a UK szöveget tudják hajtani nekik jár és kész.

Kurvára nem mindegy kit kapsz chaten :DD

#1609 február 19, 2016, 19:27:01, bryan_65
Akkor próba, de nekem ez sosem jön be tuti elhajtanak csába.. ;D

Kujo: Hi, with regards to your concern, the promotion is only availabe for UK and Ireland customers only.
Kujo: -As per Terms and Conditions of the Promotions.

valamit írt még elköszönés után, de arra kiikszeltem xD

5$ a főszámlára  :ok:

több mint a semmi :)

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum február 19, 2016, 20:35:24
5$ a főszámlára  :ok:

több mint a semmi :)

És mit tudtál nekik mondani hogy ilyen nagylelkűek voltak?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum február 19, 2016, 20:46:35
És mit tudtál nekik mondani hogy ilyen nagylelkűek voltak?

az előbb elírtam,nem 5$ hanem 5 font,ami 7,19$ jött. Azt,hogy jelentkeztem a hét elején a promócióra de nem kaptam meg.  13:00ig kellett volna hogy megkapjam, és hogy a késésért kompenzáljanak és ő ajánlotta fel az 5 fontot.

Kb ennyi.



Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum február 19, 2016, 21:05:25
az előbb elírtam,nem 5$ hanem 5 font,ami 7,19$ jött. Azt,hogy jelentkeztem a hét elején a promócióra de nem kaptam meg.  13:00ig kellett volna hogy megkapjam, és hogy a késésért kompenzáljanak és ő ajánlotta fel az 5 fontot.

Kb ennyi.
Nem is jött azzal, hogy UK only blabla?

Nem az a lényeg hogy mit, hanem hogy kinek írtad.. Mert nem minden supportos van képben, hogy csekkolni kéne a termst

Jordan-nal beszéltem,ha valaki őt kapja szerencséje lehet. :)

Újra írtam nekik erre az ügyfélszolgálatos azt írta jogosult vagyok rá valami gond van dolgoznak rajta hamarosan megkapom. Kíváncsi leszek rá. Ezek tuti szívnak valamit :D

Szerintem én benne se voltam az 5000ben mert azt írta a chaten, úgyhogy hiába próbáltam kicsikarni egy kis jutalmat

Idézetet írta: saviola8321 Dátum február 19, 2016, 21:29:43
Újra írtam nekik erre az ügyfélszolgálatos azt írta jogosult vagyok rá valami gond van dolgoznak rajta hamarosan megkapom. Kíváncsi leszek rá. Ezek tuti szívnak valamit :D

Ezt nekem is írta,hogy megkapom majd.

Idézetet írta: tevagyaz19 Dátum február 19, 2016, 21:55:12
Ezt nekem is írta,hogy megkapom majd.

Te akkor nem kaptad meg hanem 5 font a főszámlára?