William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: saviola8321 Dátum február 19, 2016, 22:06:21
Te akkor nem kaptad meg hanem 5 font a főszámlára?

5 font főszámlára, és mondta hogy majd megkapom még. de hát hiszem ha látom.

#1621 február 19, 2016, 22:39:28, bryan_65
Most betett egyhez aki negyed órája ellenőrzi az accom.. ehh.. Persze egyből 5 font kártérítéssel indítottam. ;D

Előtte meg vártam 1 órát erre már adhat 10 fontot is.. xD

Jeniffer is kuka lesz ahogy nézem :D

Én háromszor próbálkoztam a chaten. Az első 2 azt mondta, hogy még nincs eredmény, és majd emailben értesítenek, ott viszont arra hivatkoztak, hogy csak UK játékosoknak jár, végül a 3. chates is erre hivatkozott. Próbálkoztam mindenféle szöveggel, amit itt írtatok, de nem hatott. Több körhöz már nincs pofám. :)

#1623 február 19, 2016, 23:24:02, bryan_65
Idézetet írta: Irtis Dátum február 19, 2016, 22:51:36
Én háromszor próbálkoztam a chaten. Az első 2 azt mondta, hogy még nincs eredmény, és majd emailben értesítenek, ott viszont arra hivatkoztak, hogy csak UK játékosoknak jár, végül a 3. chates is erre hivatkozott. Próbálkoztam mindenféle szöveggel, amit itt írtatok, de nem hatott. Több körhöz már nincs pofám. :)

Ezekkel nekem sincs szerencsém még sose írtak jóvá semmit ha hiba volt ha ilyesmi. ;D
3-ig jutottam én is esélytelen. Az már indított a linkel, hogy írva vagyon nem jár nekem... :) Mondom kompenzáció? Le van írva, hogy blabla... mondom elköszönök mielőtt elküld a ***** oda. :)

Elképesztő alapossággal fordították magyarra a felületet  ;D

Reggel felnéztem egy pár játék erejéig bingóra, arról beszélgettek hogy vasárnaptól lesz megint Flutter, az a kódos biszbasz. Csak valaki emlékeztessen rá vasárnap :D

Hát nem gazdagszunk meg belőle.. Mintha válság lenne.. :DD


Ez tényleg elég gyenge kiadás lett  :D


Van akinek jóvá írták már a tegnapit?

Idézetet írta: Wezli Dátum március 07, 2016, 13:23:40
Van akinek jóvá írták már a tegnapit?

Nem még.
Egyébként a Free Flutter promóció oldala se jön be, ahol írja a tegnapi nyereményeket és a mai kódokat, egy bejelentkező oldalt hoz be nálam.

nálam bejött ez
http://bingo.williamhill.com/promotions/this-months-specials/free-flutter-mon

flowers : 0
mother: 1 font slot
love: 1 font bingo
nanny: 1 font kaparós

Na úgy látom megint egyben akarják majd jóváírni az egész hetit, mint a múltkor .)

Idézetet írta: Wezli Dátum március 07, 2016, 18:02:56
Na úgy látom megint egyben akarják majd jóváírni az egész hetit, mint a múltkor .)

Terms szerint van 72 órájuk jóváírni.
Szerintem jobb is lenne ha egyben írják jóvá. Mit kezdesz 1 font bingó, slot, vagy pláne scratchcard bónusszal  ??? Na ja, semmit.
Amúgy jól gondolom hogy ha összegyűjtök pl 3x1 font slot bónuszt, és elkezdek forgatni, akkor külön számolja a forgatást? Akkor van két font segítséged hogy kiforgass egyet  :ok: