William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem számít, mert 1szeres forgatás van rá. Vagyis amit nyersz belőle az egyből cash lesz.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 07, 2016, 18:40:43
Nem számít, mert 1szeres forgatás van rá. Vagyis amit nyersz belőle az egyből cash lesz.

Az úgy baráti. Azt hittem csak a bingón van 1x.

A WH-nél szerencsére ez mindig így volt.

Be tudná valaki írni a mai kódokat?

PLANTS, SUNNY, BUSH, CLOUD


Sziasztok! A chat magyar nyelvü?



#1644 március 08, 2016, 15:37:57, Wezli
Ez a Prospector amire 5 risk free van, betölt rendesen nálatok? Addig ok, hogy az asztal bejön de aztán semmi, nem válik aktívvá a pörgetés, meg semmi egyéb.

Na úgy fest valamiért a chrome-ot nem szereti, de mindegy volt, mert nem adott semmit.

Nekem 2 napit már jóvá írtak. Bár a kaparóst nem tudom a bingo lobbyban jelzi-e ha nyertem vagy azt máshol kell hogy keressem.

A kaparós is a bingóba lesz ;) Nekem jött 5euró amit épp most visz el a Segeste over..

Idézetet írta: davixxx Dátum március 08, 2016, 16:41:06
A kaparós is a bingóba lesz ;) Nekem jött 5euró amit épp most visz el a Segeste over..

Elméletileg akkor ha belépek a Bingo lobbyba akkor ahogy megjelenik a bingo bonus vagy a slots game bonus felugró ablakban úgy kellene megjelenni-e a kaparós nyeremény üzenetnek is? Csak azért kérdem mert 3 accounton csináltam a kódokat és fogalmam sincs melyiken melyik nap melyik kódot írtam be és eddig 2 nél írt nyereményt egynél pedig semmit.

tegnap a planets volt a games bónusz, jött a felugró ablak egyből

ma amúgy mik a kódok? vagy honnan lehet ezt tudni h mik?

ez jó? betölt az oldal? http://bingo.williamhill.com/promotions/this-months-specials/free-flutter-tue

Ha nem akkor ezek a mai kódok : Tuesday
      GOAT    RABBIT    SHEEP    COW