William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mindkét nap slot bónuszt nyertem, most feltettem egyszerre a 2 fontot úgy a wild gambler téli verziójára, hogy eleve volt már a forgatás előtt 1 font garantált nyeremény a sok elszórt wild szimbólumnak köszönhetően.
(minimális tétre állítottam, a középső sorban WxWWW volt és még elszórtam néhány W-t)
Így végül 1,79 fontot adott vissza.

Ezzel a nagyobb nyereményre is adunk esélyt - bár persze a minimális tét miatt itt túl nagyra nem számíthatunk - viszont garantáltan készpénzesíthető legalább a bónusz 50%-a az egyszeres forgatásnak köszönhetően.

Hali!

Mai kódokat tudja valaki? Köszke :beerchug:

ezek vannak ma :

Wednesday
       SPRING    BLOSSOM    FRESH    BLOOM

Strach bonusra 1,38 EUR  :beerchug:

Megkérlek benneteket, hogy ebben a témában sportfogadással kapcsolatos kérdéseket tegyetek fel.

Kaszinó itt: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,262.0.html

Bingó itt: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,226.0.html

Éjfél körül átutaltam a főszámláról a poker részlegre 36 eurót, ami útközben eltűnt. Most vizsgálják az esetet, majd későbbre adnak választ. Volt már valakinek hasonló?

Nekem a Betfairnél volt ilyen pár éve. Olyan 2 napon alatt lett meg a pénz. Már nem emlékszem, mire hivatkoztak, hogy mi volt a probléma.

Utoljára jelzem. Csak a William Hill sportfogadás részlegéről szól ez a téma.

A kaszinóról a kaszinó témában írunk, a bingóról a bingós témában.

A továbbiakban törölni fogom a hozzászólásokat, amelyek nem a megfelelő témába tartoznak.

#1658 március 21, 2016, 17:59:35, alexthebest
Délelőtt írtam egy rövid távú betclic promóciót a Betclic rövid távú promóciók közé. Nos, azt hogy sikerült áthelyezni az egyéb kaszinók közé?  :o Most aki messziről kerüli az egyéb, többnyire gagyi kaszinókat, de megbízhatóbb sportfogadó oldalakon nem veti meg a slotokat, simán lemarad egy befizetési bónuszról (persze a mait aligha használná ki bármelyik kaszinóbolond). Aztán ki tudja, lehet hogy most kaszinóra, de holnap meg sportra ad bónuszt. Szóval sztem bőven elfért ott ahova írtam.  :-X

Off vége:

Ezek a chaten nagyon vakon vannak. 25 perc kellett a nőnek hogy rendesen válaszoljon egy kérdésemre, pedig egy mostani promóról kérdeztem. Ha elvállalsz egy ilyen melót, sok dolgod nincs, 5 perc míg munka előtt átnézed a friss promóciók listáját  :bash: Be knowledgeable baszki.

Előbb-utóbb megszokják a fórumozók, hogy újabban már a kaszinó részlegben vannak a kaszinó promók. Nekem tetszik ez az új rendszer.

#1660 március 21, 2016, 19:51:30, bryan_65
Mennyi a minimum kifizetés ha kártyával fizetnék be?
Első befizetésem lenne ide.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 21, 2016, 17:53:51
Délelőtt írtam egy rövid távú betclic promóciót a Betclic rövid távú promóciók közé. Nos, azt hogy sikerült áthelyezni az egyéb kaszinók közé?  :o Most aki messziről kerüli az egyéb, többnyire gagyi kaszinókat, de megbízhatóbb sportfogadó oldalakon nem veti meg a slotokat, simán lemarad egy befizetési bónuszról (persze a mait aligha használná ki bármelyik kaszinóbolond). Aztán ki tudja, lehet hogy most kaszinóra, de holnap meg sportra ad bónuszt. Szóval sztem bőven elfért ott ahova írtam.  :-X

Off vége:

Ezek a chaten nagyon vakon vannak. 25 perc kellett a nőnek hogy rendesen válaszoljon egy kérdésemre, pedig egy mostani promóról kérdeztem. Ha elvállalsz egy ilyen melót, sok dolgod nincs, 5 perc míg munka előtt átnézed a friss promóciók listáját  :bash: Be knowledgeable baszki.

Amint írtam: kaszinós dolog a kaszinós témában, bingós a bingósban.  :cya:

Idézetet írta: bryan_65 Dátum március 21, 2016, 19:47:21
Mennyi a minimum kifizetés ha kártyával fizetnék be?
Első befizetésem lenne ide.
Erre senki? Nincs valahol infó erről?