csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


mert eszembe jutott  :)


Babos Tímea ismét megbizhatóan hozta a formáját, s ezúttal is megnyert első szett után bukta el a mérkőzést. Olyan pofozógép lett, akinek a vereségére érdemes lenne fogadni. Egyetlen bajom vele, hogy magyar. Nem szeretek magyar sportoló buktájára fogadni.

#3632 március 07, 2013, 16:02:59, csabax
Marina Erakovic (NZL) - Shahar Peer (ISR) Marina Erakovic (NZL) 1.14  :noway:

#3633 március 08, 2013, 00:14:16, csabax
Anzsi Mahacskala - Newcastle United

Tipp: Anzsi Mahacskala 1,5 gól fölött
Odds: 1.72
Fogadóiroda: bet365
Tét: 10


Orosz galaktikusok. Ezt olvastam egy angol nyelvű internetes portálon a dagesztáni csapatról. Kissé erőltetettnek érzem a hasonlatot, de sebaj, mert ez ízlés kérdése és maradjon az én egyéni problémám. Lehet, hogy csak nekem tűnik úgy, hogy ha mostanában nagyobb pénzösszeg kerül egy csapathoz, akkor onnantól kezdve azt ajnározni érdemes. És elájulni attól, hogy mennyire jó csapat. És sikertelensége esetén szapulni. Na, ezt jól megaszondtam, főleg úgy, hogy én is az orosz galaktikusoknak nevezett társaság győzelmét várom. Nem azért, mert több pénzük van ellenfelüknél, hanem azért, mert úgy vélem, hogy jobban akarják a továbbjutást. Ráadásul Hiddink érkezése óta tényleg komoly munka folyik a csapatnál, s a holland edző ténykedése kezdi meghozni gyümölcsét. Hazai szinten stabil élcsapattá vált az Anzsi, nemzetközi szintem pedig éppen a mostani EL-menetelés bizonyítja, hogy jól dolgozik Hiddink. Ezen a mérkőzésen a marokkói Buszuffa és a Sevillától igazolt bosnyák Spahic fog hiányozni a hazai csapatból, pályán lesz viszont a Sahtartól érkezett brazil Willian. Ő nagy erőssége lehet a csapatnak, és bizony simán elképzelhető, hogy a Willian- Eto'o páros retteget lesz az ellenfelek körében. A Newcastle továbbjutása engem meglepett. Nem számítottam arra, hogy továbblépnek az ukrán Harkivon. Szerintem ők sem számítottal ilyesmire. Sebaj, mázlijuk volt, mert az ukránok képtelenek voltak gólt szerezni, ők viszont találtak egy büntetőt, értékesítették, nyertek és továbbjutottak. Szerintem nem törődnek ők különösebben az Európa Ligával és sokkal fontosabb az, hogy ne essenek ki az angol élvonalból. Ezt erősíti az is, hogy ezúttal is több meghatározó játékos maradt otthont. Hiányozni fog Coloccini, Krul kapus, Papiss Demba Cisse, Vuckic, Ryan Taylor, Gutierrez és Steve Harper. Szerintem nem csak egy gólt fog szerezni az Anzsi.

Kíváncsi vagyok, hány Chelsea-szurkoló utazik Bukarest helyett Budapestre.  :)


#3636 március 08, 2013, 20:23:29, csabax
SCR Altach - SKN St. Pölten Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.18   :great:
KSV 1919 - FC Blau-Weiss Linz Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.22   :noway:
   
Össznyereményszorzó 1.44

#3637 március 08, 2013, 21:23:47, csabax
First Vienna FC - SV Scholz Grödig Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.20   :great:
SBV Excelsior - Almere City Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.14   :great:
   
Össznyereményszorzó 1.37

#3638 március 08, 2013, 21:23:35, csabax
FC Den Bosch - BV Veendam Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.19   :great:
FC Oss - Sparta Rotterdam Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.10   :great:
   
Össznyereményszorzó 1.31

P.mobil: Ez az élet Babolcsai néni.wmv

Ez az élet, Babolcsai néni! Arra kell fogadni élőben, hogy négy holland másodosztályú focimérkőzésen lesz gól, nyerni közel 160 eurót, majd pedig nevetni azon, hogy nem volt két gól a minimális téttel megfogadott Kapfenberg-Linz mérkőzésen.  :great:

Szép bankkal zúzhatsz, ha erre 1 000 eurót rávágtál :)

Idézetet írta: Latzka Dátum március 08, 2013, 21:55:22
Szép bankkal zúzhatsz, ha erre 1 000 eurót rávágtál :)

Ilyen csak ritkán van. Inkább a minimális téttel való játszadozás jellemző, csak úgy, a fogadás kedvéért és ízéért.  :)



Birthday girl Petra Kvitová beats Olga Govortsova 64 36 63 in BNP Paribas Open Indian Wells Tennis Garden 2R play.

#3643 március 09, 2013, 21:03:42, csabax
SC Heerenveen - PSV Eindhoven Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.09  :great:
Manchester City - Barnsley Hány gólt szereznek? Több mint 1,5 1.07   :great:
   
Össznyereményszorzó 1.17

Élő volt és már van időm naplózni:

Felett: 0.5   Krylia Sovetov v CSKA Moszkva (Mérkőzés gólok - további piacok)   03/09/2013   Egyik sem   1.10    :great:
Felett: 0.5   Schalke II v Wuppertaler (Mérkőzés gólok - további piacok)   03/09/2013   Egyik sem   1.10    :great:


2-es gyűjtő