Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Xavi Sabatét, az MVM Veszprém spanyol vezetőedzőjét nevezte ki a férfi válogatott szövetségi kapitányának a Magyar Kézilabda Szövetség (MKSZ).

Kézi szakikat kérdezném, hogy érdemes ma bepróbálni a francia és montenegrói hölgyeket?

Nagyon bölcs döntés, én már évekkel ezelőtt meghoztam volna (vagy még inkább a 2+1-t). A magyar és a dán csapatok emelik a BL-színvonalát!

"A 2016–2017-es szezontól kezdve az első két helyen rangsorolt szövetség (így a magyar is) garantált két főtáblás helyet kap, tehát az utóbbi évek gyakorlatától eltérően a magyar bajnoki második helyezettnek nem kell selejteznie. A 3–10. helyezett országok egy garantált helyet kapnak, míg a további négy hely selejtező keretében és/vagy a végrehajtó bizottság döntése alapján kerül odaítélésre.
A selejtezők rendezési jogának eldöntése is módosul, sorsolás helyett kiemelés alapján dől el, tehát a legerősebb csapat rendezheti meg a tornát."

#1323 március 18, 2016, 22:23:56, csak1tomi
hollandokra mi ez a giga ods franciák ellen? sérült valaki?

hm franciáknál lesz a meccs, tét az nincs első 2 jut tovább, az meg sima, marad a presztízs, nobet, bár remélem, hogy szétszopatják a franciákat a picsába

szét is szopatták :D

Rohadjak meg ha a svédeknél nem mezőnyjátékos védett az utolsó 20percben.. MINDEN orosz támadás gól. Svéd kapuson rövidnadrág.
16-14nél elhittem azt a +6,5es hendit..

jó lesz ez a női olimpia :great:




az nem semmi, hogy löwent kiverte a zagreb

Jobbak voltak a horvatok...Lowen elkonnyelmuskodte...megerdemeltek :D

Amugy jo kis csapat ez a Zagreb...nincs igazan nagy sztar, vagyis Zlatko Horvat meg en meg Filip Ivicet mondanam, a tobbiek kozepszeru jatekosok, de jol egyben vannak, szamomra mindig szimpatikus csapat volt es van a Zagreb :) :D

A Veszprémre mindenki nyomjon amennyit tud, a második félidőben alázás lesz. Szerintem min. 3 al nyerni fognak!!

Hajrá Veszprém!!!!

Idézetet írta: gerry Dátum április 01, 2016, 18:41:34
A Veszprémre mindenki nyomjon amennyit tud, a második félidőben alázás lesz. Szerintem min. 3 al nyerni fognak!!

Hajrá Veszprém!!!!

Mibol is gondolod??? Eddig akkora szarok mint a haz....:D  De ha te bukni akarsz akkor toljad ra a hazad, autod mindened :D  :redchug:

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 01, 2016, 18:46:50
Mibol is gondolod??? Eddig akkora szarok mint a haz....:D  De ha te bukni akarsz akkor toljad ra a hazad, autod mindened :D  :redchug:

Félidőben minden megváltozik  ;)
Tippem: 24-20  :D

Bundaiksz lesz ez  ;)