SfGuru "Hónap Elemzése"

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Decemberi jutalék (30 euró) mehet a karácsonyi adományalapba?

Igen
15 (93.8%)
Nem
1 (6.3%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: december 15, 2014, 14:21:56

SfGuru "Hónap Elemzése"

Annak érdekében, hogy meghatározzuk a "hónap elemzését" szükségünk van a segítségetekre.

Megkérünk minden egyes versenyzőt, aki részt vett a szóban forgó havi játékban, hogy jelöljön meg egy saját elemzést, amely szerinte a legjobb az összes versenybe küldött érvényes elemzés közül, az adott hónapban.

Szavazás alapján kiválasztjuk a top3 elemzést, majd a top3-ból az oldal tulajdonosai kiválasztják a győztest.

SfGuru Február 2014: Jöhetnek a jelölések!

Határidőpont: Március 6, 0:00CET!

Hogyan lehet jelölni egy elemzést?

Rámész az illető elemzésre (ahol megjelenik a szöveg is), s az illető oldal linkjére van szükségünk.

pl.
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=9883



#4 március 04, 2014, 12:43:34, Cpt. Szikla
Szerintem korrektebb lenne, ha sajátra nem szavaz(hat)nának az emberek. Az önfényezés valahogy nem illik ide. Szerintem.  :beerchug:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 04, 2014, 12:37:51
Szerintem korrektebb lenne, ha sajátra nem szavaz(hat)nának az emberek. Az önfényezés valahogy nem illik ide. Szerintem.  :beerchug:
még csak a jelölésről van szó!  ;)

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 04, 2014, 12:37:51
Szerintem korrektebb lenne, ha sajátra nem szavaz(hat)nának az emberek. Az önfényezés valahogy nem illik ide. Szerintem.  :beerchug:

Szerintem meg pont így kerüljük el a vitákat, s az egymás közti "szimpátia jelöléseket". Korábbiakban úgy jártunk el, s nem találom a legmegfelelőbbnek.

Így legalább leszűkül a kör.

Majd a szavazásnál ki lehet nyilvánítani a "szimpátiát".

Egy mondatot megint nem olvastam. Szövegértés!  :D
Milan, CeaSar +1




Bár nem írtam túl sokat, egy azért szerintem eléggé ütős lett :)

http://sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=9344