Vízilabda

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Végső sikerre milyen oddsok vannak, egyáltalán fogadható valahol? Köszi.

Férfi vízilabda Európa-bajnokság: Magyarország a budapesti torna egyik nagy favoritja

Budapest ad otthont július 14-27. között a férfi vízilabda Európa-bajnokságnak. Tizenkét ország válogatottja vesz részt a kontinenstornán. A csapatokat két csoportba  sorsolták, s körmérkőzések döntik el a csoportkör végeredményét. A csoportmeccsek után az első helyezettek közvetlenül az elődöntőbe kerülnek, míg a második és  harmadik helyezettek egy mérkőzést játszanak az elődöntőbe jutásért. Az elődöntő vesztesei a bronz-, a győztesek pedig az aranyéremért mérkőzhetnek meg.

Tovább: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/ferfi-vizilabda-europa-bajnoksag-magyarorszag-a-budapesti-torna-egyik-nagy-favoritja

Női vízilabda Európa-bajnokság: Egy bravúr szükségeltetik a magyar éremhez

Nyolc ország válogatottja vesz részt a július 16-26. között a budapesti Margitszigeten rendezendő női vízilabda Európa-bajnokságon. A csapatok két 4 fős csoportban  küzdenek a továbbjutást jelentő helyezésekért. Elvárható, hogy a hazai rendezésű kontinenstornán a magyar nemzeti csapat lépjen tovább a csoportból (akár másodikként  Görögország mögött, de még akár csoportelsőként is), de az is esélyesnek tűnik, hogy érmes helyezést érjenek el a magyar lányok. Egy bravúrgyőzelem mindenképpen  kelleni fog az éremszerzéshez. Az Európa-bajnoki cím megszerzésére a világranglista 2. helyén álló Oroszország válogatottja a legnagyobb favorit.

Tovább: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/noi-vizilabda-europa-bajnoksag-egy-bravur-szuksegeltetik-a-magyar-eremhez

Magabiztos győzelemmel kezdtünk! :beerchug:

Aki unja már a dilettáns Mezei Dániel vízilabda közvetítéseit az M1-en, annak mondom, hogy az Eurosport2-n is adták tegnap a meccsünket egy nagyságrendekkel jobb Hajdú B. Istvánnal! :)

Idézetet írta: hurkabalint Dátum július 15, 2014, 08:43:42
Magabiztos győzelemmel kezdtünk! :beerchug:

Aki unja már a dilettáns Mezei Dániel vízilabda közvetítéseit az M1-en, annak mondom, hogy az Eurosport2-n is adták tegnap a meccsünket egy nagyságrendekkel jobb Hajdú B. Istvánnal! :)

Hajdú klasszisokkal jobb, nálam tegnap hamarabb bemondta a gólt még mielőtt a játékos eldobta volna a labdát! :-)

Idézetet írta: stdavid Dátum július 14, 2014, 16:23:18
Végső sikerre milyen oddsok vannak, egyáltalán fogadható valahol? Köszi.

Hello Stdavid! :)

Tessék:


Köszi, közben reggel megtaláltam Unibet, Ladbrokes oldalakon is :) De mire küldtem volna, levették, mert elkezdődött a délelőtti meccs már :redchug: ;D
Szerbeket küldeném.

Van itt még egy erős tipp:
Magyarország- Franciaország
Tipp: Magyarország -8.5
Kezdés: 20:30
Odds: 1.83 (bet365-ön, 1.74 a mixen, -8 a hendi az Unibeten)
Tipperősség: 8/10
Indoklás:1. Előfordulhat, hogy a szerbekkel két nap múlva X-elünk, és minden meccsét hozza mindkét csapat. Akkor az 1. hely sorsát a gólkülönbség fogja eldönteni. Ugye tudjuk, hogy nagyon nem mindegy, hogy csoportesők leszünk, vagy 2-3. helyen végzünk és negyeddöntőt kell játszanunk. 2. Lesz időnk holnap rápihenni, rákészülni a szerbek elleni meccsre. 3. Ezeknél a franciáknál 8 percenként több , mint 2 góllal jobbak vagyunk. 4. Itthon van a meccs, a közönséget illik maximálisan kiszolgálni. Soknak tűnik a 9 gól különbség, de bőségesen meglesz.
Tét:óóóóólinnn (nagyon megdurrantottam)   

Arra lennék kíváncsi, mi az a 2 méteres szabály? Ma az egyik meccsen nem adtak meg egy gólt, mert 2 méterről belülről lőtte az egyik játékos. Ezt nem értem, mert amikor húzásra beadják, szinte éri a dobó kéz a gólvonalat. Az is mind 2 méteren belül van. Valaki segítsen már megértetni velem, hogy is működik ez.

Idézetet írta: zotya90 Dátum július 15, 2014, 18:18:33
Van itt még egy erős tipp:
Magyarország- Franciaország
Tipp: Magyarország -8.5
Kezdés: 20:30
Odds: 1.83 (bet365-ön, 1.74 a mixen, -8 a hendi az Unibeten)
Tipperősség: 8/10
Indoklás:1. Előfordulhat, hogy a szerbekkel két nap múlva X-elünk, és minden meccsét hozza mindkét csapat. Akkor az 1. hely sorsát a gólkülönbség fogja eldönteni. Ugye tudjuk, hogy nagyon nem mindegy, hogy csoportesők leszünk, vagy 2-3. helyen végzünk és negyeddöntőt kell játszanunk. 2. Lesz időnk holnap rápihenni, rákészülni a szerbek elleni meccsre. 3. Ezeknél a franciáknál 8 percenként több , mint 2 góllal jobbak vagyunk. 4. Itthon van a meccs, a közönséget illik maximálisan kiszolgálni. Soknak tűnik a 9 gól különbség, de bőségesen meglesz.
Tét:óóóóólinnn (nagyon megdurrantottam)

Ez akkora "easy", hogy nem is fog jönni :P

Látva a szerb és a magyar csapat eddigi két meccsét azt kell hogy mondjam, hogy nem a magyar válogatottnak áll a zászló....

A szerbek szó szerint elbalfa..kodták a franciák elleni meccset, ha akartak volna 20-at-22-t dobnak a galloknak. A magyar-franciát pedig gondolom nézi mindenki.

Mit is akarok kihozni a dumámból? Azt, hogy a magyar válogatottnak nem az első helyen kell gondolkozni a csoportban, mert bizony sem a szerb sem a horvát meccset nem fogják lehozni ( szerintem ) Maradjunk annyiban, hogy a csoport második helye és az olasz-montenegró páros elkerülése a 4 közé jutásért lehet a reális cél. És ezzel nem a magyar csapat ellen akarok beszélni, hazai pálya ide vagy oda, ez a realitás.

Idézetet írta: zotya90 Dátum július 15, 2014, 18:18:33
Van itt még egy erős tipp:
Magyarország- Franciaország
Tipp: Magyarország -8.5
Kezdés: 20:30
Odds: 1.83 (bet365-ön, 1.74 a mixen, -8 a hendi az Unibeten)
Tipperősség: 8/10
Indoklás:1. Előfordulhat, hogy a szerbekkel két nap múlva X-elünk, és minden meccsét hozza mindkét csapat. Akkor az 1. hely sorsát a gólkülönbség fogja eldönteni. Ugye tudjuk, hogy nagyon nem mindegy, hogy csoportesők leszünk, vagy 2-3. helyen végzünk és negyeddöntőt kell játszanunk. 2. Lesz időnk holnap rápihenni, rákészülni a szerbek elleni meccsre. 3. Ezeknél a franciáknál 8 percenként több , mint 2 góllal jobbak vagyunk. 4. Itthon van a meccs, a közönséget illik maximálisan kiszolgálni. Soknak tűnik a 9 gól különbség, de bőségesen meglesz.
Tét:óóóóólinnn (nagyon megdurrantottam)
Gondolom többen láttátok - nincs mit mondanom, csak azokat sajnálom, akik velem tartottak. Vicc ez a csapat. Lassan el kellene kezdeni nekik focizni, vagy abbahagyni a picsába ezt a bohóckodást.

Idézetet írta: TiB Dátum július 15, 2014, 22:12:16
Az is a cél, a négy közé jutás. Nincsen parasztvakítás, ezek a srácok nem Ronaldók, pontosan akkora mellény van rajtuk, amekkora kell rájuk.
Nem, a laikus közvélemény egyértelműen aranyat vár hazai pályán. Bár ők nyilván a hétköznapokban nem követik az eseményeket..

A Tippmixpro-n még most is lehet fogadni végső győztesre, bár a szerbek csak 2,25. (Mo. 3,25)

Én ezen gondolkodom egy nagyobb összeggel, aztán ha az elődöntőben, döntőben gyengék a szerbek, levenném egy ellenfogadással 2-es odds körül.

Valaki tudja, vízilabda ob 1-re lehet valahol fogadni élőben majd? :D

Unibeten szerintem csak mérkőzés előtt, de vajon bet365-ön? :P

Idézetet írta: Laca87 Dátum július 17, 2014, 22:21:05
Valaki tudja, vízilabda ob 1-re lehet valahol fogadni élőben majd? :D

Unibeten szerintem csak mérkőzés előtt, de vajon bet365-ön? :P
Ott én csak olasz bajnokival, meg Euroliga meccsekkel találkoztam eddig élőben.
Sztem már az is ritka, ha OB1 -es meccsre lehet egyáltalán fogadni valahol :)