Infó SfGuru

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mert aki jól utánanéz egy meccsnek (ilyen egy igazi fogadó) az tud még 10 sort is írni egy meccsről!! Aki nem szeret tippet írni annak ott a tippjáték!! Amúgy nem hizsem, hogy olyan sűrűn döntetlen lesz, sőőőt!!!!! ;)

De én itt is szeretnék jáccani :)  de ha elolvasok 60 ezer cikket a meccsről akkor se tok 5 sort...... Meg eleve ha irnék öt sort általában azt irnám a másik meccsnél is csak ugye más a felállás szval ez nem olyan jó ötlet benne de majd kiderül.....

Ha megnézed az eddigi elemzéseket, igaz, hogy van bennük egy-két mondat ami megegyezik, mert ez sokszor elkerülhetetlen, de mindenki tudott valami újat írni, ami nagyobb részben tette ki az elemzést!! ;) ;)

Idézetet írta: smithifiu Dátum március 16, 2008, 19:19:09
De most egy tippet mér kell 20 millió szval indokolni? Értem azér a játék lényegét de mér kell 5 sor? Meg a tippet mér nem lehet egy fórumba mindenkinek könnyebb lenne....Javitani is meg irni is....  Meg nem tom hanyan játszanak de elég nagy az esély h döntetlen legyen és akkor 5 euron osztozznak?

Ezt a játékot úgy is lehetne csinálni, hogy a főoldalra készitenénk egy felületet, s ott lehetne irogatni a tippeket, mint ahogy a tippjáték van. Viszont a játékot azért hozztuk létre, hogy az adott fórumtémákat egy picit feldobjuk, s legyen aktivitás ilyen téren, ezért nem akarok külön témákat inditani mindegyik bajnokságnak.

Meg az 5 soros indoklás az szerintem semmiség...egy kisgyerek is megirja. Ha nem szereted az ilyesmit, akkor ott van a tippjáték, ott nem kell indokolni.

Döntetlen szerintem lehetséges, viszont nem olyan nagy a valószinűsége, mert a pontozásnál az odds is szerepbe lép, s a fogadóirodák oddsai külömbözhetnek..

Szinte semmi esély a döntetlenre.

Egy kis segítség Milánnak a javításhoz. 3 bajnokságban nincs már több forduló, a angolba és a magyarba még 1-1. A győzteseket kékkel jelöltem. Persze ezt csak egy alap, de szerintem kb jó. Aki érintett a játékban és hibát észlel, az írja le ide.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 16, 2008, 23:01:17
Egy kis segítség Milánnak a javításhoz. 3 bajnokságban nincs már több forduló, a angolba és a magyarba még 1-1. A győzteseket kékkel jelöltem. Persze ezt csak egy alap, de szerintem kb jó. Aki érintett a játékban és hibát észlel, az írja le ide.

Köszönöm szépen a segitséget.  ;)

Szia Milan!

A győzteseket hová fogod kiírni?És mikor?
És a győztesek a nyereményeket mikor kapják meg?

Idézetet írta: Torrero17 Dátum március 17, 2008, 09:32:49
Szia Milan!

A győzteseket hová fogod kiírni?És mikor?
És a győztesek a nyereményeket mikor kapják meg?


Pont most inditottam egy témát ezzel kapcsolatban.
A nyerteseket megkérem, hogy küldjék el a Moneybookersnál használt e-mail cimjüket.

Milan!

Légyszives a Premierligben az első két tippemet töröld majd le, amit nem fél órával a meccs előtt küldtem el.
Mert én hülye nem figyeltem az időt és 2percel átléptem :uglystupid2:...Na mind1
Csak ennyit akartam.
A másik két tippem azt jókor küldtem el, de majd úgy is látni fogod!
Előre is köszönöm!

Szerintem kéne egy-egy különdíjat is osztanod a legszebb elemzés és leghosszabb elemzés kategórákban...:-)

Idézetet írta: szigo Dátum március 18, 2008, 14:11:09
Szerintem kéne egy-egy különdíjat is osztanod a legszebb elemzés és leghosszabb elemzés kategórákban...:-)

Én arra gondoltam, hogy egyes elemzések kikerüljenek a főoldalra...s ezt megcsinálhatjuk úgy igy, hogy véletlenszerüen választunk ki egy-két elemzést, vagy tartalomra figyelünk oda...második variáns nekem jobban tetszik.

#27 március 18, 2008, 15:33:57, szigo
Idézetet írta: Milan Dátum március 18, 2008, 14:46:18
Idézetet írta: szigo Dátum március 18, 2008, 14:11:09
Szerintem kéne egy-egy különdíjat is osztanod a legszebb elemzés és leghosszabb elemzés kategórákban...:-)

Én arra gondoltam, hogy egyes elemzések kikerüljenek a főoldalra...s ezt megcsinálhatjuk úgy igy, hogy véletlenszerüen választunk ki egy-két elemzést, vagy tartalomra figyelünk oda...második variáns nekem jobban tetszik.

Utóbbi szimpatikusabb, csak ki dönti el, hogy a tartalom melyiknél jó? Fel kell állítani egy független bizottságot, ajánlom magamat elnöknek ;) Külföldi tippster oldalaknál is van a kezdőlapon egy box, ahonnan elérhetők közvetlenül az aktuális elemzések (pl. ab_aevo kedvence a goonersguide, de a bettingtipsters-en is).

Szerintem ez Milanék dolga lesz! Szerintem úgy lesz a legjobb!! ;)

Ezt a dolgot már tényleg csak szubjektiven fogom eldönteni.
Lehetséges, hogy már a mai nap felkerül egy elemzés.