SfGuru ROW - Nyertesek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Rwilla Dátum augusztus 30, 2012, 11:15:20
Ez esetben természetesen megfontolom még a döntést. Mikorra várható az új rendszer?  :)

Jelenleg is dolgozunk rajta.  ;)

Rwilla, hangsúlyozom még egyszer: a döntés nem személyed ellen irányult, mint ahogyan korábban nem Micuka, nem tomiszi, és nem hillandkimi ellen. De most mérlegelnem kellett... Ha írsz egy mailt a fogadóirodának, hogy igazolják neked, hogy Y időpontban mennyi volt a mérkőzés oddsa, én elfogadom azt.

Szükség van rád a Guru-ban, kiváló előzeteseket írsz. Sok sikert!

Szigo, ezzel tisztában vagyok! Legalábbis reméltem, hogy egy ilyen kvalitású oldalon nincsenek adott személy ellen irányuló dolgok, büntetések. Mint mondtam elfogadtam a döntésedet, ha változik a rendszer (márpedig fog, remélem) visszatérek az elemzést írók közé, de a jelenlegiben most nem kívánok részt venni, mivel nem akarom, hogy a jövőben is előforduljanak hasonló dolgok. Árt a büszkeségemnek, ha csalóként bélyegeznek meg, bár tudom hogy Te nem feltételezed rólam, ez a moderátori hivatás velejárója! Neked döntened kellett, és az oldal alapján helyesen cselekedtél. Sajnos én nem tudok bizonyítékkal szolgálni. Mindenesetre megpróbálkozok egy e-maillel az ügyfélszolgálatnál, már nem is a nyeremény miatt, hanem a tisztázás végett. Szóval részemről rendben vagyunk, már semmiképp ne változtassunk a helyezéseken, mert az csak további gondokat vonzana! :)

Idézetet írta: Rwilla Dátum augusztus 30, 2012, 20:42:09
Szigo, ezzel tisztában vagyok! Legalábbis reméltem, hogy egy ilyen kvalitású oldalon nincsenek adott személy ellen irányuló dolgok, büntetések. Mint mondtam elfogadtam a döntésedet, ha változik a rendszer (márpedig fog, remélem) visszatérek az elemzést írók közé, de a jelenlegiben most nem kívánok részt venni, mivel nem akarom, hogy a jövőben is előforduljanak hasonló dolgok. Árt a büszkeségemnek, ha csalóként bélyegeznek meg, bár tudom hogy Te nem feltételezed rólam, ez a moderátori hivatás velejárója! Neked döntened kellett, és az oldal alapján helyesen cselekedtél. Sajnos én nem tudok bizonyítékkal szolgálni. Mindenesetre megpróbálkozok egy e-maillel az ügyfélszolgálatnál, már nem is a nyeremény miatt, hanem a tisztázás végett. Szóval részemről rendben vagyunk, már semmiképp ne változtassunk a helyezéseken, mert az csak további gondokat vonzana! :)

Szerintem a "csalás" túl durva fogalom ide, s nem rád vonatkozik. Inkább "figyelmetlenség"-nek nevezném, ha egyáltalán az volt, de lehet mi látjuk másképp, s nem helyesek az adatok az oddsportalon. Megtörténhet ez is.

SfGuru ROW 187. (2012. augusztus 27. - szeptember 2.) - Eredmények:

patyi: 40,10 pont
Micuka: 35,00 pont
jax: 29,30 pont
lapgellert: 15,20 pont
Sound: -3,00 pont
oakland23: -5,00 pont
hillandkimi: -7,50 pont
fjazej: -10,00 pont
hoborerno: -10,00 pont
RedMunchen2010: -1,08 pont
András: -14,00 pont
csatarid: -20,00 pont


Nyertesek:

1. hely: patyi - 10 euró Skrill-en keresztül

2. hely: Micuka - 5 euró Skrill-en keresztül

Gratula!  :ok:

Idézetet írta: patyi Dátum szeptember 02, 2012, 16:26:33
Amúgy megérdemelnék már egy győzelmet, hónapokig ilyen 20 pontokkal lehetett megnyerni, elkezdtem 2 hete játszani, mindkétszer felmentem 30 pontig és még onnan is bajban voltam, hogy sikerüljön megnyerni. Persze a végén elrontottam az uccsó tippeket így lecsúsztam  ;D Mindenki megőrült és dobálja be a győztes 17-18-19 pontos előzeteseket...  :D :D
Na de sok sikert a hajrához! :cya:

Ne tudjátok meg mit izzadtam 11 után, mikor lejöttek a PSG meccsre érkezett remek tippek, hogy a hajnali elbaszott kínálatból ki sikerüljön vennem egy normális szorzós meccset, amiről még valami infót is lehetett gyűjteni :D :D Végül 3 meccs maradt fenn a listán: Dallas-Seattle mindkét csapat szerez gólt, de nem volt elég a szorzó, viszont az overt nem mertem vállalni, hátha 1-1 lesz (1-1 lett a vége); a kanadai bajnoki hendikepről, de csak -2.5ről lett volna elég, mondom az nem menő mert a nyakam rá, hogy 2-0 vagy 3-1 lesz (3-1 lett) és a Chicago hazaira. Az uccsó 4 meccsük x lett, itt is féltem tőle, de végül sikerült jól választani és hozta a Fire.
Kemény dolog ez a ROW meg kell hagyni. Grat a többieknek,ez csata volt a javából! :great:

Gratula srácok, tényleg nem volt semmi! Ugyanakkor szegény jax 29.30-al lecsúszott a fizetős helyekről, ez sem minden héten fordul elő.  :D


SfGuru ROW 188. (2012. szeptember 3. - szeptember 9.) - Eredmények:

András: 36,50 pont
lapgellert: 25,20 pont
davixxx: 24,00 pont
Micuka: 15,00 pont
jax: 14,20 pont
hillandkimi: 12,20 pont
Titti7: 8,30 pont
Cabhelo: 6,60 pont
patyi: -3,00 pont
fjazej: -10,00 pont
Cipolla: -10,00 pont
csatarid: -10,00 pont
oakland23: -10,00 pont
csabax: -16,65 pont
RedMunchen2010: -17,00 pont


Nyertesek:

1. hely: András - 10 euró Skrill-en keresztül

2. hely: lapgellert - 5 euró Skrill-en keresztül

Gratula!  :ok:

Srácok! Ez volt az utolsó Guru-javításom, a jövőben ezt más fogja helyettem elvégezni. Megújul az egész játék, ami új embert kíván. Köszi szépen mindenkinek, színvonalas játékkal búcsúztattatok!  :ok: