SfGuru - Téves tippek (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Celtic - Benfica elemzésemnél azt írtam, hogy Witsel a Benficába szerződött, pedig pont hogy elment onnan. Elnézést kérek a tárgyi tévedésemért, kijár nekem egy hatalmas pofon most  ;D

Tegnapi elemzésemnél már ma vettem észre, hogy az alatt/fölött határt pont felcseréltem. Gondolom ez így már nem javítható utólag, de gondoltam egy próbát megér! ID: 208

A 267-es ID-jű tippem fogadási kimenetelét légyszí javítsátok át 1-re, nem Zakopalovára írtam az elemzést, hanem Rybarikovára (vagyis az 1-es). Köszönöm szépen.

ID: 268  Dnipro 2.helyen áll elírtam, köszi a javítást.

Idézetet írta: RTTWLR Dátum szeptember 19, 2012, 12:38:42
ID: 233

-1,5 handicapp helyett -2 a hazai csapatnak.

Köszönöm!

Csak, hogy tisztázzunk egy dolgot:

A korábbi SfGuru játékkal ellentétben csak azon handicapek nem érvényesek, ahol "negyed" vagy "fél" téteket kell visszafizetni. Ez azért nem lehetséges, mert nem úgy van kialakítva a rendszer.

A DNB bevezetésével viszont lehet "-1"-es, "-2"-es handicapeket is megjátszani, ahol ha pont annyi gól születik, akkor a tét visszajár.

Üdv! Szeretném, ha az első Juve elemzésemet törölnétek, ugyanis már megelőzött valaki vele. Ezért módosítottam a tippemet félidő X re. De most a rendszer két tippemet látja. Szóval a félidő X a javított tippem a másikat kérném törölni.
Előre is köszönöm!!!

ID: 578 Buffalo - New England tippemnél oddsváltozás történt miközben írtam az előzetest, a helyes odds: 2.50

vissza is ment 2.45-re, úgyhogy maradhat úgy. Csak mondom nehogy a végén téves odds legyen a tuti tippemből...

Véletlenül kétszer küldtem be a Cluj- Manchester United BL előzetest. Így az egyiket kérném törölni az ID 604 est
Előre is köszönöm hibám helyrehozatalát   :)

ID: 622 Qpr-West Ham meccsen a bet365 iroda helyett a Unibet irodánál található meg a fogadásom.Légyszives javítsátok.

ID:643
Tipp: handicap -8,5/2 és nem 1
Előre is köszönöm a javítást!

Érdeklődni szeretnék, hogy a FC Nordsjaelland - Chelsea és a Valencia - Lille tippjeim miért lettek érvénytelenítve?

Idézetet írta: pocket Dátum október 03, 2012, 10:31:21
Érdeklődni szeretnék, hogy a FC Nordsjaelland - Chelsea és a Valencia - Lille tippjeim miért lettek érvénytelenítve?

Chelsea meccsnél:

"Handicap(Határ +1) / 2
Odds: 2.25"

A határt elrontottad.

Valencias tipped meg későn lett beküldve.

Az elkövetkezendőkben megkérlek írj egy tipp ID-t is ha tippjeidről érdeklődsz. Köszi.  ;)

ID: 659 FC Nordsjaelland - Chelsea   Handicap(Határ +1) / 2    Itt nem érzem a határt elrontva. Hacsak nem a + jel kirakása volt a probléma. 

ID: 661 Valencia - Lille  Ez valóban 19.45-kor lett beküldve. 1 perccel korábban kellett volna.

Idézetet írta: pocket Dátum október 03, 2012, 12:19:55
ID: 659 FC Nordsjaelland - Chelsea   Handicap(Határ +1) / 2    Itt nem érzem a határt elrontva. Hacsak nem a + jel kirakása volt a probléma. 

ID: 661 Valencia - Lille  Ez valóban 19.45-kor lett beküldve. 1 perccel korábban kellett volna.

+1 azt jelenti, hogy egy csapat előnnyel indul.