SfGuru 2.0

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 11, 2012, 10:12:16
Nekem az előző verseny jobban tetszett :(
Én kézi-fanként kb sosem lehetek benn a négyben. Míg futballnál "millió lehetőség" van a fogadásokat illetően, addig a kézinél igen korlátos.
Na mindegy, azért az új felület tetszetős.

Ne szomorkodj, mert lehet lehet lesz itt még meglepetés külön sportág kedvelőknek is.  ;)

A főoldalra jöhetne neki egy ikon.


Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 11, 2012, 11:06:25
Van.

Igaz; nem láttam, mert csak a legördülőnél néztem, azok között még nincs.

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 11, 2012, 11:11:14
Igaz; nem láttam, mert csak a legördülőnél néztem, azok között még nincs.

Még lehetőleg október előtt meglesz oldva úgy, hogy bizonyos elemzések főoldalra kikerülnek, s akkor már sokkal egyszerűbb lesz megkapni a játékot.  ;)

A versenyek mikor kerülnek kiírásra, mert mondtátok, hogy lesznek hosszabb távú versenyek is, nemcsak hetiek. Meg lesznek sportágakra is stb...

Kérdem én, ha például írok egy előzetest majd arra, hogy a Dortmund veri a Nürnberget, akkor az automatikusan bekerül majd a foci, a heti és a hosszú távú versenybe is, vagy én jelölhetem valahol, hogy például csak a heti versenybe szánom.


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 11, 2012, 11:41:59
Kérdem én, ha például írok egy előzetest majd arra, hogy a Dortmund veri a Nürnberget, akkor az automatikusan bekerül majd a foci, a heti és a hosszú távú versenybe is, vagy én jelölhetem valahol, hogy például csak a heti versenybe szánom.
Automatikusan bekerül.

#22 szeptember 11, 2012, 12:20:04, vmlinuz
Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 11, 2012, 10:12:16
Nekem az előző verseny jobban tetszett :(
Én kézi-fanként kb sosem lehetek benn a négyben. Míg futballnál "millió lehetőség" van a fogadásokat illetően, addig a kézinél igen korlátos.
Na mindegy, azért az új felület tetszetős.
Pontosabban mi hiányzik? Jöhetnek javaslatok, ha lehetséges beépitem.

Tettem linket a legördülő listába is.

0-s tét bug javitva.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 11, 2012, 12:14:21
Pontosabban mi hiányzik? Jöhetnek javaslatok, ha lehetséges beépitem.

Tettem linket a legördülő listába is.

0-s tét bug javitva.

Nekem csak az "nem tetszik", hogy a futballal egy kalap alatt van véve az összes többi sport. Én spec a futball szekciót leválasztanám és lenne egy csak foci, meg egy minden más sport verseny. Az össz nyereményt (ami mostani versenyben van meghirdetve) meg kétfelé osztanátok. Szerintem ez így korrektebb lenne. Egy tenisz-fan sosem tudná megnyerni, mert ott az igen nagy papírformaborulásra nem igen lehet számítani. Pl nem hinném, hogy a következő 3 évben gyakran lesz olyan, hogy 3-2-re megnyerné Murray egy Djoko elleni döntőt (odds a lényeg).
Továbbá ugye a FOCI meccset minden nap játszanak tucatjával, a lehetőségek tárháza korlátlan. Akit meg annyira nem motivál ez a sport, az jó ha heti 2 "alkalommal" (egy hétközben, egy hétvégén=szombat+vasnap) tud fogadni.
Persze ha van max esemény fogadási limit, vagy felhasználható egység, az némileg ellensúlyozza a hátrányt.

Erre van lehetőség, és lesz is szerintem külön sportokra is verseny.

Vm, bocsi a kukacoskodásért, de nekem az nem tetszik, hogy:

Beküldtem most egy előzetest, és az odds egy piros téglalapban van megjelenitve, vagyis kiemelve. A pirossal általában a rossz tippeket jelöljük. Szóval nem lehetne mit tom én, mondjuk világoskék. Az tét fasza sötétszürke, de így, hogy az odds pirossal van kiemelve, olyan, mintha a tipp már eleve vesztes lenne.

Az új SfGuru játékot a következőképen működik:

Van egy nagy verseny, ami per pillanat, heti nagyságú, de lesz havi is, pontosan úgy, mint a tippjátékban. Több sportág közül lehet válogatni.
Ezen versenynek van egy nyereményalapja.

Ezen kívül a közeljövőben úgynevezett "versenyeket" (szűrőket) rendezünk, s ezáltal díjazzuk pl. a következőket:
- egy adott hónapban a legjobb tenisz elemzéseket írót
- a legjobb kézilabda elemzőt
- legjobb Foci BL elemzőt
- legjobb NFL elemzőt stb.

Tehát konkrétan nincs szétválasztva a verseny, hanem szűrőket használunk, annak érdekében, hogy sportágakra specializált versenyzők is jutalmazva legyenek.

Most már kezd kialakulni a kép?  ;)

Pl. hétvégére tudnánk egy "Davis Kupa" versenyt rendezni, meg ilyenek.... :ok:

Annyi az egész, hogy amit írsz, az mind érvényes a "nagy versenyben" is.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 11, 2012, 13:29:40
Vm, bocsi a kukacoskodásért, de nekem az nem tetszik, hogy:

Beküldtem most egy előzetest, és az odds egy piros téglalapban van megjelenitve, vagyis kiemelve. A pirossal általában a rossz tippeket jelöljük. Szóval nem lehetne mit tom én, mondjuk világoskék. Az tét fasza sötétszürke, de így, hogy az odds pirossal van kiemelve, olyan, mintha a tipp már eleve vesztes lenne.

s nem vesztes?  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 11, 2012, 13:31:41
s nem vesztes?  ;D

Ne viccelj, nem fogok rossz tippel nyitni  ;D
Meg különben is, vm most 'hot' nehogy kihűljön  :)

Újra itt, új javaslattal:

Focinál például  most lehet gólok számára előzetest írni a rendszer alapján, legalábbis a legördülő menü alapján. Pontos gólokra fogadni lehet, de nagyobb lutri, mint a csapat over/under.

Az lenne a javaslatom, hogy lehessen előzetest írni csapat over/underre, és itt nem feltétlen focira gondolok, hanem kézire, és kosárra egyaránt.

Na, ehhez mit szóltok?