Női Kézilabda VB 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Bár nem látom miket írtok a chaten a meccsről,de el tudom képzelni..

Jók ezek a hollandok, de elég annyit mondani hogy ez a csapat átlagban erős, meg iszonyú jó felfogású kézit játszanak. De a csapatból nem sok férne be a norvég kezdőbe..

2* tettem a norgékra: oroszok, és románok ellen és ma  ;D

hát ez csúnya, el is dőlt 9:20 :O :( :D
norvég henger durva, holland kapusuk nullák támadojáték meh, Grimsbö meg megfog mindent durva
norvégok kazahsztán ellen csináltak egy 10:20as első félidőt
de így legalább norvégoknál lesz minden, olimpia win, eb win, és most vb win, ilyen sima meccset ???

Most fiben átadták az év játékosa díjakat.. Azt nem értem, hogy lett Amorim a női győztes? Mert az hogy Karabaticot szopkodják évek óta a férfiaknál, az oké..

Fogadás szempontjából egy borzalom volt ez a VB.És az utolsó másodpercek megkoronázták az egészet.Egy fogadást tettem:54,5 gól felett lesz a döntő.Az utolsó másodpercekben a norvégok kihagytak egy hetest majd a holland gólba beledudáltak és időntúlinak számított.Így maradt összesen 54 gól  :bash:

NŐI KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG, DÁNIA
A VB ÁLOMCSAPATA
Kapus: Tess Wester (Hollandia)
Jobbszélső: Jovanka Radicsevics (Montenegró)
Jobbátlövő: Nora Mörk (Norvégia)
Irányító: Stine Oftedal (Norvégia)
Beálló: Heidi Löke (Norvégia)
Balátlövő: Cristina Neagu (Románia)
Balszélső: Valentina Ardean Elisei (Románia)

A VB LEGJOBB JÁTÉKOSA (MVP)
Cristina Neagu

A VB GÓLKIRÁLYA
Cristina Neagu (63 gól)

ardean elisei :DDDDDDDD
végülis sok lett volna már a norge ha Herremet rakják oda

#352 december 20, 2015, 23:16:40, csak1tomi
van még egy ilyen is

NŐI KÉZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG 2015
A GÓLLÖVŐLISTA VÉGEREDMÉNYE
1. Cristina Neagu (Románia) 63 gól
2. Jovanka Radicsevics (Montenegró) 60 gól
3. Karolina Kudlacz-Gloc (Lengyelország) 52 gól
és Anna Vjahirjeva (Oroszország) 52 gól

A GÓLPASSZLISTA VÉGEREDMÉNYE
1. Cornelia Groot (Hollandia) 54 gólpassz
2. Csao Csia-csin (Kína) 48 gólpassz
3. Nora Mörk (Norvégia) 37 gólpassz

A KANADAI TÁBLÁZAT VÉGEREDMÉNYE
1. Cornelia Groot (Hollandia) 93 pont (39 gól+54 gólpassz)
2. Cristina Neagu (Románia) 87 (63+24)
3. Estevana Polman (Hollandia) 84 (51+33)
4. Karolina Kudlacz-Gloc (Lengyelország) 83 (52+31)
5. Nora Mörk (Norvégia) 81 (44+37)
6. Muna Sebbah (Tunézia) 73 (43+30)


Viszlát legjobb női seggek találkozunk RIÓban. :cya: :great: :ok:


"A legnagyobb poén kétség kívül Tóth Tímea nevéhez fűződik, aki egyenesben és kapásból, nem is fontolgatva jelentette ki, hogy a norvégoknak egyik poszton sincs jobb játékosuk, mint nekünk. Ha ez így lenne, aligha értenénk, ugyan miért veszi meg évi 34 milliós fellépti díjért (és még ki tudja mekkora járulékos költségekért?) a Győr Nora Mörköt, amikor ott van a nála jobb Planéta Szimonetta?"

Tényleg jobbak vagyunk a norvégoknál?
http://jochapress.hu/tenyleg-jobbak-vagyunk-a-norvegoknal/

nee geci, képes volt ilyet lenyilatkozni loool  ;D
de most gondolkozva h kire gondolt, legalább egyre, nem tudok mondani senkit, már Oftedal is ezerszer jobb mint Görbicz, de Szucsánszkit se lehetne Kristiansennel hasonlitani, nonszensz, oké h magyarokat védi de ilyet bazdmeg :D

Az a gond, hogy előrelépni addig nem lehet, amíg magának is hazudik az ember.

Mentálisan kb. mindegyik norvég jobb, mint a magyar "riválisa", és gyorsaságban, ügyességben egy "véletlenszerűen" kiválasztott Löke is veri Szamoránskyt vagy talán még Mayer Szabinát is.  :D
Egyébként az Elek-Tóth páros a Sport tévében arról beszélt, hogy a norvégok nagyon profin és pontosan számolják ki a regenerációs időt és valahogy a játékos-edző kapcsolatok is másként működnek náluk.

Mindenesetre a norvégok a többi csapatnál is előrébb járnak, így első lépésként inkább azt kéne végiggondolni, hogy egy lengyel csapat ellen miért nem tudunk az utolsó 8 percben gólt szerezni. Az 1 gólos vereség és a kiesés önmagában nem tragédia, ilyen azért "néha" előfordul hasonló szintű csapatok között.

Érdekes, hogy talán pont Bulath hiányzott a keretből a lengyel meccs hajrájában, akit ugye a meccs előtt cseréltek le. Nem egy világklasszis, de a szoros meccseken ő mindig bátran játszik.

Mindegy, nekem erről a vb-ről az lesz a legemlékezetesebb, hogy az oroszok egyetlen vereséget szenvedtek, azt is mindössze egy góllal, de pont akkor, mikor 6 számjegyű összeggel raktam az orosz DNB-t.   ;D