Női Kézilabda EB 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem volt most itt, vagy nem is szokott lenni Eb csajos szépségverseny? :D
A norvég Kristiansent, a mi Schatzlunkat szívesen benevezném.  :great:

de volt egy 10-es lista idén is, csak nem találom már, polman, groot, kristiansen, mörk, kurtovic, oftedal, carmen martin benne volt tutira

#122 december 18, 2016, 15:53:06, csak1tomi
idén itt tuti nem volt csak tavaly :D

az meg hogy Toft a legjobb kapus az egy vicc kategória
csak 6-an vannak jobb védés százalék mutatóval előtte szép munka ehf :D

http://swe2016.ehf-euro.com/statistics/top-player/#PlayerFrame#outputs/targeted/hb/hbResults/js/mappings/topLists/topPlayer#TopPlayerContent#HBEC16W_TOPPLAYER_json#Events.HBW400.Lists.8

Valakit kellett választani a dánok közül is még is csak 3.helyért játszanak. Valamiért eljutottak ide. Nyilván nem jelent garanciát egy 3.hely arra hogy van olyan játékosa aki megérdemli az allstar csapatba kerülést, ugyanakkor ilyenkor mindig figyelembe veszik azt hogy sokáig jutottak és illik valakit választani közülük. Épp ezért van minden évben 1-2 olyan név akinél szinte mindenki tudna jobb teljesítményt nyújtó játékost mondani azonos poszton.

Ezek miatt komolytalan és kiszámíthatatlan minden long term tipp olyanra pl hogy legjobb kapus.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 18, 2016, 16:04:42
Ezek miatt komolytalan és kiszámíthatatlan minden long term tipp olyanra pl hogy legjobb kapus.
Nekem azért jól jött az a 13-szoros nyeremény!  :)
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: riverside Dátum december 18, 2016, 14:12:21
Nem volt most itt, vagy nem is szokott lenni Eb csajos szépségverseny? :D
A norvég Kristiansent, a mi Schatzlunkat szívesen benevezném.  :great:

A tegnapi nap végre meg tudtam nézni mindkét meccset. Mindegyik csapatból választottam egyet, és arra jutottam, hogy La Cour-t ,Dembelét, Westert és Mörköt nagyon gerincre vágnám! ;D

amúgy egész fasza volt ez az eb, nagyjából ki lehetett számolni h mikor mivan.
viszont ezek a kameranézetek megöltek, a lassításokat mutatták közben már gól volt a másik oldalon, ez botrány volt

Idézetet írta: prigioni1 Dátum december 19, 2016, 10:09:08
A tegnapi nap végre meg tudtam nézni mindkét meccset. Mindegyik csapatból választottam egyet, és arra jutottam, hogy La Cour-t ,Dembelét, Westert és Mörköt nagyon gerincre vágnám! ;D
Dembelét?Te aztán nem vagy válogatós.   ;D ;D

Idézetet írta: penzeszsak Dátum december 19, 2016, 11:23:07
Dembelét?Te aztán nem vagy válogatós.   ;D ;D
Végül is nem vagyunk egyformák, de akkor már miért nem Reus vagy Aubameyang  ;D