Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Nem, már az e-mail jelszó páros beírása után ez jön fel.

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 05, 2022, 12:22:27Nem, már az e-mail jelszó páros beírása után ez jön fel.

Egyedüli megoldásnak az illető linket látom jelenleg: "lépj velünk  kapcsolatba"

Lehet, hogy csak dokumentumokat igényelnek.

Leráztak, szó szerint.

Verifikálva volt a számlád?

Kár, mert egyébként tényleg jó iroda. Mondjuk én korlátozva vagyok vagy 7-8 éve, de nem igazán volt választásuk. :D

Igen, verifikálva volt, de már nem foglalkozok vele. Én nem fogok könyörögni nekik. Akkor nem volt baj, amikor kemény 4 forintot ráraktak az egyenlegre a játék után, most, hogy 10 jó válaszom volt, rébuszokba "beszélve" kitiltanak.

IdézetIgen, verifikálva volt, de már nem foglalkozok vele. Én nem fogok könyörögni nekik. Akkor nem volt baj, amikor kemény 4 forintot ráraktak az egyenlegre a játék után, most, hogy 10 jó válaszom volt, rébuszokba "beszélve" kitiltanak.

Korábban (évekkel ezelőtt) nem volt soha számlád náluk?

Nyilván az ügyfélszolgálatos csak hozta a kötelező, ilyenkor megszokott sablon szöveget, de mást nem is tud tenni.

Több,mint 10 éve volt, amikor még csak angolul voltak. Azonban a regisztráció előtt minden létező e-mailemre kikértem a forgotten passwordot, és egyikre se jött semmi válasz. Ezért aztán újat csináltam. Azt hittem hogyha az azonosításnál gond van, azt jelzi is a rendszerük. Nem volt, doksit is feltöltöttem.

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 05, 2022, 18:44:55Több,mint 10 éve volt, amikor még csak angolul voltak. Azonban a regisztráció előtt minden létező e-mailemre kikértem a forgotten passwordot, és egyikre se jött semmi válasz. Ezért aztán újat csináltam. Azt hittem hogyha az azonosításnál gond van, azt jelzi is a rendszerük. Nem volt, doksit is feltöltöttem.

Simán lehet, hogy két hét alatt észlelték, hogy egy már náluk létező játékos újra regisztrált, és automatikusan törölték a számlát. Nekem kb ugyanez volt a betnél, csak ott segített a chates, elfogadta, hogy évek óta nem használtam a régi számlát, törölte azt, és hagyta élni az újat.

Hello!
Betfair jutalmak,hogy működik?
Ami írva van,hogy 2 dolcsi free bet meg 5 százalék adó vagy mi,nem jut eszembe,ezek automatikusan járnak?
Mert nekem csak a 2 dolcsit ajánlotta fel.
El is fogadtam.
Ez úgy működik,hogy saját pénzből kell egy legalább 2 dolcsi bet és akkor jova irodik a 2 dolcsi a számlámon ha nyerek?
Még ezt a tervet el sem fogadtam ők döntöttek helyettem.:D

Eljött ez a pillanat is  ;D  ;D

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 13, 2022, 09:05:25Eljött ez a pillanat is  ;D  ;D
Nekem is sikerült végigvinnem, a 6. után feleztem, addig all in, így 15 euró lett a vége.

most is alakul...

Idézetet írta: tonijani Dátum február 24, 2022, 17:30:10most is alakul...

Ez ingyenes vagy fizetős? Nagyon jó játék végig viszed a 12 kérdésen az összeget és a végén megkapod a nyereményt ami bent maradt?

Ingyenes. Igen megkapod azt az összeget, ami a 12.kérdés után megmaradt.

En most buktam el a 10. kerdesen (Fiorentina meccs over, pedig a 20. perc 1-1 volt), meg 500€ a potban volt.

Tudom, mar kiszallhattam volna biztos profittal, de 250€ alatti nyeremeny szoba sem johet.

@Hentesáru sok sikert!