Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Idézetet írta: robmiller Dátum február 26, 2022, 11:06:39Aahh kishal vagyok én! Tolom már évek óta, de sajnos kevés az időm, ehhez pedig rengeteg gyakorlás kellene! Persze azért álomszinten menő lenne kijutni egyszer egy ilyenre. Tuti jelezném, hogy igényelnék SPF.orgos logót szponzorként a mezre!  ;)  :beerchug:

Megtisztelő ez számunkra. Örömmel támogatnánk.  :cya:

Hetvegen UK Open, egyik legizgalmasabb torna szerintem, sport tv is adja vegig, ugyhogy hetvegi rossz ido eseten megvan a program.. ;D

A bukik is lutrinak tartják a mostani fordulót

Csütörtökön este a negyedik játéknapjához érkezik az idei darts Premier League! Olvasd tovább


A címvédő James Wade rekordot állít fel az UK Openen

Pénteken délelőtt kezdetét veszi a PDC versenynaptárának legnagyobb mezőnnyel bíró nagytornája! Olvasd tovább


Hopp, Max - Edhouse, Ritchie
Match Odds - Mérkőzés
Hopp, Max
2.24

Williams, Lewis - Schindler, Martin
Match Odds - Mérkőzés
Williams, Lewis
2.04

Webster, Darren - Justicia, Jose
Match Odds - Mérkőzés
Webster, Darren
1.88

Lauby, Danny - Springer, Niko
Match Odds - Mérkőzés
Lauby, Danny
1.67

Williams, Jim - Murray, Ryan
Match Odds - Mérkőzés
Williams, Jim
1.43

Campbell, Matthew - Białecki, Sebastian
Match Odds - Mérkőzés
Campbell, Matthew
1.61

Evetts, Ted - Fulwell, Nick
Match Odds - Mérkőzés
Evetts, Ted
1.52

Bemasoltam a ligabol a szelvenyem,a ket 2 feletti oddsban szerintem boven van ertek, foleg Schindler vereteseben.

Rowby John Rodriguez egy konnyed 108.7-es atlaggal nyitotta meg a tv-s szinpadot, jo kis torna lesz ez is.. :)

Schindler meccsét pont elkaptam. Hát ez a Lewy gyerek elég hamar feladta 0:2 után. A kiszállók nem jöttek, és el is ment a kedve... :-\

Idézetet írta: robmiller Dátum március 04, 2022, 15:08:14Schindler meccsét pont elkaptam. Hát ez a Lewy gyerek elég hamar feladta 0:2 után. A kiszállók nem jöttek, és el is ment a kedve... :-\

Pedig úgy emlékszem írtam egy választ erre a meccsre, 20/1-es kiszállóval nem egyszerű meccset nyerni.. ;D

Es ott az ujabb 9-es Wade-tol :great:  :great:  :great:

Idézetet írta: peshark Dátum március 05, 2022, 21:23:52Es ott az ujabb 9-es Wade-tol :great:  :great:  :great:

Es Smith is dobott egyet.. :beerchug:

Mai tippjeim:

Noppert, Danny - Heta, Damon
Pontos eredmény
10-8
9.50

Barry, Keane - Wade, James
Pontos eredmény
7-10
8.00

Smith, Michael - Price, Gerwyn
Pontos eredmény
8-10
8.00

Białecki, Sebastian - O'Connor, William
Pontos eredmény
6-10
9.00


Szerencsétlen Smith...de most már tényleg. ;D Nem tudom elhinni, hogy megint bebukott egy major-döntőt. A decemberi VB után most az UK Open, amúgy meg ki tudja már mennyinél jár...fuuu ez az ember egyszer felborul majd ilyenek után agyérgörcsben... :-\

Idézetet írta: robmiller Dátum március 07, 2022, 06:14:34Szerencsétlen Smith...de most már tényleg. ;D Nem tudom elhinni, hogy megint bebukott egy major-döntőt. A decemberi VB után most az UK Open, amúgy meg ki tudja már mennyinél jár...fuuu ez az ember egyszer felborul majd ilyenek után agyérgörcsben... :-\

Csóró nem bír behúzni egy nagy tornát, de egyébként ha visszagondolunk, Wright ugyanez volt és miután átszakadt a gát azért behozta a lemaradásokat tarajos.. ::)
Amúgy biztos voltam benne az elődöntők előtt, hogy Noppert behúzza, 3,60 volt rá, írtam is az egyik Smith szurkoló haveromnak, hogy tegye meg, hogy legyen valami jó is a vasárnap estéjében.. ;D

Kettészakadt a mezőny!

Csütörtökön este jön a darts Premier League soron következő etapja, melynek ezúttal a dél-angliai Brighton ad otthont! Olvasd tovább


Beindult a Gerwen-henger

A korábbi ötszörös győztes Michael van Gerwen az elmúlt két hétben régi önmagát idézte! Olvasd tovább