TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában


Idézetet írta: dgabesz Dátum március 04, 2024, 20:11:30Hát ez minden, de nem PRO minőség. Ilyenkor azért illik tájékoztatást adni az ügyfeleknek.
Kíváncsi lennék, hogy hány milliótól esett el a mai nap a cég. Ezt nem lesz könnyű kimagyarázni...

Lehet ez a külföldi irodák bosszúja. Visszanyal a fagyi :)


Őket ilyenek nem zavarják, csak, hogy a szomszéd kecskéje dögöljön már meg.

Kicsit olyan, mint amikor valakinek eldurran az agya, legyilkol 40-50 embert, aztán végez magával is.

facebookon kommentek között találtam tegnap a majmos gif-et, ahol a majom nyomogatja vadul az egeret, aztán kommentben: egy kolléga már vadul dolgozik az ügyön :D Azon jót nevettem.

Sziasztok!
Bejelentkezés után,fogadni szerettem volna az oddsrakétára,viszont ahogy rámegyek a fogadásra,folyamatosan azt írja ki hogy jelentkezzen be. Természetesen előtte már bejelentkeztem, így nem értem a problémát.
Próbáltam több eszközön is de semmi.
Más is tapasztalt ilyet,tud valaki rá megoldást?

Megoldások: egy kettő három négy

A hiba nem nálad van, hanem egyszerűen ennyire képesek. Most, hogy nincs versenytárs, bármit megengednek maguknak. Lesz ez még rosszabb is.

Ti is láttátok pron, ott felül az ajánlóknál, hogy kompenzációs bónusz? Rákatt és utána már csak a szokásos szarságok jöttek be, mint nem létező csah out..
Tud valaki valamit?

Meglepő módon életemben először kaptam bonuszt tőlük - emailben érkezett- kompenzáiós bonuszként. Nem tudom mit akarnak kompenzálni, de ha a kódot beírom, azt írja hogy érvénytelen. Inkább küldtek volna egy zsák krumplit.

...nálam szintén...
jött emíl
látom a komp bónusz fület...
rákattintok,semmi..


még biztos dolgoznak rajta....

Értékelve lojalitásodat most egy extra bónuszban részesítünk téged.

Gyűjtsd be 2 000 Ft bónuszodat 2024.03.08 14:00 és 2024.03.10 23:59 között

Hogyan tudod megigényelni a bónuszodat?

1. A Bónuszaim menüpont alatt használd a KOMPENZACIO2000 bónuszkódot, vagy kattints a Promó aloldalon a bónuszajánlathoz tartozó promóciós kártyán az igénylés gombra!

2. Sikeres igénylés esetén 2 000 Ft bónuszod  megjelenik a bónuszegyenlegeden.

3. Máris használhatod bónuszodat a forgatási feltételek szerint.

Ahhoz, hogy a bónuszösszeg a nyereményegyenlegedre kerüljön, legalább 4 000 Ft értékben kell fogadnod a forgatási feltételeknek megfelelően.

A fogadások minimum oddskövetelménye 1,5.


Idézetet írta: lacii Dátum március 08, 2024, 16:32:58Értékelve lojalitásodat most egy extra bónuszban részesítünk téged.

Gyűjtsd be 2 000 Ft bónuszodat 2024.03.08 14:00 és 2024.03.10 23:59 között

Hogyan tudod megigényelni a bónuszodat?

1. A Bónuszaim menüpont alatt használd a KOMPENZACIO2000 bónuszkódot, vagy kattints a Promó aloldalon a bónuszajánlathoz tartozó promóciós kártyán az igénylés gombra!

2. Sikeres igénylés esetén 2 000 Ft bónuszod  megjelenik a bónuszegyenlegeden.

3. Máris használhatod bónuszodat a forgatási feltételek szerint.

Ahhoz, hogy a bónuszösszeg a nyereményegyenlegedre kerüljön, legalább 4 000 Ft értékben kell fogadnod a forgatási feltételeknek megfelelően.

A fogadások minimum oddskövetelménye 1,5.



Megigényelni?  ;D

Sziasztok. Kérdezném, hogy van valaki aki  már fogadott az odds-rakéta nevű fogadásra? Az érdekelne van-e itt max. összeg amivel tehető?

Idézetet írta: lacii Dátum március 08, 2024, 16:32:58Értékelve lojalitásodat most egy extra bónuszban részesítünk téged.

Gyűjtsd be 2 000 Ft bónuszodat 2024.03.08 14:00 és 2024.03.10 23:59 között

Hogyan tudod megigényelni a bónuszodat?

1. A Bónuszaim menüpont alatt használd a KOMPENZACIO2000 bónuszkódot, vagy kattints a Promó aloldalon a bónuszajánlathoz tartozó promóciós kártyán az igénylés gombra!

2. Sikeres igénylés esetén 2 000 Ft bónuszod  megjelenik a bónuszegyenlegeden.

3. Máris használhatod bónuszodat a forgatási feltételek szerint.

Ahhoz, hogy a bónuszösszeg a nyereményegyenlegedre kerüljön, legalább 4 000 Ft értékben kell fogadnod a forgatási feltételeknek megfelelően.

A fogadások minimum oddskövetelménye 1,5.



Én is kaptam 2e Ft kompenzációs bónuszt. A feltételeknél pedig 10e Ft-ról példálóznak. De nem is ez a lényeg, hanem a 3. pont. Valaki magyarázza el a plíz, mert nem világos. Vagy az is lehet, h elírás???

"Példák a bónuszegyenleg nyereményegyenlegre való átvezetésére:

1. A Játékos 10.000 Ft bónuszösszegben részesült, és a forgatási feltételek teljesítését követően a bónuszajánlathoz tartozó egyenlege 5.000 Ft, a nyereményegyenlegére 5.000 Ft kerül, és a bónuszajánlathoz tartozó bónuszegyenlege 0 Ft lesz.
2. A Játékos 10.000 Ft bónuszösszegben részesült, és a forgatási feltételek teljesítését követően a bónuszajánlathoz tartozó egyenlege 12.000 Ft, a nyereményegyenlegére 12.000 Ft kerül, és a bónuszajánlathoz tartozó bónuszegyenlege 0 Ft lesz.
3. A Játékos 10.000 Ft bónuszösszegben részesült, és a forgatási feltételek teljesítését követően a bónuszajánlathoz tartozó egyenlege 20.000 Ft, a nyereményegyenlegére 10.000 Ft kerül, és a bónuszajánlathoz tartozó bónuszegyenlege 0 Ft lesz."

Most már elfogadta  :great:

KOMPENZACIO2000

Idézetet írta: euro1000 Dátum március 09, 2024, 11:43:52Sziasztok. Kérdezném, hogy van valaki aki  már fogadott az odds-rakéta nevű fogadásra? Az érdekelne van-e itt max. összeg amivel tehető?

Már volt erről szó itt.
Általában párezer ft-os tétet enged, de volt kb. kétszer, amikor max. 100ezer volt.

....nektek ajánl fel  rakétaodszot?

nekem mára nincs...

eltűnt mára, pedig tegnap délutan mar ki volt rakva a mai is, érdekes