OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszönöm! Ez csak azért kell hogy lássam működik e! De ha valaki élesben is kitöltené szóljon! :D Hamar törzsutas lehet! Ez is felkerülhet az SPF klubba mint szolgáltatás, 1000 pontért 10 € kedvezmény az utazásból!  :great:

Kitöltöttem én is!

Az 5. sorban a Debrecent és a Magyarországot is kisbetűvel írtad  :) Csak azért írom, mert írtad, hogy ha van benne hiba...  :ok:

Én is kitöltöttem, habár nem Debrecen környékén lakom. Én csak a kérdések sorrendjét változtatnám meg esetleg.

Félidőre X-re fogadtam a Ferreira - Estoril portugál bajnokira (TIPPMIX-en!!!). Félidő 0-0 Oké. Második félidőben viszont jött a köd és félbeszakadt a meccs, ilyenkor kifizetik vagy törlik?  ::)

Idézetet írta: csatarid Dátum február 04, 2013, 23:01:21
Félidőre X-re fogadtam a Ferreira - Estoril portugál bajnokira (TIPPMIX-en!!!). Félidő 0-0 Oké. Második félidőben viszont jött a köd és félbeszakadt a meccs, ilyenkor kifizetik vagy törlik?  ::)

Közben megtaláltam aki hasonló cipőben jár annak:

Ha bármilyen okból a rendes játékidő letelte előtt ér véget egy sportesemény, de
egyértelmű a fogadási esemény nyertes kimenetele, akkor az SzZrt. annak a fogadási
eseménynek kihirdeti az eredményét, és azt hivatalos eredménynek tekinti. (Pl. egy
labdarúgó mérkőzés a heves eső miatt a második félidőben, a 62. percben félbeszakad
4:0-ás állásnál, akkor az 1. félidő eredményére vonatkozó fogadási eseményekre lesz
hivatalos eredményközlés, továbbá ,,a mérkőzésen 0-1(H), 2-3(D) 4 vagy több gól
lesz(V)" típusú fogadás eredményére is, hiszen a ,,V" kimenetelen kívül más már nem
következhetett volna be! Ugyanakkor a mérkőzés végeredményére vonatkozó fogadási
események törlésre kerülnek.)

Valahol számolja is hányan kattintanak rá???  ;D

Már 150 ezer liter tejet adott a német szuper tehén

    Talling (Németország), 2013. február 6., szerda (MTI/dpa) - Tizenhárom év alatt már több mint 150 ezer liter tejet adott egy fekete-fehér Holstein szarvasmarha a németországi Talling egyik farmján, és teljesítményével előkelő helyen áll egész Németországban. A gazda az állatok magas komfortérzetével magyarázza a jó tejelési eredményeket.

    A Ria nevű tehén által eddig produkált összmennyiséggel egy egész éven át el lehetne látni tejjel és tejtermékekkel egy 1800 lakosú települést. Rajnavidék-Pfalz tartományban jelenleg nincs egyetlen más marha sem, amely több tejet adna. Szakemberek szerint Ria jó úton van afelé, hogy új tartományi rekordot állítson fel. Az eddigi csúcsteljesítmény a 2010-ben kimúlt Villa nevű liessemi tehénhez fűződik, amely 15 évig tartó élete során 184 ezer liter tejet adott.
    A világrekordot egy kanadai tehén, az Ottawa mellett élő Smurf tartja, amelynek tőgyéből 2012-ig 216 ezer liter tej származott.
    Christoph Manz tallingi gazda szerint a rövidesen 11. borját ellő Ria kezdettől jobban tejel az átlagosnál, bár nem részesül kivételes elbánásban a többi marhához képest. A gazda szerint a különleges géneken és a jó takarmányon kívül az magyarázhatja a rendkívüli teljesítményt, hogy Ria a társaihoz hasonlóan jó körülmények között él: az összkomfortos istállón belül az állatok szabadon mozoghatnak, akkor esznek, amikor megéheznek, a fejőrobottal akkor fejetik le magukat, amikor akarják, ha viszket a hátuk, bármikor megvakartathatják magukat az istálló falára helyezett forgókefével, továbbá külön járkáló- és nyugalmat biztosító kényelmes fekvőhelyük van.
    A 160 tehenet tartó Manz család elmondta a dpa-nak, hogy az évek során egyre javítottak az istálló komfortfokozatán, mert rájöttek, hogy az állatok annál több tejet adnak, minél jobban érzik magukat. Amikor az állományt tíz éve beköltöztették a szabad mozgást biztosító új, tágas istállóba, a tehenek váratlanul 3000 literrel több tejet adtak az első évben. Jót tett a marhák komfortérzetének a fejőautomaták felszerelése is, mert így az állatok a nap bármely szakában leadhatják tejüket, nincsenek kitéve a stressznek.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 06, 2013, 12:31:26
Már 150 ezer liter tejet adott a német szuper tehén

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 31, 2013, 15:16:38
"Vagyont érő bálnahányadékot talált egy munkanélküli

    London, 2013. január 31., csütörtök (MTI) - Vagyont érő hányadékot talált egy munkanélküli férfi Nagy-Britanniában: egy ámbráscet csaknem három kilós okádékát. A lelet 100 ezer font - 35 millió forint - értékű.

Furcsa egy perverzióid vannak!  ;D  ;D  ;D

#1344 február 06, 2013, 14:10:10, csacsa44
Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 06, 2013, 12:31:26
Már 150 ezer liter tejet adott a német szuper tehén

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 31, 2013, 15:16:38
"Vagyont érő bálnahányadékot talált egy munkanélküli

    London, 2013. január 31., csütörtök (MTI) - Vagyont érő hányadékot talált egy munkanélküli férfi Nagy-Britanniában: egy ámbráscet csaknem három kilós okádékát. A lelet 100 ezer font - 35 millió forint - értékű.

Idézetet írta: Lacapi Dátum február 06, 2013, 12:42:33
Furcsa egy perverzióid vannak!  ;D  ;D  ;D

;D ;D ;D

"A Newcastle-i Egyetem munkatársai 516 tejtermelő megkérdezése nyomán kimutatták, hogy a tehén több tejet ad, ha a gazdája a nevén szólítja, mint ha csupán a csorda részeként kezelnék."

Ez kezd egyre jobb lenni. :)

Idézetet írta: Lacapi Dátum február 06, 2013, 12:42:33
Furcsa egy perverzióid vannak!  ;D  ;D  ;D

Ez csak a tudatalatti; amióta megleptem a szilvatortás videóval csak a tőgyek járnak a fejében; csak rossz irányba indult el :D

van még pár ilyen?  :D

Idézetet írta: tonijani Dátum február 07, 2013, 08:16:51
van még pár ilyen?  :D

Természetesen lesz! A következő téma, a prostituált kecskékről fog szólni
..  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 06, 2013, 13:32:08
;D ;D ;D

"A Newcastle-i Egyetem munkatársai 516 tejtermelő megkérdezése nyomán kimutatták, hogy a tehén több tejet ad, ha a gazdája a nevén szólítja, mint ha csupán a csorda részeként kezelnék."

Ezért kapunk a politikusoktól és a spammerektől is névre szóló leveleket. (ha meg tudják oldani)