Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


fel szeretnék tölteni pénzt az unibethez, Bahoz v Betclickhez,  de nem engedi. Azt irja, h a bank nem engedélyezte a tranzakciót. Eddig mindig sikerült.
kérdés: MIÉRT???? :(

köszönöm

Milyen banknál vagy? Milyen kártyád van?

Szlovákiában élek  :)
visa electron

Üdv!
Augusztus végén lejár az OTP VISA bankkártyám, tegnap küldtek helyette egy újat, ami azonban már Mastercard-os.
Eddig mindig bankkártyával fizettem be a fogadóirodákhoz és arra is igényeltem a kifizetést.
Úgy tudom, hogy Mastercard kártyára nem lehet bankkártyás kifizetést igényelni, tehát majd ha ezzel befizetek valahova, akkor banki átutalással ki tudom majd kérni a pénzem?
Előre is köszi a segítséget!

Üdv.,!

Igen bankszámlára kérhetsz kifizetést. Javaslom, hogy azoknál az irodáknál ahol regisztrálva vagy és fogadni is akarsz mindenhová jelezd a változást és a változás okát. Így nem érhet semmi kellemetlenség.

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 17, 2010, 16:56:44
Üdv.,!

Igen bankszámlára kérhetsz kifizetést. Javaslom, hogy azoknál az irodáknál ahol regisztrálva vagy és fogadni is akarsz mindenhová jelezd a változást és a változás okát. Így nem érhet semmi kellemetlenség.

Rendben! Köszönöm a gyors választ!
Üdv!

Tudnátok segíteni? Szóval a kérdésem, hogy jelenleg a bet365nél van lém de ki akarom venni és áttolni a Gamebookersre nekem az a no1 iroda. A kérdés az, hogy hogyan gyorsabb, ha kártyára hazautalom és onnan rá a Gbs számlámra, vagy ha átnyomom a moneybookersre és onnan meg a gbre.
MBt még sosem használtam mindig csak a bankkártyát visam van.
Előre is köszi

Mb-vel a leggyorsabb normális esetben. Kikéred, pár órán belül tolhatod a Gamebookershez. Viszont ha még nem használtál mb-t, akkor nem kérheted ki a pénzt mb-re addig, amig nem fizettél be onnan. Mb-s befizetéshez ellenőrizned kell a kártyád, ez lehet pár perc ha van netbankod és meg tudod nézni a számlakivonatot, vagy pár nap ha be kell menned a bankba a kivonatért.

Szerintem kérd ki VISA-ra és fizess be onnan az Gamebookershez.

hello

Tegnapelőtt este kértem kifizetést Unibetnél bankkártyára (visa electron)

Tegnap délelőtt küldött is egy mailt az Unibet h jóváírták...

de a pénz még ma sem jött meg.. ez normális? hány napig tart a kifizetés általában?

köszi előre is a választ

üdv

Szia!

Az e-mail csak arról szól, h elfogadták a kifizetési kérelmedet. Én bakszámlára szoktam kérni a pénzt, de oda 2 munkanap alatt ér ki. Az egyik leggyorsabb iroda ilyen téren az expekt-tel együtt, ha magyar számlára veszel ki pénzt. Gondolom, bankkártyára is hasonló időt vesz majd igénybe.

köszi a választ ;)

remélem ideér hamarosan..

Sziasztok!

OTP-s bankszámláról bwinhez szeretnék utalni, melyik éri meg jobban a kisebb kezelési költség érdekében

a.) banki átutalás

b.) Moneybookers

10000 Forint átutalás esetén körülbelül mennyi a kezelési költség?

A válaszokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: Milan Dátum december 01, 2009, 19:29:34
Ha bármilyen kérdésed van a bankkártyákkal, banki átutalásokkal, illetve egyéb be- és kifizetési lehetőségekkel kapcsolatban akkor az ide írd.

Megprobálunk minnél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Szia.Ha jól értelmezem akkor a pénzkivételnél,van egy limit,90 nap 15.000 eurót lehet fölvenni az MB-nél.Ha mondjuk vala
ki kivisz egy kövér Jackpotot 100 milláért akkor hogy jut a pénzéhez?Mert biztosan vannak olyan személyek akik nem gom
bokért játszanak,hanam komoly téttel,komoly nyereményért.Egyenlőre nem rólam van szó,sajnos ;D Előre is köszi a választ
és jó fogadást :cya:

Kikéred utalással az irodától.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 07, 2010, 12:07:38
Kikéred utalással az irodától.

Ok.Tehát megoldható.Akkor mi az értelme a 90 napos határidő megkötésnek???
Na mindegy,majd meglátjuk ::)Köszi a választ :cya: