Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


10 nap? Nem sietik el.. Miután jeleztél rögtön visszakerült?

Idézetet írta: professor25 Dátum november 14, 2012, 11:57:40
10 nap? Nem sietik el.. Miután jeleztél rögtön visszakerült?

Nekem a skrilles számlámat terhelték meg kétszer, miután fizettem a skrilles kártyával, ráadásul nem azonnal, hanem napok múlva, a végleges elszámolásnál vonták le a 2. összeget.
Akkor is hosszú napokig kellett várnom, míg visszaírták a számlámra a pénzt. A számlavezető és a bankkártya szolgáltató különböző cégek, így nem szokott azonnal menni a dolog...


Más.
Nem nagyon tapasztalom, hogy felgyorsult volna a kiutalás mb számlámról magyarországi bankszámlára!
Vasárnap éjszaka (hétfő 1 óra körül) indítottam a kiutalást és csak ma, azaz szerda reggelre jött meg a pénz.
Vagy csak engem váratnak?!

Vissza fog kerülni automatikusan miután lejár az autorizáció és nem kapják meg az igénylést. Valójában ilyenkor csak blokkolva van a pénz a számlán. Banktól függ mennyi idő, de biztos gyorsabban visszakerül, ha szólsz nekik.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 14, 2012, 12:52:02
Nem nagyon tapasztalom, hogy felgyorsult volna a kiutalás mb számlámról magyarországi bankszámlára!
Vasárnap éjszaka (hétfő 1 óra körül) indítottam a kiutalást és csak ma, azaz szerda reggelre jött meg a pénz.
Vagy csak engem váratnak?!

Mikor jött az e-mail, hogy Withdrawal processed? Ők akkor inditják a valós utalást. Onnan már a bankok szarakodnak. Nálam új rekord volt a héten: hétfő reggel kértem ki és délután 3 órakor jött az sms a banktól (Erdély).

Idézetet írta: professor25 Dátum november 14, 2012, 11:57:40
10 nap? Nem sietik el.. Miután jeleztél rögtön visszakerült?

Nem, amikor jeleztem, akkor mondták, hogy kb. 10 nap. De a 10.-en vissza is került! A kis dolgoknak is tudok örülni! :D

Idézetet írta: Knapp Dátum november 14, 2012, 12:52:02

Más.
Nem nagyon tapasztalom, hogy felgyorsult volna a kiutalás mb számlámról magyarországi bankszámlára!
Vasárnap éjszaka (hétfő 1 óra körül) indítottam a kiutalást és csak ma, azaz szerda reggelre jött meg a pénz.
Vagy csak engem váratnak?!

A rájfázósbanknak van ilyen szokása ,megkapák a pénzt kedden (gondolom) ,de hiába nézegetem a netbamkon egész nap ,majd 16:59 kor íródik jóvá... :o

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 14, 2012, 13:34:57
Mikor jött az e-mail, hogy Withdrawal processed? Ők akkor inditják a valós utalást. Onnan már a bankok szarakodnak. Nálam új rekord volt a héten: hétfő reggel kértem ki és délután 3 órakor jött az sms a banktól (Erdély).

Kedd délután jött csak, az oké, hogy az aznap délutáni utalásokba már nem fért bele, de nem értem, hogy hétfő hajnaltól miért vártak annyit...


Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 14, 2012, 16:20:34

AXÁ-ra érkezik, náluk nem tapasztaltam más esetekben késlekedést, amit nekik tulajdonítanék.
A rájfázósbanknak van ilyen szokása ,megkapák a pénzt kedden (gondolom) ,de hiába nézegetem a netbamkon egész nap ,majd 16:59 kor íródik jóvá... :o

Sziasztok! Probáltam az otp-s mastercard-rol feltölteni az mb számlám ,de 3 probálkozás után le is tiltotta >:(,azt hittem esetleg rosszul ütöttem meg valamit,de egyenesbe az irodához sem lehet a kártyával befizetni,azt mondják a bankom nem engedi... Mi lehet,van esetleg valakinek ötlete?
Egyuttal megkérnék valakit itt a forumon/természtesen régebbi forumtag!!/ nem tudna-e segiteni oly modon,hogy elutalom neki netbankon az otp számlámrol a pénzt a ö számlájára ö pedig mb-n elküldi nekem.... Elöre is köszönöm az esetleges segitséget,ötleteket! :cya:

Sziasztok, nemreg kaptam egy kifizetest a mb-re es meg kell erkezen, tehat osszesen lesz vagy 100-150 euro. Mivel mb-hez nincs csatolva bankkartya, ezt meg lehet oldani ugy is, hogy befizetek a bet365-hez es onnan kerem majd bankkartyara(mar volt kifizetesem bankkartyara a bet365-nel)

Idézetet írta: csaby18 Dátum január 09, 2013, 17:29:17
Sziasztok, nemreg kaptam egy kifizetest a mb-re es meg kell erkezen, tehat osszesen lesz vagy 100-150 euro. Mivel mb-hez nincs csatolva bankkartya, ezt meg lehet oldani ugy is, hogy befizetek a bet365-hez es onnan kerem majd bankkartyara(mar volt kifizetesem bankkartyara a bet365-nel)
Ha MB-ről fizetsz be a bet365-re, akkor nem tudod bankkártyára kérni. (ezt szerintem én írom le ötödször 50 hozzászóláson belül)
Az MB-ről nem csak kártyával tudod felvenni, haza tudod utaltatni bankszámlára is. Ha van bankkártyád, akkor bankszámlád is van. Bő 1 munkanap alatt hazaér.

Az előző héten indítottam utalást a Skrill számlámra, de az összeg mind a mai napig nem érkezett meg. Tudtok valamilyen megoldást, vagy melyik felet keressem meg e folyamattal kapcsolatban?
Várom válaszotokat, előre is köszönöm!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum január 11, 2013, 14:38:52
Az előző héten indítottam utalást a Skrill számlámra, de az összeg mind a mai napig nem érkezett meg. Tudtok valamilyen megoldást, vagy melyik felet keressem meg e folyamattal kapcsolatban?
Várom válaszotokat, előre is köszönöm!
A Skrill history-ban látszik a nyoma? Mindenképpen őket keresd meg először. Milyen magyar bank bankszámlája? ( Ha OTP, akkor simán lehet ennyi késés, a CIB, Raiffeisen 1,5 munkanap alatt hazaér.)

Idézetet írta: csaby18 Dátum január 09, 2013, 17:29:17
Sziasztok, nemreg kaptam egy kifizetest a mb-re es meg kell erkezen, tehat osszesen lesz vagy 100-150 euro. Mivel mb-hez nincs csatolva bankkartya, ezt meg lehet oldani ugy is, hogy befizetek a bet365-hez es onnan kerem majd bankkartyara(mar volt kifizetesem bankkartyara a bet365-nel)

Bet365-nél, szerintem nem lehet, tőlük csak visszakérheted Skrillre. Ha van számlád a Bet-at-home-nál vagy Unibetnél és töltöttél fel hozzájuk kártyáról, akkor ők kifizetnek kártyára.

A bet365 csak azt a kifizetési módot ajánlja fel, ami a legutolsó befizetés módja volt.
Kivéve talán a Maestro kártyát, mert oda nem tudnak pénzt küldeni, úgyhogy az utalást ajánlják.

Ha befizeted a pénzt, utána még fizesd be a kártyáddal a minimum összeget (1500Ft), aztán már tudod is oda kérni a kifizetést.
Persze csak ha nem Maestro kártya :)

Idézetet írta: Csana Dátum február 05, 2013, 14:28:46
A bet365 csak azt a kifizetési módot ajánlja fel, ami a legutolsó befizetés módja volt.
Kivéve talán a Maestro kártyát, mert oda nem tudnak pénzt küldeni, úgyhogy az utalást ajánlják.

Ha befizeted a pénzt, utána még fizesd be a kártyáddal a minimum összeget (1500Ft), aztán már tudod is oda kérni a kifizetést.
Persze csak ha nem Maestro kártya :)
Ez így nem fog működni, csak szólok.