Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ugye van fee a befizetésre.. Nem foglalkoztam vele, mert 30ks bónuszért fizettem be, megért ez 1500forintot..

De az 50ks kifizetésemre ismét leszedtek 5%ot netellerre és csak 47500ftot kaptam, pedig azt írják nincs fee

Pofám leszakad.

Valaszoltak a reklamaciomra, elismerték hogy ok terheltek meg a kifizetest(azt hittem rafogjak majd a netellerre). Elnezest kertek es tovabbitottak az ilketekeseknek. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az eredmeny.


A sajat szabalyzatukban benne van hogy a kifizetesre nem szamolnak fel dijat.


Ha esetleg csak a feet adjak vissza, betamadom oket a felugyelettel. Nagyon kivancsi vagyok mit reagalnak. Mar elterveztem hogy irok egy szep levelet angolul amiben leirom hogy " mennyire csalodott vagyok, el sem birom kepzelni hany embert huztak le igy, meg hogy egy vezeto ceg hogy mer ilyet tenni, hogyan lehetséges hogy tolunk elvarjak hogy minden szabalyt betartsunk, ok meg fütyülnek a sajatjaikra es hogy nincs mas valasztasom hogy irnom kell a felugyeletnek.."

Nyilvan nem fogjak osszeszarni magalukat, de azert van erre 10percem hogy ezt leirjam nekik..😂😂

Este ujra válaszoltak ahol az a legujabb fejlemeny hogy rafogtak a netellerre..

Van itt olyan akit valaha lehuzott a neteller 4,9%kal?

Az evek soran tobb szaz kifizetest kertem netellerre es soha nem vontak le az osszegbol.


Komolyan nem ertem ezt. Elismerik a levonast majd belehazudnak az arcomba.

Van..Vettem ki 2 kilót majdnem egy 10 est lefogtak belőle,nálam is úgy kezdődött hogy a netellerre akarták rákenni,még be is másolták a netelleres deposit fee ket.Irtam nekik hogy nem vagyok madár,még ha ezek alapján is vonna a neteller az akkor is csak 2,5 % nem majdnem 5,úgyhogy kezdjenek el sepregetni a saját házuk táján.Kb 2-3 szor megpróbáltak hülyének nézni mire jóváírták a számlámon,de csak a feet.Ez kb 2-3 hét volt...Remélem nálad hamarabb megoldják...

Koszi a valaszt. Sokat segit

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 19, 2021, 08:07:57
Van..Vettem ki 2 kilót majdnem egy 10 est lefogtak belőle,nálam is úgy kezdődött hogy a netellerre akarták rákenni,még be is másolták a netelleres deposit fee ket.Irtam nekik hogy nem vagyok madár,még ha ezek alapján is vonna a neteller az akkor is csak 2,5 % nem majdnem 5,úgyhogy kezdjenek el sepregetni a saját házuk táján.Kb 2-3 szor megpróbáltak hülyének nézni mire jóváírták a számlámon,de csak a feet.Ez kb 2-3 hét volt...Remélem nálad hamarabb megoldják...


Nem úgy tűnik, teljesen hülyének néznek.


100% hogy nem a neteller húzott le, soha nem tették, ha lekértem 3000ftot, annyit kaptam, múlt héten 220000t annyit kaptam. Multipénznemes a számlám, szóval semmilyen váltás nem volt. Forintban kértem a forintos főszámlás netelleremre..

De ez itt már nem a 2500forintos feeről szól, elengedném a dolgot ha leírnák hogy a neteller kifizetés is ennyi. Ez esetben nem játszanék náluk max ha olyan bónuszt ajánlanak mint múlt héten, 100% 30k és akkor belekalkulálom. Jóval több feet fizettem amikor 200kt áttoltam skrillre a netellemről. Zavart a lehúzás de világosan le volt írva és vállaltam..


Komolyan azon gondolkodok, ha megjön a netelleres válasz akkor ha továbbra is hülyének néznek akkor európai újságoknak fogok írni kezdve Ausztriával és ha valószínűleg ráugrani nem fog egyik sem, de az elküldött emailek címét összevágva elküldöm kvázi fenyegetésként. Látszódjon csak a hivatalos Krone, és más osztrák és európai újságok emailje..(feltételezem hogy az email címük kötődik az újsághoz, pl [email protected])

Aztán az engedélyeket kiadó felügyelet lesz a következő.  Annyira felbaszott ez az elbánás hogy rááldozok napi 10percet egy egy emailre..

A baj nem azzal van amúgy hogy levonnak mert régen 4.95 százalékos neteller levonás volt...kb 1 éve...azóta viszont a honlapon ingyenesnek van írva,ha ránézel látod majd te is.Én elküldtem nekik a képernyőfotót erről utána már technikai hibáról írtak...

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 19, 2021, 13:04:31
A baj nem azzal van amúgy hogy levonnak mert régen 4.95 százalékos neteller levonás volt...kb 1 éve...azóta viszont a honlapon ingyenesnek van írva,ha ránézel látod majd te is.Én elküldtem nekik a képernyőfotót erről utána már technikai hibáról írtak...


Én is mondtam nekik hogy ingyenesnek van írva. De ők váltig állítják hogy ők nem vontak le semmit, kérdezzem meg a netellert.

Egyébként én is azt mondom nem a levonással van bajom hanem hogy tényleg ingyenesnek írják..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 16, 2021, 20:00:14
Ugye van fee a befizetésre.. Nem foglalkoztam vele, mert 30ks bónuszért fizettem be, megért ez 1500forintot..

De az 50ks kifizetésemre ismét leszedtek 5%ot netellerre és csak 47500ftot kaptam, pedig azt írják nincs fee

Pofám leszakad.

A bwin már sok-sok éve így fizet ki, emléxem kb. 2008 körüli esetekre, amikor többször vettem ki pénzt tőlük, 100 ezer kikérésre olyan 97-et adtak mindig. Aztán jó ideig nem játszottam náluk, meg volt a sportingbullos mizéria is, viszont vagy tavaly, vagy idén, amikor megint vettem ki pénzt, megint hasonló arányban adták.

Ez azért van, mert ők valahogy euróban kezelik a pénteket a háttérben, és az átváltások miatt fellép az árfolyamveszteség, még ha ez konkrétan sehol nem is jelenik meg nálunk. Oda-vissza váltogatják, és elillan egy része...

Sajna én inkább veszteséges fogadó vagyok, így nem tudok egy irodánál sem arra apellálni, hogy mekkora pénzeket fizettetek majd ki, így ezt náluk természetesnek veszem, hogy nem annyi az annyi... (szeretem őket, mert szerintem a bet365 után náluk a legjobb az élő fogadás a cashouttal kombinálva).

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 20, 2021, 08:42:28
A bwin már sok-sok éve így fizet ki, emléxem kb. 2008 körüli esetekre, amikor többször vettem ki pénzt tőlük, 100 ezer kikérésre olyan 97-et adtak mindig. Aztán jó ideig nem játszottam náluk, meg volt a sportingbullos mizéria is, viszont vagy tavaly, vagy idén, amikor megint vettem ki pénzt, megint hasonló arányban adták.

Ez azért van, mert ők valahogy euróban kezelik a pénteket a háttérben, és az átváltások miatt fellép az árfolyamveszteség, még ha ez konkrétan sehol nem is jelenik meg nálunk. Oda-vissza váltogatják, és elillan egy része...

Sajna én inkább veszteséges fogadó vagyok, így nem tudok egy irodánál sem arra apellálni, hogy mekkora pénzeket fizettetek majd ki, így ezt náluk természetesnek veszem, hogy nem annyi az annyi... (szeretem őket, mert szerintem a bet365 után náluk a legjobb az élő fogadás a cashouttal kombinálva).


Az van a szabályzatban hogy nincs fee a kifizetésben. Nem is kell keresni, a help szekcióban a kifizetés résznél konkrétan van egy ilyen gyakran ismételt kérdés. Mint írtam forintban fizettek, forintos netellerre, semmilyen átváltás nem volt.

És időközben megjött a neteller válasza hogy ők nem vonnak le érkező pénzre semmit és 47550forintot kaptak.

Én skrillre szoktam kikérni, ott is ugyanúgy 4,9% ki- és befizetésre.

17. Van bármilyen költségük a Neteller segítségével történő tranzakcióknak?
A Neteller-rel kapcsolatos ki- és befizetések után mi nem számolunk fel költséget a legtöbb országban, Magyarországon azonban a Neteller tranzakciós díja a befizetés vagy kifizetés összegének 4,9%-a. Az is lehetséges, hogy a Neteller valamelyikre, vagy mindkettőre felszámol költséget, így javasoljuk, hogy vegye fel velük közvetlenül a kapcsolatot.

Idézetet írta: Carpeks Dátum szeptember 20, 2021, 14:27:53
Én skrillre szoktam kikérni, ott is ugyanúgy 4,9% ki- és befizetésre.

17. Van bármilyen költségük a Neteller segítségével történő tranzakcióknak?
A Neteller-rel kapcsolatos ki- és befizetések után mi nem számolunk fel költséget a legtöbb országban, Magyarországon azonban a Neteller tranzakciós díja a befizetés vagy kifizetés összegének 4,9%-a. Az is lehetséges, hogy a Neteller valamelyikre, vagy mindkettőre felszámol költséget, így javasoljuk, hogy vegye fel velük közvetlenül a kapcsolatot.
Így van,nekem is 4,9%-os költség van mindkettőre,ami nevetséges... Mást nem tudok tenni,bwinre mindig visával fizetek be/ki.

Az amúgy sántít az egészben, hogy más irodákból történő kifizetésnél nem von le semmit a skrill, úgyhogy az nem tűnik igaznak, hogy Magyarországon ennyi a díj. Az meg nem tűnik valószínűnek, hogy a tényleg ennyi a díj, de a többi iroda lenyeli ezt nekik.

Are there any fees for withdrawal?

Withdrawal fees

We don't charge any fees for withdrawals. Your payment provider may charge a fee to receive a payment from us though, so check with them first.


Ez van a szabalyzatban. Lehet hogy magyar nyelven mast ir, csak hogy az angol a mervado.

A masik dolog hogy ok nem azt allitjak hogy de van fee es le is vontuk, hanem azt hogy nincs fee, es a neteller vonta le..

A harmadik dolog, a kifizetési oldalon jelezni kene hogy lesz fee, pont ugy ahogy a befizetesnel látható a 4,9%

Mar leirtam, elengednem a dolgot ha egyenesen le lenne irva vagy azt kommunikáltak volna hogy van fee es mi vontuk le. Ehelyett az ellenkezojet allitjak es a netellerre mutogatnak.


Ez pofatlansag es bicska nyitogató.


Ez itt reg nem a 2500forintrol szol, hanem arrol hogy ezek a szarhaziak ne tehessenek meg mindent amit akarnak. Legyenek korrektek es vallaljak fel hogy igen vonunk le. Csak hogy ezzel becsapjak a jatekosokat. Sokkal kevesebben jatszananak ha elozetesen tudnak hogy nem egy hanem ketszer 5%ot leszednek.

Ha itt lenne Knapp akkor elmagyarazhatna hogy egy atlag fogadonak ez mekkora veszteseg.. Es hogy ezt elhallgatjak becsapjak az embereket.